Veľkometrážny 3-izbový byt (109 m²) s vysokými stropmi v srdci mesta

Reality Žilina

3 izbový byt | 109 m²

TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný veľkometrážny byt, ktorý je dokonalou symbi

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Žilina

259,000 € 2376 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA - Moderný 3-izbový byt na Štefánikovom námestí s balkónom a výťahom

Reality Žilina

3 izbový byt | 93 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Žilina

309,000 € 3387 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA 3-IZB. BYTU S DVOMA BALKÓNMI (G709)

Reality Žilina

3 izbový byt | Pražská | 88.9 m²

Kvalitná novostavba v novobudovanej obytnej štvrti v pokojnej časti obľúbeného sídliska Vlčince

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Žilina

295,900 € 3071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA - ZARIADENÝ, SKOLAUDOVANÝ 3-IZB. BYT (E704)

Reality Žilina

3 izbový byt | Pražská | 88.9 m²

Čerstvo dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt kompletne zariadený nábytkom na mieru a spotrebič

Publikované: 18.04.2023 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Žilina

333,900 € 2972 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT + PODKROVIE NAD BYTOM V CENTRE ŽILINY

Reality Žilina

3 izbový byt | Legionárska | 226 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt v pôvodnom stave v centre Žiliny a k nemu patri

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Žilina

Info v RK

Rýchly výber

Reality v Martine (764)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie