Obchodno - skladovy priestor na prenajom - Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 372.3 m²

Na prenájom moderný obchodno / skladový priestor v polyfunkčnom areáli na Starej Vajnorskej ul.

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4,095 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj - garáž. ul.Odborárska, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Odborárska | 18 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž – Odborárska ulica, Bratislava Cena: 39 500 € + provízia RK V

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

39,500 € 2194 €/m²

OC LIGHT PARK, priestor s výkladom na Račiansku, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 180 m²

Ponúkame na prenájom lukratívne obchodné priestory v obchodno-nábytkárskej zóne, na hlavnom dop

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory v Novom Meste- Hattalova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 58 m²

Kancelárske priestory na prenájom – Bratislava, Nové Mesto (Hattalova ulica) Dostupné priesto

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Administratívny celok 4 kancelárií 200m2, s terasou a parkovaním, Račianska ulica, BA3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 201.4 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v polyfunkčnej budove na Račianskej ulici v Novom Mes

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

9.9 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Garáž na predaj - ul. Opavská, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Opavská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj murovanú garáž v osobnom vlastníctve, nachádzajúcu sa vo vyhľadávanej lo

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

25,000 € 1389 €/m²

Garáž na predaj - ul. Opavská, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Opavská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž o výmere 18 m², situovanú v mestskej časti Bratislava –

Publikované: 04.11.2024 Aktualizované: 24.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

39,000 € 2167 €/m²

Administratívna budova vo výbornej lokalite na PREDAJ, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | x | 2,000 m²

Ponúkame na PREDAJ administratívnu budovu v Bratislava III – Nové Mesto, v lukratívnej lokal

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Kancelársky a skladový priestor v mestskej časti Vajnory

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | x | 483 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky a skladový priestor v BA III - Vajnory s celkovou úžitkovou

Publikované: 29.05.2019 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Klimatizovaný kancelársky priestor na Bojnickej ul. v Novom meste, 26m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 26 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný kancelársky priestor na Bojnickej ul. v BA III - Nové Mes

Publikované: 05.02.2019 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

213.5 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj garáž 16 m2 na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Opavská | 16 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v rade garáží pod Detskou nemocnicou na Opavskej ulici

Publikované: 31.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

35,000 € 2188 €/m²

Na predaj útulná garsónka o výmere 33 m2 - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Príkopova | 33 m²

Ponúkame na predaj útulnu garsónku o výmere 33 m2 situovanú vo vyhľadávanej lokalite Bratislava

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

176,000 € 5333 €/m²

Na dlhodobý prenájom veľký a slnečný 2-izbový byt TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 63 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom veľký a slnečný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou v nov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom sklady, showroom - predajňa, 190m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 190 m²

Ponúkame na prenájom priestranný nebytový priestor s úžitkovou plochou 190 m², nachádzajúci sa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,520 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Byt na predaj - ul. Pluhová, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pluhová | 57.14 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na zvýšenom prízemí kval

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 4146 €/m²

Na prenájom praktický a všestranne využiteľný obchodný priestor, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 460 m²

Ponúkame na prenájom praktický a všestranne využiteľný obchodný priestor nachádzajúci sa vo vyh

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom praktický a všestranne využiteľný skladový priestor, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 460 m²

Ponúkame na prenájom praktický a všestranne využiteľný skladový priestor nachádzajúci sa vo vyh

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom moderný skladový priestor v polyfunkčnom areáli vo výmere 196,9 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 196.9 m²

Na prenájom moderný skladový priestor v polyfunkčnom areáli na Starej Vajnorskej ul. Areál je l

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom - ul. Bajkalská, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 62 m2

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tupého ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v modernej novostavbe na vyhľadávanej Tupého ulici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 5426 €/m²

Atraktívny obchodný priestor v nákupnom centre, 342 m², Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bajkalská | 342 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor v modernom nákupnom centre OC Tehelko. Pries

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom moderný skladový / výrobný priestor v polyfunkčnom areáli - Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Výrobný objekt | Stará Vajnorská | 159.1 m²

Na prenájom moderný skladový / výrobný priestor v polyfunkčnom areáli na Starej Vajnorskej ul.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,905 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom obchodných priestorov v top frekventovanej lokalite - Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Vajnorská | 140 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor na 1. poschodí obchodného domu s výbornou do

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom štýlový a priestranný 2-izbový byt na Mestskej ulici - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mestská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový a priestranný 2-izbový byt na Mestskej ulici, len pár krokov o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²