3 izbový byt | Račianska | 62 m²
Ponúkame Vám na prenájom pekný, slnečný 3 izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Račian
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Záhrada | 357 m²
Ponúkame Vám na odstúpenie záhradu v ZO-Močiar s dobrou dostupnosťou autom aj MHD. Záhrada nie
23,000 € 64 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 300 m²
Ponúkame na prenájom unikátny priestor s výmerou 300 m², ul. Stará Vajnorská, Bratislava III.
3,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | Račianska | 1,650.23 m²
Ponúkame na predaj štvorpodlažnú polyfunkčnú budovu s celkovou úžitkovou plochou 1 650 m², dopl
3,499,000 € 2120 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²
319,000 € 858 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 19 m²
Kancelárie majú vchod z chodby , ale niektoré sa dajú medzi sebou prepojiť aj dverami ,samozrej
15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Račianska | 201.4 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v polyfunkčnej budove na Račianskej ulici v Novom Mes
9.9 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 322.5 m²
Miestnosť sa nachádza na prízemí. Priestor sa dá využiť na skladovanie, predajňu, showroom a
2,900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 308 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus/VI
12.9 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
Garáž | Teplická | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž o výmere 18 m², situovanú na Teplickej ulici v mestskej
33,000 € 1833 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Odborárska | 30 m²
Ponúkame Vám na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na Odborár
12.6 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Odborárska | 460 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory o výmere 462 m2 nachádzajúce sa na Odborárskej uli
5.5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Nobelova | 76 m²
Ponúkame Vám na prenájom väčší, moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt, nachádzajúci sa v tichej
900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Tomášikova | 59 m²
REB.SK Ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený klimatizovaný 2-izbový byt v obľúbenom
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Na Zlatej nohe | 78 m²
b]KLIENT NEPLATÍ PROVÍZIU RK. Ponúkame na prenájom nadštandardný veľký 2 izbový byt s veľkou
950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Račianska | 50 m²
Prenájom 2-izbového bytu v projekte Guthaus s lodžiou a garážovým státím. REB.sk ponúka na pre
1,150 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nobelova | 38 m²
Ponúkam na prenájom vkusný 1-izbový byt s premyslenou dispozíciou, ideálny pre slušných a zodpo
680 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Garsónka | Ďurgalova 2 | 20 m²
Ponúkame na prenájom praktickú, staršie zariadenú garsónku, ktorá sa nachádza na 3. poschodí by
500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Cádrova | 0 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite s vý
410,400 €
1 izbový byt | Klenová | 45 m²
Na prenájom ponúkam útulný 1,5-izbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre
750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Legerského | 75 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v žiadanej lokalit
Cena dohodou
2 izbový byt | Bajkalská | 53 m²
***REZERVOVANÉ*** EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, 2-i byt v obľúbenom projekte TRI VEŽE s investi
259,990 € 4905 €/m²
2 izbový byt | Stromová | 59 m²
Ponúkame na krátkodobý prenájom 2-izbový byt v staršej novostavbe s klimatizáciou a loggiou v p
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 701 m²
Stavebný pozemok v lukratívnej časti Bratislavy o rozlohe 701 m2 Pozemok sa nachádza na Pyrene
670,000 € 956 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.