Vykurovaný sklad na prenájom - 145 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Račianska | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovo-výrobný priestor s výmerou 145 m2 na Račianskej ul. Ponúkaný

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5.86 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

2724m2 pozemok, lokalita Slanec, BAIII – Nové Mesto, k.ú. Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | Horská | 2,724 m²

Vo vinohradoch pod úpätím Malých Karpát v lokalite Slanec je na predaj krásny 27 árový pozemok

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

749,000 € 275 €/m²

Bývajte v srdci Nového Mesta: Moderný 2-izbový byt v projekte PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.26 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si dotvoríte podľa seba, alebo bezpečnú investíciu s výborný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3591 €/m²

Na prenájom Exkluzívna vila pre podnikateľské účely- 2 garáže, 8 parkovacích miest

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Podkolibská | 360 m²

Predstavujeme vám veľkorysú vilu s veľmi reprezentatívnym charakterom, ktorá ponúka ideálne pro

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v projekte Tehelné pole - Bajkalská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 67 m²

Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj priestranný 2 - izbový apartmán v

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4463 €/m²

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň mám pre váš byť klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt v mestskej časti Nové Mesto

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

PREDMESTIE 2,5i byt: Moderné mestské bývanie v bratislavskom Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.33 m²

Hľadáte nový domov alebo bezpečnú investíciu v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite? V spolupráci

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3962 €/m²

Nový štandard mestského bývania: Projekt PREDMESTIE v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.68 m²

Hľadáte moderný domov pre svoju rodinu alebo bezpečnú investíciu s trvalou hodnotou? V spoluprá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

276,990 € 3660 €/m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt s týmito parametrami: • lokalita: Br

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

3088 m2 pozemok, lokalita Slanec, BAIII – Nové Mesto, k.ú. Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | Horská | 3,088 m²

Vo vinohradoch pod úpätím Malých Karpát v lokalite Slanec je na predaj krásny 31 árový pozemok

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

849,000 € 275 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj 2-izbový byt s parkovacím miestom, Stromová 9A – Bratislava, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 37 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre, na ulici

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

154,990 € 4189 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Mám klienta prę Váš rodinný dom v Bratislave - mestská časť Nové Mesto - Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 250 m²

Krásny dobrý deň prajem, mám pre vás klienta prę váš rodinný dom v Bratislave - mestská časť No

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

Neibrs | REZERVÁCIA 1,5 izbový byt, klimatizácia, zariadený, parking, OMNIA Tomášikova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 35 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na prenájom 1,5 izbový zariadený byt v novostavbe OMNIA na To

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Neibrs | NOVA VAJNORSKÁ - Od 1.7. - Zariadený 1,5 izb. byt, novostavba, chladenie, voľný k 1.7.2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 33 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na prenájom zariadený 1,5 izbový byt v novostavbe NOVÁ VAJNO

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Neibrs | REZERVOVANÉ | 3,5 izb byt vedľa Mladej Gardy, 2 x loggia, samostatné izby, pôvodný stav, komora

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Smikova | 67 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3,5 izbový byt v pôvodnom stave s výborným pôdoryso

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3866 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÉ- 3,5 izb.byt, Teplická ulica, 80 m2 plus zasklená loggia a balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Teplická | 80 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj priestranný 3,5 izbový byt po čiastočnej rekonštruk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 3938 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÝ -2,5 izb. byt oproti Figaru,čiastočná rekonštrukcia, loggia aj balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 56 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt na Račian

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

245,000 € 4375 €/m²

JAHODOVÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56.3 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT po REKONŠTRUKCII v Novom Meste – časť VINOHRADY. Byt sa nachádza na JAH

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4261 €/m²

Prenájom 3-izb. byt 100m2 + terasa 36 m2 - len na skok od lesa, BA-ul. Kysucká

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Na dlhodobý prenájom ponúkame výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa v lukratívnej a pokojnej l

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prerobený 3i byt na Račku

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 71 m²

Video-obhliadka tu: https://www.youtube.com/watch?v=iV6cl1azLjo Prestaňte snívať o vizualizác

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

358,000 € 5042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Garáž, Sliačska - Vyhnianska cesta - montážna jama

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Sliačska | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ul. Sliačska v Bratislava – Nové Mesto. Garáž o zastavanej plo

Publikované: 04.09.2023 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

21,749 € 1028 €/m²

Garáž, Skalická cesta - pozemok v OV, elektrika

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Skalickej ceste v Bratislave-Nové mesto. Garáž o zastavanej pl

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

31,490 € 1749 €/m²

Garáž, Skalická cesta - pozemok v OV, elektrika

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 18 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

29,500 € 1639 €/m²

Prenájom garáže Varšavská 16m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 16 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú garáž v radovej garážovej zástavbe medzi ul. Varšavská a Riazan

Publikované: 22.02.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie