Prenájom obchod. priestoru v širšom centre na námestí - Nivy, 104m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Dulovo námestie | 104 m²

Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor, nachádzajúci sa v širšom centre mesta, na fr

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

19.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom kancelárskych priestorov Drieňová ul., 15 m2-209 m2- 1000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňova | 1,000 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v administratívnej budove na Drieňovej ul.,vybavenie priestor

Publikované: 21.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom rôznych kancelárií 20 - 600 m2, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 600 m²

Ponúkame na prenájom atraktívne kancelárske priestory v administratívnej budove v širšom centr

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rodinný dom v Prievoze na prenájom - ideálne pre firmu alebo bývanie

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slivková | 230 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v kľudnej lokalite Bratislavy s výborným dopravným spojením do

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Ružinov

2,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rezervované - Na predaj 2 izbový byt s potenciálom v tichej uličke plnej zelene – Bratislava, Trnávka (Ružinov)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 41.37 m²

Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.bratislavskereality.sk, vám predstavuje

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom veľkometrážny 2-izbový byt, Palkovičová-Nivy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Palkovičova | 64.6 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Moderný klimatizovaný kompletne zariadený 2 izb byt s balkónom, pivnicou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 58.72 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný klimatizovaný ko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

GCK s.r.o. ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom, klimatizáciou, Bratislava, Štrkovec, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 71 m²

GCK s.r.o. ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom, v Ružinove – Štrkovci na Haburskej ulici

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

GESTTO | TOP LOKALITA | MUROVANÁ GARÁŽ | 21 m2 | KOCEĽOVA ULICA | BRATISLAVA II

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti Vám ponúkame na prenájom murovanú garáž s manuálnym otváraní

Publikované: 20.09.2023 Aktualizované: 07.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

140 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS

BE.LIVE COMPANY- NA PREDAJ- 3-IZBOVÝ BYT- LOGGIA- PIVNIČNÁ KOBKA- VO VYHĽADÁVANOM PROJEKTE OCTOPUS HABITAT- RUŽINOV- MRAZIARENSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 68.8 m²

Hľadáte štýlové mestské bývanie vo vyhľadávanej lokalite, kde máte všetko na dosah a zároveň si

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 4650 €/m²

1izb, Štedrá, 25m2, novostavba, komplet zariadený, klimatizácia, parking,

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Štedrá | 25 m²

Dáme do prenájmu v k.ú. Ružinov na ul. Štedrá (tichá ulica rodinných domov) kompletne zariadený

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Tiny House - 50m od jazera Zlaté piesky, pozemok 250m2, 3D prehliadka, elektrina, voda, parkovanie bez poplatkov,

Reality Bratislava-Ružinov

Chata, drevenica, zrub | Zlaté piesky | 20 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v mestskej časti Ružinov na ul. Studená, časť Zlaté piesky- re

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

140,000 € 6750 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom chatka, 20m2, kompletná rekonštrukcia, zariadená, bezproblémové parkovanie,

Reality Bratislava-Ružinov

Záhradná chatka | Studená 10 | 20 m²

LIVEREAL s.r.o. dáme do prenájmu na ul. Studená pri OC STYLA kompletne zrekonštruovanú chatku

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 33 €/mesiac/m²

Rezervovaný,IBA U NÁS! 2,5-izbový byt, Ružinov, Komárnicka Ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 61 m²

Interiér tohto 2,5-izbového bytu v Ružinove na Komárnickej ulici ponúka harmonickú kombináciu m

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,999 € 4180 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj garáž v lokalite Bratislava-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prístavná | 18 m²

Lokalita: Bratislava Nivy Výmera: 18 m² Cena: 14 999 € Garáž sa nachádza v radovej zástavbe po

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

14,990 € 833 €/m²

NA PREDAJ! Ružinov-Ovocné sady zariadený 2 izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 49 m²

Vianema ponúka na predaj štýlový a slnečný 2-izbový byt s balkónom v jednej z najobľúbenejších

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 5100 €/m²

IBA U NÁS! Na predaj priestranný 6-izbový dom s veľkým pozemkom a potenciálom

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mokráň záhon | 321 m²

PRIESTRANNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM A INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM – BRATISLAVA, MOKR

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

597,080 € 1860 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt s garážou na prenájom, BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 64 m²

Byt má výbornú dispozíciu a dostatok prirodzeného svetla v obývačke a kuchyni. Vďaka orientácii

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

610 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj 2 komfortných parkovacích miest vedľa seba – Mraziarenská ul., Bratislava – Ružinov (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 12 m²

Ponúkame na predaj dve parkovacie státia vedľa seba v garážovom dome na Mraziarenskej ulici vo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

21,500 € 1792 €/m²

Na predaj pozemok v lokalite Bratislava- Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Domové role | 799 m²

V Zastúpení klienta ponúkame jedinečnú príležitosť kúpy atraktívneho pozemku v obľúbenej časti

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

290,000 € 363 €/m²

Na predaj: Tehlový rodinný dom v Prievoze na pokojnej Kláštorskej ulici s investičným potenciálom

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kláštorská | 183 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci tehlový rodinný dom v jednej z najvyhľadávanejších častí

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

440,000 € 2404 €/m²

PRENÁJOM - dvojkancelária - 36,50 m2 BA II. -Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Koceľova | 36.5 m²

Prenajmeme priestrannú dvoj kanceláriu o výmere 36,50 m2 na ideálnom 1. poschodí, kancelárie s

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Luxusný 2i byt, projekt UNIVERSO, širšie centrum, loggia + TERASA s unikátnym výhľadom, 16/21p., KLÍMA, lokalita Nivy, ul. Ružová dolina, ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom: luxusný 2 izb. byt v rezidenčnej novostavbe UNIVERS

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23051)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)