Na PRENÁJOM: Slnečný 3 izbový byt s loggiou a krásnym výhľadom, Beniakova, Karlova Ves - časť Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Hľadáte bývanie s výhľadom, tichom a súkromím? Máme pre vVás kompletne zrekonštruovaný, plne za

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 84.46 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa R

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

345,000 € 4085 €/m²

Top
Top

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvomi loggiami, Majerníkova, Karlova Ves - BA IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 69.67 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt po novej komplet

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,900 € 3730 €/m²

Top
Top

4-izbový byt 96 m2 v dome so súkromným dvorom a ihriskom, balkón, garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,000 € 3740 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Atypický, priestranný 74 m2, 1-izbový byt s balkónom predelený na dennú a nočnú časť v novostavbe na Kresánkovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²

Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový 1–izbový byt v novostavbe na Dlhých Di

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Predaj 3 izbového bytu s park. státím v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty s pekným výhľa

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

365,000 € 3926 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu so záhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 228 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

425,000 € 1925 €/m²

Top
Top

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 229 m²

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

420,000 € 2017 €/m²

Top
Top

3-izbový byt s 2 lodžiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3837 €/m²

Top
Top

Prenájom: 3-izbový byt, Hlaváčikova ulica, Bratislava-Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 70 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 3-izbový byt, Hlaváčikova ulica, Bratislava-Karlová Ves Byt: 3-i

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

TOP: 2- izbový byt s krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jána Stanislava | 52.4 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Karlova Ves, Dlhé diely, na ulici

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

210,000 € 4008 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Moderný byt v obľúbenej lokalite vhodný aj na investíciu

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

TARGETreal ponúka na predaj funkčný 1-izbový byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného prie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

184,990 € 4868 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM 3i byt s veľkorysou terasou a súkromím – Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Rydzikova | 86.39 m²

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na PRENÁJOM svetlý 3-izbový byt s veľkou terasou v uzavreto

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj 2-izbový byt s pivničnou kobkou vrátane parkovacieho státia na ulici Staré Grunty, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 70 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový slnečný byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 4000 €/m²

Top
Top

OCCAM | Priestranný 4i byt s balkónom, parkovaním, pivnicou a priamym vstupom do Cubiconu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²

Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

529,000 € 4321 €/m²

Top
Top

ARTHUR - Vila v Líščom údolí - Výnimočná príležitosť - dostupnejšia než kedykoľvek

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Pod Rovnicami | 480 m²

S príchodom jari prichádza aj ideálny čas na zmenu. Táto vila v prestížnom Líščom údolí teraz

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,049,000 € 2185 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Prenájom 3 izbový byt s lodžiou, Kempelenova ulica, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 73 m²

Bez depozitu! Útulný 3 izbový byt s lodžiou v tichej časti Karlovej Vsi – Kempelenova ulica Po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Pekný zariadený 3 izbový byt s lodžiou, Púpavová ulica, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 90 m²

Priestranný 3 izbový byt s lodžiou v Karlovej Vsi – bývanie pri prírode aj meste Ponúkame na p

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Atraktívny 2 izbový byt s predzáhradkou v rodinnom dome, Staré Grunty, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 38 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný a útulný 2 izbový byt v rodinnom dome s vlastným vstupom v obľ

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom krásny 3 izbový byt Beniakova ulica, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom krásny zrekonštruovaný 3 izbový byt, ulica Beniakova v Bratisl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 5 izbový byt s výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Donnerova | 88.6 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame veľky byt na Donnerovej ulici + 8/8 poschodie s výťahom + 87m2 +

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3713 €/m²

Novinka
Novinka

DOM-REALÍT,- ponúka 5 izbový byt s výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Donnerova | 88.6 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3713 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8542)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie