49m2 moderný kancelársky priestor na Račianskej, Reding Tower

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 49 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novostavbe Reding Tower 2 na Račianskej ulici, v B

Publikované: 17.01.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Skladový priestor, v blízkosti Figara, 200 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Račianska | 200 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v suteréne administratívnej budovy na Račianskej ulic

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Obchodný priestor v exkluzívnej budove TOWER 5 v tesnej blízkosti štadióna Tehelné Pole, Kalinčiakova, BA3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Kalinčiakova | 76 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v budove TOWER 5 na Kalinčiakovej ulici, hneď vedľa Náro

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 16.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

21 €/m2/mesiac 21 €/m2/mesiac

Obchodný priestor 500m2 s priestrannou terasou, v blízkosti polikliniky Tehelná – Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Tehelná | 500 m²

Ponúkame na prenájom lukratívny obchodný priestor so zázemím nachádzajúci sa v Novom Meste – Br

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Obchodný priestor 750m² v Golden City na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 750 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor vo veľko-obchodnom centre Golden City na Starej Vajno

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj garáž na ul. Smikovej, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Smikova | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v osobnom vlastníctve, situovanú v radovej zástavbe gar

Publikované: 30.06.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

25,000 € 1389 €/m²

Na prenájom sklady, kancelárie, Showroom - predajňa, 100m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 100 m²

Ponúkame na prenájom multifunkčný nebytový priestor nachádzajúci sa na prízemí budovy s výborno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3-izbový Byt na predaj Nobelova ulica , Bratislava Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 80 m²

Ponúkame na predaj pekný , útulný 80m2 3izb.byt na Nobelovej ulici v Bratislave, mestskej čas

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 4‑úrovňový rodinný dom so záhradou, balkónom a garážou na predaj TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vavrinecká | 150 m²

Ponúkame moderný 4‑úrovňový rodinný dom so záhradou, balkónom a garážou na Vavrineckej ulici

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

725,000 € 4833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj veľký 2-izbový byt - ul. Olbrachtova, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2-izbový byt v Bratislave, Nové Mesto, na Olbrachtovej ulici. Veľ

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

Byt na predaj - ul. Svätovavrinecká, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 187 m²

Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v objekte Ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 3096 €/m²

Pekný dvojizbový byt na prenájom, nachádza sa na ulici Odbojárov v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Odbojárov | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2-izbový byt bez balkóna v obľúbenej lokalite Bratislava – N

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Budyšínska, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Budyšínska | 33 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1,5 izbový byt na Budyšínskej ulici v Novom

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

770 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

308m2 zariadený kancelársky celok vysokého štandardu s neobmedzeným parkovaním, POLUS/VIVO Tower

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 308 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus/VI

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom garáž na Chemickej ulici v Novom Meste, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Chemická | 1 m²

Ponúkame na prenájom garáž – Chemická ulica, Mierová Kolónia, Bratislava – Nové Mesto Cena pren

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

140 €/mesiac 140 €/mesiac/m²

Reprezentatívna polyfunkčná budova so skladom a parkovaním v atraktívnej lokalite, Bratislava - Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Račianska | 1,650.23 m²

Ponúkame na predaj štvorpodlažnú polyfunkčnú budovu s celkovou úžitkovou plochou 1 650 m², dopl

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

3,499,000 € 2120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Skladový priestor 405m² v Golden City na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 405 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v obchodnom centre Golde

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Skladovo – kancelárske priestory Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 300 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-obchodno-kancelársko-výrobné priestory na ulici Stará Vajnors

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory, Pluhová, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 29.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 4 podlažnej administratívnej budove na Pluhovej ul

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Veľký luxusný byt na predaj, nachádza sa na ulici Bajkalská 9A v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, veľký 2 izbový byt s nádherným výhľadom v lukratívnej časti Bra

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kalinčiakova | 59 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici v Bratislave – Nové Me

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom slnečný 2-izbový byt s rozlohou 57 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 2-izbový byt s rozlohou 57 m2 nachádzajúci sa v úplnej blízkos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

725 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom skladové/výrobné priestory v areáli na Magnetovej 13, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Magnetová | 385 m²

Ponúkame do prenájmu skladové/výrobné priestory v areáli na Magnetovej ul. (spojnica medzi Vajn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Byt na prenájom - ul. Skalická cesta, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Pod Vinico

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)