3 izb. byt, Mesačná ul. - zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 76 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Ružinove – časť Ostredky,

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3946 €/m²

1 izb. byt, STARÉ ZÁHRADY

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Staré záhrady | 31.09 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove, ul. STARÉ ZÁHRA

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

164,990 € 5307 €/m²

2 izb. byt, EXNÁROVA ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Exnárova | 51 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v Ružinove, EXNÁROVA ul. B

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

Na prenájom 4 izb. byt, Tomášikova ul. - Omnia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 95,80 m2 +

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

na prenájom 2 izb. byt v novostavbe, TESLOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Teslova | 64.29 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt v nízko podlažnej NOVOSTAVBE bytového dom

Publikované: 14.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

nebytový priestor, SEDMOKRÁSKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Sedmokrásková | 10.6 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor vo vyhľadávanej lokalite Ružinova, v blízkosti obchodného

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 3774 €/m²

nebytový priestor, SEDMOKRÁSKOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Sedmokrásková | 10.6 m²

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 3774 €/m²

prenájom garáž. státia, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14.25 m²

Ponúkame na prenájom garážové státie v Ružinove - Nivy, Jégeho ul. Garážové státie sa nachádza

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

90 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Záhrada s chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 402 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 373 €/m²

3 izb. byt, MUŠKÁTOVA ul., po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

SPLŇTE SI SVOJ SEN O BÝVANÍ. Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový by

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,900 € 4393 €/m²

na prenájom 4 izb. byt, BAJZOVA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajzova | 86 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4 izbový byt v Ružinove- časť Nivy, BAJZOVA ul. Byt má výmeru

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

4 izb. byt na prenájom, JÉGEHO ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 112 m²

Ponúkame na prenájom 4 izbový byt v novostavbe JÉGEHO ALEJ. Byt sa nachádza v lokalite Ružinov

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

na prenájom 3 izb. byt, Trenčianska ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 83 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRENČIANSKA ul. Byt má výmeru 83 m2

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom vonkajšieho parkovacieho miesta, ulica Na Križovatkách, BA II - Ružinov časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Na Križovatkách | 0 m²

Prenájom vonkajšieho parkovacieho miesta, ulica Na Križovatkách, BA II - Ružinov časť Trnávk

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.07.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

50 €/mesiac

Na predaj 1.izbový byt v širšom centre mesta pri trhovisku.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 31.5 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj útulný a slnečný 1-izbový byt ,vhodný aj na úpravu na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,500 € 5381 €/m²

Priestranný 1 - izbový byt – 45 m², lokalita: Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 45 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1 - izbový byt – 45 m², lokalita: Trnávka Dispozícia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

179,500 € 3989 €/m²

Celoročne obývateľná chata s 247m2 pozemkom za cenu garsónky

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Nezadaná | 22 m²

BYVO ponúka na predaj útulnú celoročne obývateľnú chatku v záhradkárskej oblasti pri Zlatých pi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 6136 €/m²

Dvojizbový byt 55 m² s balkónom, lokalita: Ostredky REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 2 - izbový byt - 55 m² v Ružinove Dispozícia bytu: v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

228,900 € 4239 €/m²

Moderný 2-izbový byt v Ružinove, 2 samostatné izby, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Šándorova | 56 m²

BYVO - Ponúkame na prenájom príjemný a plne zariadený 2-izbový byt s balkónom o rozlohe 56 m²,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj 3.izbového bytu v borovicovom lesíku v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 73.55 m²

Realitná kancelária ponúka:Na predaj 3.izbový byt na 2NP/3NP v najzelenšej časti Ružinov. V níz

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3807 €/m²

Predaj areálu v BA-Ružinov (klinika, administratívu a iné zariadenia)

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,800 m²

Predaj reprezentatívneho areálu v prestížnej lokalite Bratislava – Ružinov Výnimočná príležito

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

Prenájom veľký 1 izbový byt Martinčekova ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Martinčekova | 39 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt v Bratislava II. Ružinov, Martičekova ulica

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PEKNÝ 2i byt, REKONŠTRUKCIA, Tichá časť, Trenčianska ulica, Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trenčianska | 44 m²

Realitná kancelária PrimeReality s poverením majiteľa ponúka na prenájom pekný, slnečný, komple

Publikované: 12.08.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Pozemok 4300 m2 , logistika, stavebnIctvo, sklady, distribučné centrá. IS na pozemku

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Pod gaštanmi | 4,300 m²

VECTOR IN SECTOR ( vyše 30 rokov skúseností v odbore ) Vám vo výhradnom zastúpeni ponúka pozem

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

199 €/m2 199 €/m2

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)