Pozemok na predaj, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 372 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výhľadom na Bratislavu a Karpaty Pozemok Výmera: 372 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 858 €/m²

Na prenájom - Kancelársky priestor 36m2, ul. Bárdošova, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bárdošova | 36 m²

Kancelárie majú vchod z chodby , ale niektoré sa dajú medzi sebou prepojiť aj dverami ,samozrej

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

15.4 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory Hattalova ulica BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 156 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Hattalovej ulici v Brat

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na Hattalovej ulici, BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hattalova | 40.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Hattalovej ulici, Bratislava 3, s rozlohou 40,5

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárske a skladové priestory na Vajnorskej ulici na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 63.5 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a skladovo-obchodné priestory v administratívnej budove na Vaj

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

933.45 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Priestory na Vajnorskej ulici na prenájom, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Vajnorská | 246.28 m²

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,422.42 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Šikovný zariadený kancelársky celok s možnosťou bývania v blízkosti Polusu/VIVO, Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bajkalská | 50 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky celok na Bajkalskej ulici na hranici Ružinova a Nového Mesta,

Publikované: 17.12.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

525 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj garáž na Varšavskej ulici v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v pôvodnom stave, nachádzajúcu sa na Varšavskej ulici v

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

29,000 € 1611 €/m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt na predaj na ul. Nová Rožňavská TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2 - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2, situovaný na prízemí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

216,000 € 3724 €/m²

Byt na prenájom - ul. Vajnorská, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 63 m²

Ponúkame Vám na prenájom čiastočne prerobený 3-izbový byt (63m2) na vyvýšenom prízemí 4-poschod

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Loft na predaj - ul. Turbínová

Reality Bratislava-Nové Mesto

Loft | Turbínová | 164 m²

Ponúkame Vám na predaj nekonvečné bývanie v industriálnom lofte v bodove bývalej výroby porobet

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 3476 €/m²

Administratívny priestor 225m2 na Kalinčiakovej ulici, v tesnej blízkosti TOWER 5 a štadióna Tehelné pole, BA3

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kalinčiakova | 225 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v budove SITNO na Kalinčiakovej ulici, v tesnej

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Byt na prenájom - ul. Jelšová, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jelšová | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný 2-izbový byt s výmerou 54 m2, nachádzajúci sa v tichej časti

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Atraktívny obchodný priestor v nákupnom centre, 100 m², Bajkalská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Bajkalská | 100 m²

Ponúkame na prenájom priestranný obchodný priestor v modernom nákupnom centre OC Tehelko. Pries

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Garáž, ul.Varšavská, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 19.84 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na Varšavskej ulici v Novom Meste. Rozloha garáže je 6,30m x 3,15

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

30,000 € 1512 €/m²

Na prenájom praktický a všestranne využiteľný výrobný priestor, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre výrobu | Stará Vajnorská | 460 m²

Ponúkame na prenájom praktický a všestranne využiteľný výrobný priestor nachádzajúci sa vo vyhľ

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestranný multifunkčný nebytový priestor, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Nobelova | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný multifunkčný nebytový priestor na Nobelovej ulici, Bratisl

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom nový nadštandardný 1-izbový apartmán, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 28 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový nadštandardný 1-izbový apartmán na Tomášikovej ulici v atraktívno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Kancelárie, Bojnická, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 74 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Bojnickej ul. v BA III, Nové mesto, o výmere 74

Publikované: 19.06.2014 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

545 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kancelársky celok s balkónom a vlastnou kuchynkou pri OC POLUS/VIVO