Veľmi pekný 2i byt 55m2, s 2x balkónom a klímou, výborná lokalita

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný 2i byt 55m2, s 2x balkónom a klímou, výborná lokalita Dispozícia:

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

790 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Krásny,dizajnový 2i byt 49 m2,s lodžiou a parkovaním,pivnica, novostavba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 49 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny, dizajnový 2i byt 49 m2,s lodžiou a parkovaním, pivnica, novostavba Dis

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

860 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Kancelárie v rodinnom dome na Kramároch, 310-400 m2, klimatizácia

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 310 m²

EXPAT EXPERTS | Kancelárske priestory s klimatizáciou na 2. a 3.poschodí rodinného domu bez výť

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 2i byt 49m2, s balkónom a parkovaním, GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 49 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný 2i byt 49m2, s balkónom a parkovaním, GUTHAUS Dispozícia: Celková vý

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

910 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný služobný 1i byt 85 m2, s terasou 60 m2 s výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 85 m²

Prepojený, slnečný služobný 1i byt 85 m2, s terasou 60 m2 s výhľadom Dispozícia: Celková výme

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

880 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svetlé kancelárie na 1.poschodí RD 148m2, klimatizácia, 4x parking

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 148 m²

EXPAT EXPERTS | PRENÁJOM - Svetlé kancelárske priestory s klimatizáciou a podlahovým kúrením, n

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izb. byt, Kalinčiakova - Bratislava, voľný IHNEĎ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kalinčiakova | 58 m²

Prenájom 2-izbového bytu – Kalinčiakova, Bratislava – Nové Mesto** Lokalita: Kalinčiakova ulic

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3podl. RD na kancelárie 446m2, záhrada, klíma, PARKING, Ambrova ul., Kramáre, širšie centrum, TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Ambrova | 446 m²

==== Prenájom 3 podl. rodinného domu so záhradou, terasou, saunou a pivnicou slúžiacou ako skla

Publikované: 24.02.2022 Aktualizované: 04.09.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 5i RD s garážou, menšia záhrada, ul. Vavrinecká, BA III, kat. úz. Vinohrady, 3x kúpeľňa, výhľad na malokarpatské kopce a vinice, kúpou voľný

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vavrinecká | 200 m²

RK IVMO Pullman Group, s.r.o. ponúka z poverenia vlastníka exkluzívne na predaj luxusnú nehnute

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

739,000 € 3695 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 5izb. 3podl. RD, 200m2, Vavrinecká ul., GARÁŽ + 1x vonkajší parking, 3x kúpeľňa, klíma, BA III - Nové Mesto, ihneď voľný, NADŠTANDARD

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vavrinecká | 200 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom luxusný 5izb., 3podl. rodinný dom s garážou a menšo

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,150 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vavrinecká | 200 m²

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,150 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

INVESTÍCIA, predaj RD s pozemkom 650m2 s možnosťou prebudovania na reprezentačné rodinné sídlo, Royova ul., širšie centrum, lokalita Kramáre, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Royova | 556 m²

Z poverenia vlastníka si Vám dovoľujeme dať do pozornosti VÝNIMOČNÚ INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ, pre

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 1169 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vavrinecká | 200 m²

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

738,900 € 3695 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Znížená cena | Na predaj výnimočný 2i byt pri Trnavskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 57 m²

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 2 izbový byt s vysokými strop

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 5614 €/m²

POSLEDNÁ VOĽNÁ IZBA! PRENÁJOM izieb v apartmánovom dome na Kolibe, Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Apartmán | Čremchová | 212 m²

RealiTana Vám ponúka NA PRENÁJOM izby v apartmánovom dome v Bratislave, mestská časť Koliba, v

Publikované: 20.06.2022 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

410 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj 1,5 izbový byt v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pluhová | 29.5 m²

Rezervované! Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na preda v zastúpení majiteľa 1- izb. b

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

163,900 € 5556 €/m²

Na predaj slnečný pozemok v príjemnom prostredí neďaleko lesa

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 669 m²

Plánky (Bratislava IV – Lamač) Ponúkame na predaj slnečný pozemok v lokalite Lamač – Plánky, s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 433 €/m²

člen NARKS

Podnikateľský priestor vo výbornej lokalite Stromová - Kramáre - BA.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stromová | 132 m²

Ponúkam na predaj podnikateľský priestor o výmere 132 m2 v zabehnutej novostavbe bytového domu,

Publikované: 07.12.2023 Aktualizované: 12.09.2025
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

292,500 € 2216 €/m²

Na prenájom zariadený 2-izbový byt Koloseo, Bratislava – Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 59 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2-izbový byt Koloseo, Bratislava – Nové Mesto – Tomášikova u

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom veľký, priestranný zariadený 1,5-izbový byt na Riazanskej ulici TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 45 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, priestranný zariadený 1,5-izbový byt na Riazanskej ulici v Novo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

490 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPOZANTNÁ VILA V PRÉMIOVOM VYHOTOVENÍ NA KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 420 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj impozantnú vilu s úchvatným výhľadom a bazénom, nachádzajúcu s

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,880,000 € 4476 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ MEZONET S JEDINEČNÝM TECHNOLOGICKÝM VYBAVENÍM

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jurská | 107.06 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v projekte Rezidencia Jurska. Veríme, že v Rezi

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

567,000 € 5296 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - TROJPODLAŽNÝ TEHLOVÝ DOM V TICHEJ LOKALITE ZA ISTROPOLISOM

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sliezska | 405 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNE ZARIADENÝ 2 - IZBOVÝ BYT PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 60.04 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj nedávno zariadený 2-izbový byt v projekte Rezidencia Jurská.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

376,341 € 6268 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23051)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Upresniť hľadanie