Predaj pozemok Vinohrady Horská ulica Bratislava – Nové Mesto 2000 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 2,000 m²

WIN – WIN realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj pozemok vo vinárskej lokalite Bratisl

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

160,000 € 80 €/m²

Prenájom 2 izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Osadná ulica, Tehelné Pole, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Osadná | 47 m²

Realitná kancelária WIN-WIN ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt na Osadnej ulici 3D PRE

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom kaviareň, kompletné zariadenie, budova ICT, Bratislava - Nové Mesto, Vajnorská ulica, pri OC Polus

Reality Bratislava-Nové Mesto

Reštauračné priestory | Vajnorská | 70 m²

WIN - WIN realitná kancelária ponúka exkluzívne na prenájom kaviareň s výkladom a možnosťou ter

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný a plne zariadený 2 izbový byt vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 46 m²

Ponúkame na predaj útulný pôvodne 1 izbový prerobený na 2 izbový na Bartoškovej ulici v Bratisl

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4978 €/m²

Kompletne zariadený 3 izbový byt s veľkou terasou v novostavbe na Tehelnom poli

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 96 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s veľkou terasou na Bajkalskej ulici, Tehelnom poli BA - Nové

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

415,000 € 4323 €/m²

Zariadený 2 izbový byt v Koloseu s veľkým balkónom a s garážovým státím pri jazere Kuchajda

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 1 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2 izbový byt Koloseo, Bratislava – Nové Mesto, v lokalite pri ja

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 750 €/mesiac/m²

Slnečný 1 izbový byt v novostavbe KOLOSEO s výhľadom na Kuchajdu

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe KOLOSEO na Tomášikovej ulici, Nové Mesto, Bratis

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Unikátny staromestský 3,5 izbový byt v historickom dome s filmovým príbehom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 120 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny staromestský 3,5 izbový byt na ulici Trnavská cesta v Bratisla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 4167 €/m²

Zariadený 2 izbový byt s loggiou a parkovacím miestom vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Varšavská | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Varšavskej ulici v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Slnečný a kompletne zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s veľkou terasou v príjemnej lokalite hneď pri lese

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne vybavený 2 izbový byt na Ďumbierskej ulici s celkovou v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109470 | Obchodný priestor s výbornou dostupnosťou a moderným štandardom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | 154 m²

Obchodný priestor s výbornou dostupnosťou, moderným štandardom a možnosťou prispôsobenia dispoz

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.07.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

SVOBODA & WILLIAMS | 113210 | Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kalinčiakova | 81.08 m²

Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta ponúka funkčné mestské bývanie s dôrazo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

435,000 € 5365 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111028 | Moderná dvojpodlažná vila s juhovýchodnou orientáciou na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 142 m²

Moderná dvojpodlažná vila s juhovýchodnou orientáciou ponúka pokojné a komfortné bývanie v pôso

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 112916 | Na prenájom ponúkame výnimočný 4-izbový rodinný dom na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Bellova | 270 m²

Na prenájom ponúkame výnimočný 4-izbový rodinný dom (polovica domu) na Kolibe, situovaný v tich

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 31660 | Priestranný rodinný dom so 7 izbami s terasou, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 558 m²

Priestranný rodinný dom pod lesom v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto - Koliba so 7 izbam

Publikované: 03.11.2020 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,450,000 € 1970 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112633 | Trojizbový dom na prenájom s dizajnovým a vzdušným interiérom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 140 m²

Trojizbový dom na prenájom s dizajnovým a vzdušným interiérom sa nachádza v bratislavskom Novom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,999 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 111105 | Kancelársky priestor na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 63.4 m²

Kancelársky priestor na predaj situovaný na prízemí známej funkcionalistickej budovy Nová Doba

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,000 € 4180 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 103842 | 4-izbový rodinný dom vo vysokom štandarde s inteligentnou domácnosťou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 196 m²

Nový 4-izbový rodinný dom na prenájom je vybavený vo vysokom štandarde s inteligentnou domácnos

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Pekný 1 izbový byt, Klenova ulica, Bratislava III. Nové Mesto-Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Klenová | 40 m²

PONUKA BYTU: Ponúkame na prenájom zariadený 1,5 izbový byt po rekonštrukcii v časti BA III Kram

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenájom pekný 1 izbový byt, Šancová ulica, Bratislava III. Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Šancová | 43 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a vkusne zrekonštruovaný 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Br

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Štýlový 2 izbový byt v novostavbe s veľkou terasou 39 m² na Kramároch – Ďumbierska ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 2 izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej loka

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - sklad a výrobná hala 246 m2, Vajnorská, BA III