HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Cel

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

400,000 € 5714 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt BA - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Bratislave III, Nové Mesto, môže byť 2 - 3 izbový,

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 250000 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Ce

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6250 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 30 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, pôvodný

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

165,000 € 5500 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Ukrajinská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Bartoškova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4771 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Nobelova

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 81 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

321,000 € 3963 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 1 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 250000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto v p

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

165,000 € 4714 €/m²

Moderné kancelárie na Vajnorskej: Flexibilné plochy, výborná dostupnosť a parkovanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 20 m²

Hľadáte nové sídlo pre svoju firmu, kde sa spája strategická poloha s moderným pracovným štanda

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom temperovaného skladu 100 m2 na Starej Vajnorskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Stará Vajnorská | 100 m²

Prenájom skladového priestoru (čistý, suchý, temperovaný) na Starej Vajnorskej: zvýšené prízem

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Klimatizovaná kancelária 30 m2 pri POLUS-e na Pluhovej ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Pluhová | 30 m²

Prenájom klimatizovaného kancelárskeho priestoru v Bratislave - Novom meste neďaleko OC POLUS n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

METROPOLITAN │Luxusný 3-podlažný rodinný dom so záhradou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Trinásta | 240 m²

METROPOLITAN │Luxusný 3-podlažný rodinný dom so záhradou na Kolibe Luxusný 3-podlažný dom s te

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Svetlý 6 izbový RD na prenájom - terasa, záhrada, garáž