Predaj samostatnej garáže, Karlova Ves

Ponúkam na predaj samostatnú garáž o výmere 16 m². Garáž má elektrickú zásuvku, osvetlenie a u

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

44,900 € 2806 €/m²

Predaj 5-izbového bytu

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Pod Rovnicami | 120 m²

Ponúkam na predaj moderne zrekonštruovaný 5-izbový byt na ulici Pod Rovnicami. Úžitková plocha

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

422,000 € 3517 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 5-izboveho bytu Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Hlaváčikova | 123 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 5-izbový byt, ktorý predstavuje ideá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

412,900 € 3357 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 113283 | Dizajnový 3-izbový apartmán s terasou a úžasným výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 119 m²

Dizajnový 3-izbový apartmán (96 m²) s terasou a úžasným výhľadom, situovaný v projekte Karloves

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110893 | Veľkorysý byt s krbom, pivnicou, balkónom, dvoma terasami

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Vincenta Hložníka | 225 m²

Veľkorysý byt s krbom, pivnicou, balkónom, dvoma terasami a celkovou plochou 265 m² sa nachádza

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,299,000 € 5773 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ |111791 | Trojizbový byt s lodžiou vhodný na rekonštrukciu na 6. nadzemnom podlaží

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 64.18 m²

Trojizbový byt s lodžiou vhodný na rekonštrukciu je umiestnený na 6. nadzemnom podlaží bytového

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

220,000 € 3428 €/m²

SVOBODA&WILLIAMS I 105717 l Moderné, klimatizované kancelárske priestory v administratívnej budove

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Karloveská | 1,310 m²

Moderné, klimatizované kancelárske priestory v administratívnej budove na Karloveskej ulici v B

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 30.06.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM kancelárií WESTEND TOWER, Dubravská cesta, BA IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

Administratívny objekt | Dúbravská cesta | 12 m²

Budova Westend Tower je situovaná v známej biznis zóne v mestskej časti Bratislava IV. Táto obl

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

297 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Veľký 4 izbový byt s veľkou terasou, 2 X garážové státie, 2X pivnica, BA IV, Karlova Ves, len 10 minút BIS

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Karloveská | 141 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny priestranný 4 izbový byt s veľkou terasou v lokalite Bratislava

Publikované: 01.08.2014 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,499 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Zariadený 3 izbový byt s veľkou loggiou a pekným výhľadom v krásnej lokalite pri Líščom údolí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt na Púpavovej ulici v Bratislave v mestskej časti v Karlovka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3-izbový byt v pôvodnom stave na Dlhých dieloch

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 64 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Majerníkovej ul, Karlova Ves - Dlhé diely. Byt je o výmere 6

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

217,500 € 3398 €/m²

Príjemný a plne zariadený 2 izbový byt s balkónom v tichej a pokojnej lokalite

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 45 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2 izbového bytu s balkónom na ulici Jána Stanislava v Bratislave

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Dvojpodlažný 3 izbový murovaný dom v Karlovej Vsi s pekným výhľadom na Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Karloveská | 100 m²

Ponúkame na predaj murovaný 3 izbový dom so železobetónovým skeletom na Karloveskej ulici v Br

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

320,000 € 2800 €/m²

Kompletne zariadený 3 izbový byt s dvomi loggiami vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 3 izbový byt na ulici Jána Stanislava v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Zariadený 2,5 izbový byt s loggiou orientovaný do pokojnej časti sídliska

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Ľ. Fullu | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt na Dlhých dieloch s výbornou dostupnosťou do centra a kompl

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

840 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3 izbový byt s balkónom v blízkosti lesa s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Ponúkame na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3 izbový byt na Beniakovej ulici v Brati

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zariadený 1 izbový byt v krásnom tichom prostredí v Líščom údolí

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Líščie údolie | 40 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt s výmerou 40 m², nachádzajúci sa na prízemí bytového domu na

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

ATRAKTÍVNY 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 106 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

636,000 € 6000 €/m²

REZERVOVANÉ- BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- 5- IZBOVÝ- DOM- KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Na Riviére | 240 m²

REZERVOVANÉ- BE.LIVE COMPANY: Ponúkame na predaj 5-izbový priestranný, trojpodlažný rodinný do

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

ÚTULNÝ a TICHÝ 1,5 IZBOVÝ BYT s PREDZÁHRADKOU - STARÉ GRUNTY - KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 40 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom útulný 1,5 izbový byt s predzáhrakou, v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ 2 izbový byt Jurigovo nám. Bratislava IV Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jurigovo nám. | 45 m²

Real - H, s.r.o. REZERVOVALA j dizajnový moderný 2 izbový byt Jurigovo nám. , Bratislava IV Kar

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

DIRECTREAL|Predaj obchodného priestoru, 95m2, vlastné kúrenie,

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Kresánkova | 95 m²

Directreal Office - Exkulzívne predávame obchodný priestor na Kresánkovej ulici v BA -Karlove

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

169,000 € 1779 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|3-izbový byt s loggiou: Poctivá rekonštrukcia a lokalita, z ktorej sa neodchádza.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adamiho | 71 m²

Directreal Doma - Najlepšou vizitkou nehnuteľnosti je fakt, že súčasní majitelia hľadajú nový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

268,000 € 3775 €/m²

DIRECTREAL|Zrekonštruovaný a komplet zariadený byt s veľkým balkónom a pekným výhľadom vo výbornej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Segnerova | 71.56 m²

Directreal Smile - 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM – KARLOVA VES Ponúkame na predaj moderný a kompletn

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

312,030 € 4360 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23091)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie