Prenájom reprezentačnej administratívnej budovy 2745 m2 na Kukuričnej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Kukuričná | 2,745 m²

Ponúkame na prenájom reprezentačnú administratívnu budovu o celkovej výmere 2745 m2 v širšom ce

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

21,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2 izbovy byt - Nove Mesto, Kukučínova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 57.5 m²

Realitná kancelária Domov Snov vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4122 €/m²

Nová cena | ESENCIA BEZPEČIA: Garáž v garážovom dome na predaj | Bratislava - Pionierska

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Pionierska | 13.75 m²

Ponúkame na predaj praktickú a bezpečnú garáž v osobnom vlastníctve, ktorá sa nachádza v suteré

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

35,000 € 2545 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova v lukratívnej časti Bratislavy – Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Stromová | 1,370 m²

Ponúkame na predaj atraktívnu nehnuteľnosť – samostatne stojacu budovu s úžitkovou plochou cca

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 25.06.2025
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

DAHLEH-Zariadená garsónka na prenájom – Nobelova, Nové Mesto, ihneď voľná

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Nobelova | 19 m²

DAHLEH- Na prenájom útulná a zariadená garsónka v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto, na u

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

440 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 4-izbový v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | 3-izbový byt, BA III. Nové Mesto, Na Revíne

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 103.5 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/WO P

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | 5-izbový rodinný dom s garážou, BA Kramáre, Stará Klenová

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Stará Klenová | 297 m²

POPIS DOMU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj priestranný 5 – IZBOVÝ DVOJPODLAŽNÝ

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

999,900 € 3367 €/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Moderný 3 izbový byt v novostavbe na Kolibe s parkovacím státím

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 80 m²

LG Reality ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Výnimočný pozemok v Bratislave - Ahoj Briežky, so stavebným povolením. Dnes kúpite, zajtra staviate!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,122.33 m²

Na predaj výnimočný pozemok z projektu Echo Briežky - pozemky pre 3 RD. Pozemok pre rodinný dom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

600 €/m2 600 €/m2

ŽIVOT NAD MESTOM: EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT S OČARUJÚCOU PANORÁMOU BRATISLAVY

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 133.7 m²

Predstavte si, že sa ráno zobudíte a prvé, čo uvidíte, je Bratislava rozprestretá pod vami. Vyc

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 4480 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Skladové priestory 18 m2 na prenájom v objekte na Ul.Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 18 m²

Skladový areál na Ul. Stará Vajnorská = veľkoobchodné centrum 18 rokov s výhodami hlavného mes

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 06.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

150 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kontajnery na uskladnenie tovaru 80 m3 na prenájom na Ul.Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 28.8 m²

Na prenájom kontajnery na uskladnenie tovaru alebo čohokoľvek iného, na medziobdobie pri predaj

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 06.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Skladový priestor 49 m2 na prenájom v skladovom areáli na Ul. Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 49 m²

Miestnosť skladu sa nachádza na poschodí. Bezbariérový prístup s nakladacou rampou. Vynikajúce

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 06.05.2024
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

320 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom 140 m2 na Tomášikovej ulici v polyfunkčnom objekte LAKE SIDE PARK I

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 138 m²

Reprezentatívny kancelársky priestor na prenájom o výmere 150 m2 (5.poschodie Blok A) na Tomáši

Publikované: 22.05.2022 Aktualizované: 02.10.2025