BA IV. Na prenájom 4 izbový byt v Líščom údolí

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Líščie údolie | 115 m²

Popis • 4izbový byt pri lesoparku • úžitk. plocha 115 m2 • balkón, loggia • 1 .poschodie • Zari

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BA IV. Na prenájom 2 izbový byt s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Majerníkova | 72 m²

Popis • 2 izbový luxusný byt • Novostavba • Nádherný výhľad na Rakúsko • úžitk. plocha 72 m2 •

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

980 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HLAVÁČIKOVÁ, 4-i byt, 295 m2 – NAJVÄČŠÍ byt medzi 4-i bytmi, GARÁŽ, tichá lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 295 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ najväčší 4-izbový byt vo svojej kategórii. Obrovskou

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

599,900 € 2034 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Karlova Ves ID 105816

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Bratislava | 72 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

321,900 € 4471 €/m²

Na Prenájom - Moderný 1 izbový byt s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Nad Lúčkami | 36.92 m²

Na PRENÁJOM: Štýlový 1-izbový byt s loggiou a parkovacím miestom v podzemnej garáži Ponúkame n

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Ľ.Fullu: Na predaj priestranný 3.5 izbový byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľ | 84 m²

Nachádzame sa na 2 poschodí 9 poschodového bytového domu, do ktorého sa dostávame nedávno zreko

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

240,000 € 2857 €/m²

Ponuka kancelárií Westend Tower! Exkluzívne kancelárske priestory s prvotriednym komfortom

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 112.33 m²

Realitná kancelária DUMBO REAL Vám exkluzívne ponúka možnosť umiestniť Vaše podnikanie do jedne

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,623.62 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Odstúpenie gastro-prevádzky, Nám. Sv. Františka, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Reštauračné priestory | Nám. sv. Františka | 114 m²

Prevádzka je plne vybavená vrátane kuchyne pre prípravu burgrov, k dispozicii sklad, sociálne z

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,350 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Garáž na Dlhých dieloch v garážovom dome

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Beniakova | 16 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž s vchodom z Beniakovej ulice na Dlhých dieloch. Garáž sa nachádza

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

55,000 € 3438 €/m²

Slnečný pozemok na Devínskej ceste s právoplatným stav.povolením na RD

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Devínska cesta | 965 m²

Doslova v obkľúčení zelene, ideálna južná orientácia a umiestnenie na konci Karlovej Vsi, v čas

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

299,000 € 310 €/m²

Administratívny blok - 6 kancelárií v modernej budove

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 151 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove WESTEND TOWER. Pon

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

18.55 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Samostatný administratívny celok, 7 kancelárií

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 180 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

18.55 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Malá kancelária v modernom objekte na Patrónke, 16,19 m2, 5. posch.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 16.19 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

391.96 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

PODNIKAJTE VO VLASTNOM: Kompletne vybavené fitness centrum (252 m²) v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Športové priestory | 252 m²

Hľadáte hotový biznis alebo ideálny priestor pre svoje športové štúdio? Ponúkame na predaj prie

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

1 € 0 €/m²

Podmanivý 4i byt s výhľadmi do korún stromov

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Líščie údolie 69 | 77.14 m²

Čaro Karlovej Vsi spočíva v odrastenej zeleni, kompletnej občianskej vybavenosti, ukončenej výs

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

275,000 € 3565 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2 izb. bytu, 57m2, Kresánkova ul., Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

Predaj - 2-izbový byt v dobrej lokalite Karlovej Vsi, Dlhé diely, Kresánkova ulica. Ideálny byt

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

208,000 € 3649 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Obchodný - skladový priestor v Karlovej Vsi na prenájom, 130m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Jurigovo nám. | 130 m²

AFYreal v zastúpení klienta ponúka na prenájom priestranný obchodno-skladový priestor o výmere

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Samostatný kancelársky blok s krásnym výhľadom, 16. p.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,581 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 26.42 m²

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

391.03 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

MARKENBERG - BALI - krásna vila INDIANA vo vyhľadávanej lokalite Canggu (Padonan)

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

225,000 € 1875 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt na najvyššom poschodí pri zastávke električky

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveská 5 | 76.36 m²

Táto ponuka je rezervovaná. 3-izbový byt na najvyššom poschodí v blízkosti električkovej z

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

234,900 € 3076 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

prenájom priestranného 1-izbového bytu s balkónom

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Hany Meličkovej | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 1 izbový byt na ulici Hany Meličkovej v Karlovej Vsi. Byt

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Moderné kancelárske priestory na Patrónke

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 42.71 m²

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

18.55 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj reprezentatívny 6-izbový byt s garážou s výhľadom na Rakúsko

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Matejkova 57 | 157 m²

Na predaj výnimočný 6-izbový byt v uzavretom komplexe Butterfly, 156,5 m2 + terasa + balkón, Ma

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

545,000 € 3471 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23091)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Upresniť hľadanie