Menšie skladové priestory na prenájom - od 2 m2 do 52 m2, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 2 m²

Ponúkame na prenájom skladovacie boxy v rôznych veľkostiach od 2 m2 do 54 m2 v skladovom areáli

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

40 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Obchodné priestory so zvýhodneným nájomným na prenájom - od 90 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory so zvýhodneným nájomným vo výmerách od 90 m2 v Dome

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1.36 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Vykurované skladové priestory na prenájom - od 405 m2, ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 405 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové skladové priestory o výmere 405 m2 s možnosťou rozšírenia až na 1

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s voliteľnou dispozíciou a skladom na prenájom - od 150 m2, Elektrárenská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Elektrárenská | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa na 3., 4. a 5. podlaží, v novost

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory pri OC Vivo na prenájom - od 12 m2, Pluhová ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 12 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v 3 poschodovej budove na Pluhovej ulici v blízkosti OC Viv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Malé kladové boxy na prenájom - od 1,5 m3 do 27 m3, ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 2 m²

Ponúkame na prenájom skladovacie boxy v rôznych veľkostiach od 1,56 m3 do 26,87 m3 v skladovom

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

25 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Skladovacia hala s priamym vstupom na prenájom - 533 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 533.63 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu o celkovej výmere 533,63 m2 na Kukučínovej ul. Ponúkaná

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kontajnery na uskladnenie tovaru na prenájom - 80 m3, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 28.8 m²

Ponúkame Vám na prenájom kontajnery s objemom 80 m3 (rozmery: š 2,4 x d 12 x v 2,4 m) v skladov

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

80 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Priestor s umývadlom na prenájom-14 m2, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 28.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o rozlohe 18 m2 (5,85 m x 2,28 m) so sociálnym zázemí

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Atraktívny 2. izbový byt s dvomi balkónmi, pivnicou a garážovým parkovacím miestom. TUPÉHO ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 78.48 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt s dvomi balkónmi, garážovým parkovacím miestom a piv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4065 €/m²

Vykurovaný skladový priestor na prenájom - 300 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 300 m2 v skladovom areáli na Kukuč

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelária s parkovacím miestom zdarma na prenájom - 52,10 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 52.1 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor s výmerou 52,10 m2 v 7 poschodovej, kompletne zre

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kompletne zariadená prevádzka kaviarne s herňou v Guthause

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 121 m²

Papcun Reality ponúka na prenájom kompletne zariadenú prevádzku kaviarne s detskou herňou v rez

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Temperovaný skladový priestor na prenájom - 100 m2, ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 100 m²

Ponúkame Vám na prenájom vykurovaný skladový priestor s výmerou 100 m2 na začiatku ulice Stará

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kancelárie v nižšom štandarde - rôzne výmery, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kukučínova | 17.72 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v rôznych výmerách v 3 poschodovej budove v skladovo-admini

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Klimatizovaný administratívny priestor na prenájom - 167 m2, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 167 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný administratívny priestor o výmere 167 m2, situovaný na atraktívn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Skladový priestor na prenájom - 288 m2, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Kukučínova | 288 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 288 m2 v skladovom areáli na Kukuč

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory s umývadlom - od 15 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 6 posch. administratívnej budove na Račianskej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Plne vybavený kadernícky priestor - podnájom – Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 18 m²

Ponúkame do podnájmu kompletne zariadený kadernícky priestor o výmere 14,04 m² so samostatnou m

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na prenájom. Možnosť kúpy. - od 10 m2, Vajnorská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 10 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruované kancelárske priestory vo výmerách od 10 m2 v

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Kancelárske, obchodné a skladové priestory na predaj – od 33 m2, ul. Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²

Ponúkame na predaj administratívne, obchodné a skladové priestory v administratívnej budove na

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

72,500 € 2200 €/m²

Klimatizovaný 3izb byt, dvojgaráž v cene , pekný výhlad

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 80.09 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj klimatizovaný, 3 izbový byt v Novom Meste na Tomášikove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 4807 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Skladovo prevádzkový priestor na prenájom - 166 m2, Odborárska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Odborárska | 166 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovo prevádzkovú budovu s administratívnym zázemím s celkovou výme

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Obchodné priestory (showroom) na prenájom - 320 m2, ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 320 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekné obchodné priestory (showroom) o výmere 320 m2, s možnosťou prisp

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8515)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie