Reštauračné priestory | Šancová | 61.77 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj nebytový priestor vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta na Šanco
115,000 € 1862 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Šancová | 61.77 m²
115,000 € 1862 €/m²
Obchodné priestory | Šancová | 61.77 m²
115,000 € 1862 €/m²
Obchodné priestory | 79.91 m²
Realitná kancelária DOM ponúka na prenájom obchodný priestor / showroom na Starej Vajnorskej o
950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²
Realitná kancelária Dom ponúka na prenájom kancelárske priestory na Vajnorskej ulici v Bratis
11.5 €/m2/mesiac
2 izbový byt | 54 m²
Pripravujeme na predaj 2-izbový byt na sídlisku Pokrok (Februárka) v tesnej blízkosti parku R
250,000 € 4630 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 3,000 m²
Realitná kancelária DOM Vám ponúka kancelárske priestory v Bratislave v časti Nové Mesto na u
7.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Administratívny objekt | Kukuričná | 898 m²
Ponúkame na predaj priestrannú budovu v pôvodnom stave, ktorá predstavuje výbornú investičnú pr
890,000 € 991 €/m²
3 izbový byt | Vajnorská | 74 m²
✨ Ponúkame na predaj elegantný dizajnový 3-izbový byt situovaný v modernej novostavbe Sympatia
420,000 € 5676 €/m²
Obchodné priestory | Trnavská cesta | 280 m²
Ponúkame na prenájom komerčné priestory bývalého kasína v skvelej lokalite na Trnavskej ceste,
Cena dohodou
Rodinný dom | Jeséniova | 151 m²
Jeséniova ulica (Koliba, BA III.) Samostatne stojaci 2 podlažný rodinný dom na pozemku 324 m2 –
Info v RK
Rodinný dom | Bellova | 295 m²
RD Koliba , BA III. - Bellova ulica Na pozemku o výmere 1.237m2 vznikol dom – novostavba (kola
Info v RK
Rekreačný pozemok | Briežky | 1,066 m²
Koliba - Briežky (BA III.) - ponúkame na predaj svahovitý pozemok v lokalite Briežky o výmere 1
200,000 € 188 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 226 m²
Hlavná ulica (Koliba, BA III.) - vo vedlajšej tichej ulici, nie na hlavnej ceste NOVOSTAVBA a r
800,000 € 3540 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 137.47 m²
Hľadáte ideálne kancelárske priestory s vynikajúcou dostupnosťou? Nehľadajte ďalej! Na Vajnors
2,200 €/m2 16 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 63.61 m²
Kancelárie sa nachádzajú v atraktívnej časti Bratislava – Nové Mesto, v zóne s pôvodne priemyse
146,300 € 2300 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 25 m²
Ponúkame na prenájom praktické menšie kancelárie s výmerou do 25 m² v budove na Vajnorskej 137,
450 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 43.04 m²
2,200 €/m2 51 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 193.05 m²
Hľadáte ideálne kancelárske priestory s vynikajúcou dostupnosťou ? Nehľadajte ďalej! Na Vajnor
2,200 €/m2 11 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 1,800 m²
Budova sa nachádza v atraktívnej časti Bratislava – Nové Mesto, v zóne s pôvodne priemyselným c
Info v RK
Obchodné priestory | Vajnorská | 246.28 m²
Ponúkame na prenájom priestranný Showroom o výmere 246 m² v atraktívnej lokalite na Vajnorskej
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 96.07 m²
Prenájom trojkancelárie s vlastnou chodbičkou na Vajnorskej 137. Ponúkame vám priestrannú, sv
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 30 m²
Ponúkame na prenájom praktickú kanceláriu s výmerou 34 m² v budove na Vajnorskej 137, ideálnu p
555.56 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kukuričná | 2,745 m²
Ponúkame na prenájom reprezentačnú administratívnu budovu o celkovej výmere 2745 m2 v širšom ce
21,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.