2 izbový byt | Trebišovská | 51.27 m²
Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome na Trebišovskej ulici v Bratislave -
590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²
Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše
274,900 € 4043 €/m²
2 izbový byt | Ostredková | 48 m²
Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na prenájom zrekonštruovaný a funkčne zariadený 1,5
490 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hraničná | 71 m²
Na prenájom 3-izbový byt s balkónom a garážovým státím v obľúbenom projekte NUPPU, Hraničná uli
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Mezonet | Kvetná | 100 m²
Na predaj priestranný mezonetový byt s výmerou 100 m² na obľúbenej Kvetnej ulici v Ružinove (Br
375,000 € 3750 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Piesku | 442 m²
Ponúkame na predaj záhradu v Ružinove s možnosťou pokračovať v prebiehajúcom konaní na stavebné
135,000 € 305 €/m²
Garáž | Jégého | 14 m²
Ponúkame na predaj parkovacie miesto na streche parkovacieho domu v projekte Jégeho alej, Brati
28,000 € 2000 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Na Piesku | 442 m²
Ponúkame skvelú investičnú príležitosť pre investorov. Vzhľadom na prebiehajúcu reguláciu parko
135,000 € 305 €/m²
Garáž | Jégého | 14 m²
Ponúkame na prenájom parkovacie miesto na streche parkovacieho domu v projekte Jégeho Alej. Vs
70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hrachová | 71 m²
Nie je to panelák. Nie je to radovka. Je to praktické mestské bývanie s atmosférou domu. Komorn
244,900 € 3449 €/m²
4 izbový byt | Bajkalská | 138 m²
Hľadáte byt, kde má každý člen domácnosti dostatok priestoru, úložné riešenia dávajú zmysel a a
1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 168 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie - uzavretý celok o výmere 168 m2 na vyvýšenom prízemí budovy na
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | 324 m²
Na prenájom je hala s plochou 324 m2, ktorá sa nachádza v stráženom areáli. Vstup do haly je ce
8.9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | 65 m²
Ponúkame na prenájom obchodno-kancelárske priestory v administratívnej budove v Ružinove, voľné
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Nitrianska | 50 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v menšej administratívnej budove v širšom centre Bra
9.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Haburská | 91 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Ružinove, Haburská ulica - samostatný celok na pr
9.5 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Nové záhrady | 264 m²
Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory nachádzajúce sa na prízemí modernej
11.2 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 150 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o výmere 150 m2 v lokalite Mlynské Nivy, budova je v
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 705 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v moderne vybaveneja dobre situovanej budove v širš
12.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Gagarinova | 431 m²
Prenájom kancelárskych priestorov v novej administratívnej budove na Gagarinovej ulici Budova j
11.2 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
4 izbový byt | Na križovatkách | 96 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s rozlohou 96 m² vrátane loggie, ktorý sa nachádza
379,900 € 3957 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 137 m²
Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v budove po kompletnej rekonštrukcii v širšom centre
11.95 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Gagarinova | 176 m²
Prenájom kancelárskych priestorov v novšej 4-podlažnej administratívnej budove, na každom podl
11.2 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 184 m²
11.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.