2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

2-izbový PET and CHILD FRIENDLY byt s balkónom a parkovaním v novostavbe kúsok od Avionu a záro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov – Plynárenská ulica, Bratislava - od 17 do 692m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 80 m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov – Plynárenská ulica, Bratislava Flexibilné priesto

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme na prenájom priestor vhodný na športovú halu (minimálne 1000 m²).

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | 1,000 m²

Hľadáme na prenájom veľký priestor s vysokými stropmi, vhodný na športovú halu (minimálne 1000

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Info v RK

Obchodný priestor – Bratislava-Ružinov | 276 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 276 m²

Obchodný priestor – 276 m² Bratislava-Ružinov Obchodný priestor v modernom areáli, priamo op

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

Odstúpim zabehnutú gastro prevádzku (Ázia/India) v OC v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trnavská cesta | 30 m²

Z rodinných dôvodov odstúpim kompletne zariadenú gastro prevádzku so zameraním na ázijskú a ind

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 117 €/mesiac/m²

Prenájom komerčných priestorov – Vajnorska. Rozloha: 10 - 123 м2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 38 m²

Prenájom komerčných priestorov – Vajnorska BEZ provizie!!! Hľadáte priestor pre svoje podnik

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom prízemný, obchodný priestor 172 m2 na Kaštieľskej ulici - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 172 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor 172 m2 na Kaštieľskej ulici - Ružinov.

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,580 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemný, obchodný priestor 40 m2 v BA - Súkennická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Súkennícka | 40 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor 40 m2 v BA - Súkennická ulica. Úžitkov

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 38 €/mesiac/m²

Hľadáme na kúpu investičný byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta na kúpu 1-2-3-izbový byt (investičný). Rozpočet: do 220 000 Platba: hotov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu 2-3 izb. byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 0 m²

Hľadáme na kúpu byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere (Štrkovec). Ideálne 2-izbov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDAJ – obchodný priestor pri Avion Shopping Park a IKEA, 276 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²

PREDAJ – obchodný priestor v atraktívnej lokalite Pestovateľská, Bratislava Výmera: 276 m²

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

HĽADÁME PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | 800 m²

HĽADÁME PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV Pre sieť potravinových predajní hľadáme obchodné pries

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na prenájom pozemok v Ružinove 2 800 m2 v lokalite Pod gaštanmi na komerčné využitie

Reality Bratislava-Ružinov

Komerčná zóna | Pod gaštanmi | 2,800 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom pozemok v Ružinove 2 800 m2 v lokalite Pod gaštanmi na komerčné vyu

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Ružinov

0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

Hľadáme 1-4 izbové byty (domy) na prenájom pre rodiny z Ukrajiny Bratislava a okolie. ľudia sú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Prenájom komerčných priestorov vedľa IKEA a AVION Bratislavy 12-296m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 50 m²

Prenájom komerčných priestorov – Air Offices, vedľa IKEA a AVION Bratislavy BEZ provizie!!! H

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave .

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave . Preferované lokality: začiatok Ružinova aleb

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

2-izbový byt s loggiou v novostavbe – Ružinov, Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s loggiou – Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,442 € 5182 €/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou – novostavba Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Bývanie so záhradkou: 2-izbový byt s terasou – Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s a predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

332,625 € 5409 €/m²

2-izbový byt s loggiou v novostavbe – Ružinov, Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,440 € 5085 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s loggiou – Ružinov, projekt Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

267,885 € 5230 €/m²

Novostavba Ružinov – Mlynské Luhy: 2-izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,323 € 4856 €/m²

Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,655 € 5319 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Upresniť hľadanie