METROPOLITAN │Slnečný 3-izbový byt, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ladislava Derera | 72 m²

METROPOLITAN │Slnečný 3-izbový byt, Kramáre Ponúkame priestranný a svetlý 3-izbový byt na ulic

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

760 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

METROPOLITAN│Svetlý 2i byt s terasou v novostavbe na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podkolibská | 58 m²

METROPOLITAN│Svetlý 2i byt s terasou v novostavbe na Kolibe Byt je dispozične riešený vstupnou

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny plne zariadený 3i byt s terasou na prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Klenová | 116 m²

METROPOLITAN │Krásny plne zariadený 3i byt s terasou na prenájom Luxusný 3-izbový byt (116 m2)

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 4i byt s 2 loggiami v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl.parašutistov | 72 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Zariadený 4i byt s 2 loggiami v Novom Meste Byt bol rezervovaný a m

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s lodžiou, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s lodžiou, Nové Mesto METROPOLITAN ponúka na prenájom zar

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Slnečný 3i byt s terasou a parkovaním na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na varte | 110 m²

METROPOLITAN │Slnečný 3i byt s terasou a parkovaním na Kolibe Byt s rozlohou 107m2 sa nachádza

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,100 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - Pekný priestranný 1 izbový byt na Letnej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Letná | 40.48 m²

Ponúkame na prenájom pekný priestranný kompletne zariadený byt v novostavbe na Letnej ulici - N

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

MARKENBERG I Prémiový 6i rodinný dom s výhľadom na les a mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Lopenícka | 320 m²

Miesto, kde si ráno vychutnáte kávu na terase a večer zrelaxujete pri krbe v pokojnej atmosfére

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,299,500 € 4061 €/m²

GRAVITAS | Na predaj stavebný pozemok Koliba, Sovia ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sovia | 2,769 m²

GRAVITAS ponúka na predaj pozemok v lukratívnej časti Bratislavy, na Kolibe. Pozemok s celkovou

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenajmem 2,5 i byt BA Nove Mesto kusok od Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Sibírska | 55 m²

Ponúkam na prenájom zrekonštruovaný 2,5 izbový byt na ul. Sibírska v Bratislave. Byt sa nachádz

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový tehlový byt v Bratislave - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57.15 m²

Nadštandardný 2-izbový tehlový byt v Novom Meste. Na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariade

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4357 €/m²

2-izbový byt v novostavbe- Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 51 m²

Hľadáte ideálny domov v Bratislave? Ponúkame moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

240,000 € 4706 €/m²

Predaj 3 izbového veľkometrážneho bytu, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt s rozlohou menšieho 4-izbového bytu na Olbrachtovej ulici v čast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

Predaj 2 izbového veľkometrážneho bytu, Olbrachtova

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt s rozlohou menšieho 4-izbového bytu na Olbrachtovej ulici v čast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

Na predaj priestranný 3i byt blízko Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ukrajinská | 92 m²

JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v Bratislave Ukrajinská

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

339,900 € 3695 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj 1 izb praktického bytu na Tomášikovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37.25 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový s praktickou dispozíciou byt na 8. poschodí v bytovom dome KOLOSEO v

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

177,900 € 4776 €/m²

PREDAJ - Slnečný 3 izbový byt - loggia + parkovacie státie - Vinohrady - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3 izbový byt na ulici Malokr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4987 €/m²

Predam garzonku Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Sadová | 32 m²

Lokalita Sadovej ulice v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto patrí medzi obľúbené rezidenčné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

173,000 € 5406 €/m²

Predáme 2 izb byt v 3 vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.28 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte III Veže – výborná dispozícia, parking, 19. poschodie Ponúkame

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4522 €/m²

Predáme 3 izb investičný byt na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 65 m²

Investičná príležitosť s dlhodobým stabilným nájomníkom – Nová Doba, Vajnorská ul., Bratislava

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 4000 €/m²

Predáme krásny Veľký 2 izb byt naKolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Na pažiti | 63.27 m²

Moderný 2-izbový byt s terasou, parkovaním a krásnym výhľadom Ponúkame na predaj štýlový a veľ

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

380,000 € 6006 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt s predzáhradkou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Prenájom kancelárie 22,5 m2 pri POLUS-e na Pluhovej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 22.5 m²

Prenájom kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS na Pluhovej ul.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie