BA II. Na prenájom 2 izbový byt s garážou Jégeho alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 60 m²

Popis • 2-izbový bytv novostavbe • úžitk. plocha 55m2 • loggia 5 m2 • 8.poschodie • Zariadený a

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BA II. 2 izbový byt na prenajom v RETRE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nevädzová | 51 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 51,47 m2 • loggia 3m2 • 5. poschodie • Zariad

Publikované: 04.05.2020 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

BA II. Na prenájom 2,5 izbový byt na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Popis • 2,5 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 72 m2 • loggia do tichého vnútrobloku • 5.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BA II. Ružinov - útulný byt v Ružinove s veľkou terasou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pažítková | 38 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 38m2 • terasa 93 m2 • 6. poschodie • Čiastočn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ba II. Na prenájom 2 izbový byt na Ostredkoch

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Poludníková | 56 m²

Popis • 2izbový byt • úžitk. plocha 56 m2 • lodžia 6m2 • 4. poschodie • Zariadený a vybavený s

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BA II. Ružinov - Kancelárie v novostavbe pri Kuchajde na Haburskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 91 m²

Administratívne priestory v novostavbe v Ružinove. Tiché miesto, s výborným prístupom na dial.

Publikované: 27.05.2020 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

BA II. Ružinov - 2 izbový zariadený byt v ROZADOLE - bazén

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 75 m²

Popis • 2izbový byt • úžitk. plocha 75 m2 • terasa 7 m2 • 10. poschodie/21 • Zariadený a vybave

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

*Nadštandardný kancelársky priestor, BBC1, Flexifloor, 5.p.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 48.27 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 48,27 m2 na Flexifloor. Administrat

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Administratívne priestory - celé poschodie, BBC1, 2.posch., blok A

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 692 m²

EDEN real ponúka na prenájom celé poschodie s kancelárskymi priestormi o výmere 692 m2. Adminis

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

MARKENBERG I Slnečný pozemok pre výstavbu rodinného domu

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Priehradná | 1,358 m²

MARKENBERG ponúka na predaj pozemok s výmerou 1 358 m² na ulici Priehradná 2 v Bratislavskej Vr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

575,000 € 423 €/m²

prenájom 2-izbového bytu po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Muškátová | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v Ružinove na ulici Muškátová. Byt má 54m2 plus malá kob

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

*Reprezentatívne administratívne priestory v BBC5, blok B, 7.p.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 165.74 m²

EDEN real ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v administratívnom centre Br

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reprezentatívne kancelárie pre 3 osoby, BBC5, FLEXIFLOOR

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 30 m²

EDEN real ponúka na prenájom novovytvorené reprezentatívne kancelárske priestory na FLEXIFLOOR

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

625 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Prenájom 3 - izb. bytu v Ružinove na Teslovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový tehlový byt Bratislava - Ružinov na Teslovej ul. Podlahová ploch

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Elegantný 2izb s veľký balkónom a 2x parkovaním v ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 56.64 m²

Slnečný 2izb byt (8p/8) s príjemnou atmosférou v skolaudovanom projekte ZWIRN (r. 2024, EC–A),

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

450,000 € 7945 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

priestranná garáž na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Súťažná | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ulici Súťažná v pôvodnom funkčnom technickom stave. Pozemok pod

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

30,000 € 1579 €/m²

pre konkrétneho klienta súrne 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Ružinove. Byt by nemal byť na prvom ani

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4167 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2i byt, 42m2 s loggiou | Rovníková ul. ***VÝBORNÁ PONUKA MESTSKÉHO BÝVANIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rovníková | 42 m²

Pozrite si 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=mpSQq6aeGuH Ponúkame vám na pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 5000 €/m²

PRENÁJOM KANCELÁRIÍ / ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY – DOHNÁNYHO UL., BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Dohnányho | 124 m²

Pozrite si 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=497FsrWdvwg Predstavujeme vám jedi

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,240 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom moderný 3-izbový byt v OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Beplan Reality ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt v OC Retro. Nachádza sa na 7. poschodí a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

svetlý čerstvo vymaľovaný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný svetlý 3 izb.byt, ulica Ružová dolina. Byt je o výmere 65m2

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

*Administratívne priestory v BBC1, 6.posch., blok B

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 47.39 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 47,39 m2. Administratívne priestory

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Reprezentatívne administratívne priestory na Flexifloor v BBC1, 5.posch.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 40.75 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 40,75 m2 na Flexifloor. Administrat

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj - garážové státie - Bratislava - Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 12.61 m²

Parkovacie státia sa nachádzajú vedľa seba na prízemí v parkovacom dome na Mraziarenskej ul., b

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,000 € 1745 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23051)
Upresniť hľadanie