Rekreačná chata s panoramatickým výhľadom na vrch Sitno

Reality Banská Štiavnica

Chalupa, rekreačný domček | Boženy Slančíkovej - Timravy | 17 m²

V pokojnej a vyhľadávanej lokalite Banskej Štiavnice ponúkame na predaj trojpodlažnú rekreačnú

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Štiavnica

88,000 € 5176 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 3i byt na Fončorde prepojený so zeleňou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Družby | 61.7 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

216,000 € 3501 €/m²

Mimoriadna zľava- Zabehnutá novostavba na skok do BB a ZV

Reality Lukavica

Rodinný dom | Lipová | 196 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj moderný, nízkoenergetický rodinný dom v obľúbenej obci

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Lukavica

329,000 € 1679 €/m²

Nadštandardne zariadená 8-izbová vila aj pre 2 generácie

Reality Trebeľovce

Rodinný dom | Nezadaná | 324 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj priestrannú vilu v kľudnej a bezpečnej obci Trebeľovce

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trebeľovce

229,000 € 707 €/m²

Rodinný dom v Podkoniciach

Reality Podkonice

Rodinný dom | Nezadaná | 97.1 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v Podkoniciach. Je ideálnou voľbou pre kaž

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podkonice

165,000 € 1699 €/m²

Novinka
Novinka

Nadštandardný rodinný dom na Jazmínovej ulici, Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Jazminová | 239.4 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj poctivú a citlivo modernizovanú nehnuteľnosť v pokojne

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Zvolen

358,000 € 1495 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom, Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Nezábudková | 210 m²

Rezidencia na Sarvaške vo Zvolene predstavuje vzácnu kombináciu prémiovej polohy a veľkorysej m

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Zvolen

569,000 € 2710 €/m²

Novostavba bungalovu v Lukavici len 10 minút od BB aj ZV

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 108 m²

ABC realitná exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového bungalovu v Lukavici. Táto ponuk

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

299,000 € 2769 €/m²

Novostavba RD Sliač Slnečnica – teraz veľmi výhodne

Reality Sliač

Rodinný dom | 114.5 m²

ABC realitná exkluzívne predstavuje: Nový dom vo výbornej lokalite teraz za dostupnú cenu. Získ

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Sliač

385,000 € 3362 €/m²

Stavebný pozemok v žiadanej lokalite Kováčová-zóna pri kúpeľoch

Reality Kováčová

Pozemok pre rodinné domy | 770 m²

ABC realitná Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť stavebný pozemok v kúpeľnej obci Kováčov

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Pozemky na predaj Kováčová

240,000 € 312 €/m²

Stavebný pozemok Sliač – 634 m², na skok Banská Bystrica aj Zvolen

Reality Sliač

Pozemok pre bytovú výstavbu | 634 m²

Na predaj STAVEBNÉ POZEMKY v novej štvrti v kúpeľnom meste Sliač. Výborná poloha len 15 minút

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Sliač

145,000 € 229 €/m²

Na predaj apartmán v obci Mýto pod Ďumbierom v štádiu holopriestor

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj:Exkluzívne predaj 3.iz.apartmánu v obci Mýto pod Ďumb

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

99,990 € 2000 €/m²

Novo zrekonštruované kancelárie na prenájom výborná dostupnosť Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Pri štepnici | 55 m²

Novo zrekonštruované kancelárie na prenájom – výborná dostupnosť, Zvolen – Štepnica Popis nehn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ➔ Slnečný 2-izbový byt v absolútnom centre mesta vo VK

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | SNP | 54 m²

SOCHA REALITY, s.r.o. ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt v absolútnom centre mesta, nachádza

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

REZERVOVANÉ ➔ Rodinný dom v Neninciach

Reality Nenince

Rodinný dom | Hlavná | 135 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci nepodpivničený jednopod

Publikované: 09.09.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Nenince

Cena dohodou

Pozemok vhodný na stavbu RD Nová Ves - PREDAJ

Reality Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,177 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v intraviláne obc

Publikované: 15.08.2022 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Nová Ves

35 €/m2 35 €/m2

Poľnohospodárske pozemky - TTP, OP

Reality Pinciná

Orná pôda | Nezadaná | 34,662 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj 34.662 m2 poľnohospodárskej pôdy vedenej na je

Publikované: 06.03.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Pinciná

Cena dohodou

REZERVOVANÉ ➔ Priestranný 4-izbový byt s loggiou v srdci Veľkého Krtíša

Reality Veľký Krtíš

4 izbový byt | Novohradská | 73 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného 4-izbového bytu na

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

Moderný rodinný dom v tichej vyhľadávanej časti mesta Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Záhradná | 290 m²

Moderný rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite – Veľký Krtíš SOCHA REALITY s.r.o. ponúk

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

Info v RK

Kancelárske priestory vo VK - 2 samostatné miestnosti

Reality Veľký Krtíš

Kancelárie, administratívne priestory | Mierová | 23 m²

SOCHA REALITY s.r.o.Vám exkluzívne ponúka na prenájom slnečné kancelárske priestory vo Veľkom K

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na prenájom Veľký Krtíš

300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA➔ Slnečný rodinný dom na Okružnej ul. vo VK za dobrú cenu

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Okružná | 230 m²

SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj priestranný podpivničený rodinný dom vo vyhľad

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

135,000 € 587 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA ➔ Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Želovce

Rodinný dom | Krtíšska | 400 m²

SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom s netypickou dispozíci

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Želovce

135,000 € 338 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA➔ Rodinný dom s potenciálom v obci Záhorce okres Veľký Krtíš

Reality Záhorce

Rodinný dom | Krtíšska | 200 m²

SOCHA REALITY s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v tichej a vyhľadávanej obci Z

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Záhorce

44,900 € 225 €/m²

Moderne zrekonštruovaný rodinný dom vo VK

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Ľ. Štúra | 340 m²

SOCHA REALITY s.r.o. exkluzívne ponúka zrekonštruovaný rodinný dom vo Veľkom Krtíši na ul. Ľ. Š

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

199,000 € 585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30324)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie