Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 701 m²
Stavebný pozemok v lukratívnej časti Bratislavy o rozlohe 701 m2 Pozemok sa nachádza na Pyrene
670,000 € 956 €/m²
3 izbový byt | Robotnícka | 73 m²
Ponúkame na prenájom 3-izb. byt Robotnícka ul. – BA. N. Mesto, byt po kompletnej rekonštrukcii
1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
5 a viac izbový byt | Riazanská | 141 m²
Na predaj veľkoryso riešený 6 izbový mezonetový byt na ul. Riazanská, kat. územie Nové Mesto.
420,000 € 2979 €/m²
2 izbový byt | Odbojárov | 56 m²
Na prenájom 2-izb. byt ul. Odbojárov - BA N. Mesto, 56 m2, 1/4, pivnica, výťah, bez loggie. B
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²
Ponúkame na prenájom priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt na Vajnorskej ul
600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ovručská | 56 m²
Ponúkame na predaj 2-izb. byt neďaleko Račianskeho mýta, na Ovručskej ul.. Lokalita: veľmi dobr
250,000 € 4464 €/m²
5 a viac izbový byt | Pod Vtáčnikom | 247 m²
Mnoho rodín stále verí, že skutočný priestor a súkromie nájdu len v rodinnom dome. No s ním pri
1,350,000 € 5466 €/m²
2 izbový byt | 72 m²
Ponúkame úžasný byt na predaj. Je priestranný: 2,5-izbový o výmere približne 70m² a ľahko prer
267,000 € 3708 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 99 m²
Priestranný štýlový 4- izbový byt na prenájom v Novom meste je situovaný na 4. poschodí (z 5) v
1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Nobelova | 68.29 m²
GODDESS PROPERTY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3 izbový byt s podlahovou plochou 71,76 m2 na 5. poscho
285,000 € 4173 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nová Rožňavská ulica | 18 m²
Ponúkame na prenájom kancelárie rôznych veľkostí na ulici Nová Rožňavská v Bratislave v polyfun
7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Nová Rožňavská | 30 m²
9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
8.33 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
Administratívny objekt | Stromová | 4,957 m²
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE objektu na predaj: Typ objektu: Administratívny objekt s obchodnými priesto
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 475 m²
Ponúkame na prenájom samostatný administratívny celok o výmere 475 m², nachádzajúci sa na 2. po
4.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 85 m²
Ponúkame Vám na prenájom nové skladové priestory o výmere 85 m2 v novostavbe obchodno-skladovac
510 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Varšavská | 53 m²
Realitná kancelária ESTATERS vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s loggiou a pivnic
960 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Vajnorská | 246 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný priestor o výmere 246 m2 na Vajnorskej ul. P
3,422.42 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Čsl. Parašutistov | 68 m²
R E Z E R V O V A N É Exkluzívne ponúkame na predaj 3,5-izbový byt s panoramatickým výhľadom o
259,000 € 3809 €/m²
3 izbový byt | Vajnorská | 107 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul. Byt o rozlohe 107 m2 j
340,000 € 3178 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 18 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 6 poschodovej, administratívnej budove s vlast
6.25 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Vajnorská | 1,600 m²
NA PREDAJ – Komerčné priestory, Vajnorská 127, Bratislava Lokalita: Vajnorská 127, Bratislava
1 € 0 €/m²
Skladový objekt | Kukučínova | 810 m²
Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o celkovej výmere 810 m2 v skladovom areáli na Kukuč
2.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Račianska | 90 m²
Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory so zvýhodneným nájomným vo výmerách od 90 m2 v Dome
1.36 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.