BOJNICKÁ, BA III, Nové mesto - prenájom kancelárií - od 19m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Bojnická | 19 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Bojnickej ul., medzi Va

Publikované: 18.05.2021 Aktualizované: 16.11.2023
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

152 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

STARÁ VAJNORSKÁ, BA III - sklad na prenájom 85 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 85 m²

Ponúkame na prenájom sklad v novostavbe veľkoobchodného centra na Starej Vajnorskej. Jedná sa o

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

510 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

5 izbový - PENTHOUSE POD VACHMAJSTROM | 176 m² + 154 m² TERÁS

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Predstavte si ranú kávu s panorámou celej Bratislavy. Večer pri krbe. Absolútne ticho – bez sus

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA MIERU V NADČASOVEJ NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 83 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento architektom navrhnutý 3izbový byt v technologicky vyspelej novos

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6024 €/m²

POZEMOK s POTENCIÁLOM - BA-NM BRIEŽKY AHOJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Vinica, chmelnica | 2,168 m²

B10 Vám ponúka na predaj pozemok o celkovej výmere 2 883 m² v katastrálnom území Bratislava – V

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

POD VINICAMI - 3IZBOVÉ BYTY V NADŠTANDARDNEJ BOUTIQUE REZIDENCII

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 85 m²

B10 Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardné 3 izbové byty, ktoré sa nachádzaj

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

373,990 € 4400 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

ŠPECIÁLNY 3IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bratislava-Nové Mesto | 117 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento úžasný 3 izbový byt s terasou na začiatku Koliby, ul. Pod Stráža

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

438,800 € 3750 €/m²

BRATISLAVA NA DLANI - BYT S TERASOU, NA NAJVYŠŠOM POSCHODÍ v komornom projekte POD VINICAMI

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 154 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento jedinečný 3 izbový byt s terasou, na najvyššom poschodí s výhľad

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

650,000 € 4221 €/m²

REZERVOVANÉ Račianska ulica - Praktický 3-izbový byt po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 64 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame Vám tento praktický 3i byt na Račianskej ulici,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,900 € 4217 €/m²

Nová, stavba rodinného domu pri lyžiarskom stredisku - Trenčiansky kraj

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 218 m²

B10 Vám ponúka na predaj rozostavanú novostavbu priestranného 6-izbového rodinného domu, v male

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

150,000 € 688 €/m²

MODERNÝ 2i byt, REKONŠTRUKCIA, Pionierska ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 51 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2i byt, kompletne zari

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Garážové parkovacie miesto, NOVOSTAVBA POD VINICOU, BIELY KRÍŽ, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 13 m²

Ponúkame na prenájom garážové parkovacieho miesto ( 13 m2 ) v uzavretom areály v projekte POD V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ byt s ideálnou dispozíciou a panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Uhrova | 88 m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kramáre na Uhrovej ulici. Jedine

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,900 € 4203 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka príjemný 2 izbový byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový byt na Ukrajinskej ulici v Bratislave - Nové

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT s loggiou a parkovaním na RAČIANSKEJ ul. - NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt 56 m2 s loggiou 7 m2 na Rač

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENÁJOM GARÁŽÍ KRAMÁRE, ČERNICOVÁ UL.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Černicová | 14 m²

Ponúkame na prenájom až 12 garáží (aj jednotlivo) na Černicovej ul. na Kramároch. Rozmer: 5m x

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

150 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ 3 izbový priestranný, slnečný, dvojpodlažný byt Vajnorská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 129 m²

[i]Zenith reality Vám exkluzívne ponúka na predaj [/i] slnečný dvojpodlažný byt s veľkou teraso

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

!REZERVOVANÉ!3-izb. byt na predaj po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 69.66 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – RAČIANSKA 50 Zenith Re

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

279,900 € 4018 €/m²

TRI VEŽE! VEĽKORYSÝ 2i.BYT S VÝBORNOU DISPOZÍCIOU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Nexus Reality ponúka na predaj luxusný, veľký 2 izbový, krásne presvetlený byt s nádherným výhľ

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,000 € 4478 €/m²

Výhodná investičná príležitosť!! Priestranný dom pri OC Vivo na predaj!

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Lombardiniho | 250 m²

Realitná kancelária NEXUS Reality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom v pešej dostupno

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

650,000 € 2860 €/m²

BA III. Na prenájom 2 izbový byt na Mestskej ulici pri Trnavskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mestská | 50 m²

Popis • 2izbový byt po rekonštrukcii • úžitk. plocha 50m2 • balkón • 1. poschodie • Zariadený

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BA III. Nové Mesto -3 izbový krásny byt na Kalinčiakovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kalinčiakova | 76 m²

Popis • 3izbový byt po rekonštrukcii • úžitk. plocha76,13m2 • balkón 1,62m2 • 4. poschodie • Za

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BA III. Na prenájom rodinný dom na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Dvanásta | 200 m²

Popis • 6 izbový rodinný dom • 2 podlažný • úžitk. plocha 300 m2 • pozemok 700 m2 • 2 x kúpeľňa

Publikované: 14.08.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,300 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)