Skladový priestor 350 m2 na prenájom v skladovom areáli na Ulici Stará Vajnorská v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 350 m²

Ponúkame na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v lokalite Bratislava-Nové Mesto, na Ul.

Publikované: 21.04.2022 Aktualizované: 28.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

5 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Skladový priestor 200 m2 na prenájom v skladovom areáli na Ulici Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 200 m²

Skladový priestor sa nachádza na prízemí. Priestor sa dá využiť na skladovanie, predajňu, showr

Publikované: 18.05.2023 Aktualizované: 06.05.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladový priestor na prenájom v areáli na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Vajnorská | 220 m²

Areál Vajnorská pozostáva z 3-podlažnej polyfunkčnej budovy s obchodnými a skladovými priestorm

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Administratívne priestory od 32 m2 na predaj v polyfunkčnej budove na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32 m²

Budova sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Nové mesto (III), pôvodne priemyselná zóna je

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

2,200 €/m2 69 €/m2

Skladový priestor 90 m2 na prenájom v skladovom areáli na Ul.Stará Vajnorská v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 90 m²

Skladový priestor na prenájom o výmere 90 m2. Miestnosť sa nachádza na poschodí. Priestor sa dá

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

630 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Skladový priestor 1000 m2 na predaj v skladovom areáli na Ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 1,000 m²

Ponúkame na predaj skladové a prevádzkové priestory v lokalite Bratislava-Nové Mesto, na ulici

Publikované: 07.01.2022 Aktualizované: 28.01.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 6 €/m²

Nadštandardný obchodný priestor 436 m2 na prenájom v objekte Lake Side Park na Tomášikovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Tomášikova | 436 m²

Reprezentatívny obchodný priestor na prenájom o výmere 436 m2 (prízemie) na Tomášikovej ulici v

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.95 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladový priestor 52 m2 na prenájom v skladovom areáli na Ul.Stará Vajnorská v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 52 m²

52 m2 (cca. 11,5 x 4,5 m). CENA 190 € bez DPH - bez energií (priestor bez kúrenia, temperovaný

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

190 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Reprezentatívny kancelársky priestor 200 m2 na prenájom na Tomášikovej ulici v objekte LAKE SIDE I

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 200 m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere 200 m2 (5.poschodie) na Tomášikovej u

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelárske priestory na prenájom od 15 m2 v objekte na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 15 m²

Areál Vajnorská pozostáva z 3-podlažnej polyfunkčnej budovy s administratívnymi, obchodnými a s

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladový priestor 190 m2 + kancelária 15 m2 na prenájom v skladovom areáli na Ul.Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 190 m²

Úžitková plocha 190 m2 sklad a 15 m2 kancelária: Skladový priestor sa nachádza na prízemí. Prie

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 06.05.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

ATRAKTÍVNA MODERNÁ 5 IZB.ROZOSTAVANÁ VILA na KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sudová | 266 m²

Licencovaná Realitná kancelária ORIN REAL vám ponúka na predaj atraktívnu rozostavanú rodinnú

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

PRENÁJOM KANCELÁRSKÝCH PRIESTOROV NA RAČIANSKEJ ULICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15 m²

Prenajmeme kancelárske priestory - kancelárie od 15 m2 - na Račianskej ulici v 6-poschodovej ad

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 10.09.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

107 €/m2/rok 107 €/m2/rok

REZERVOVANÝ!!!Na predaj 1,5 izbový apartmán v BA III Malokrasňanská 42,34m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42.34 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny štýlový 1,5 izbový apartm

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

210,000 € 4960 €/m²

MODERNÝ 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V BLÍZKOSTI KUCHAJDY | Bratislava – Zátišie |

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Zátišie | 300 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj reprezentatívny rodinný dom v radovej zástavbe na ulic

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt "v štandarde" v novostavbe za TOP CENU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 61.26 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu s loggiou vo výbornej lokalite Nového Mesta za

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

232,990 € 3803 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Svätovavrinecká | 742 m²

UPgreat ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom na Kolibe. Hľad

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,000 € 740 €/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárií rôznych veľkostí – Vajnorská ulica, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 18 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory rôznych veľkostí

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

14.25 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

AHOJ BRIEŽKY | VÝNIMOČNÉ BÝVANIE NA ROZHRANÍ MESTA A PRÍRODY

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Na briežkoch | 127.2 m²

Ahoj Briežky – 4-izbový rodinný dom v dvojdome | plánovaná výstavba 2Q/2026 Projekt Ahoj Briež

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

699,000 € 5495 €/m²

2,5 iz. byt pri OC VIVO a KUCHAJDY

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pluhová | 70 m²

Na prenájom 2,5 izbový byt o výmere 70 m2 + 1,5 m2 lodžia. Byt sa nachádza v tehlovom dome na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

TEHELNÉ POLE - 1 iz. byt, veľký balkón, pekný výhľad

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 30 m²

Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt o výmere 30 m2 + lodžia 6 m2. Byt sa nachádza na ulici

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

BÝVANIE ČI PODNIKANIE V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Limbová | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

849,000 € 2372 €/m²

KLIMATIZOVANÉ PRIESTORY 551 M2 V INDUSTRIÁLNOM ŠTÝLE, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO, SLIAČSKA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Sliačska | 150 m²

Hľadáte reprezentatívne pracovné prostredie s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na prenájom mode

Publikované: 26.06.2023 Aktualizované: 16.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

11.9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

VIACGENERAČNÉ BÝVANIE V BLÍZKOSTI LESA, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Limbová | 358 m²

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

849,000 € 2372 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23052)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie