Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Trenčíne.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Gagarinova | 62 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dobrou dispozíciou v pôvodnom stave. Byt sa nach

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

134,900 € 2176 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj 3i byt v budúcej novastavbe na ul. Beckovskej v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 74.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Trenčín, Beckovská. Plocha: úžitková 74,5m2. Stav objekt

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 09.07.2025
Byty na predaj Trenčín

249,000 € 3342 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový mezonetový byt o rozlohe 90 m2 v Trenčíne blízko centra.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Legionárska | 87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový mezonetový byt o rozlohe 86,95

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na prenájom Trenčín

680 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Trenčíne, ulica Soblahovská.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Trenčíne, ulica Soblahovská. Byt v panelovom dome na 2

Publikované: 13.06.2022 Aktualizované: 15.07.2022
Byty na predaj Trenčín

155,900 € 2293 €/m²

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Trenčíne na sídlisku Juh, ul. Západná.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Západná | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Trenčíne na sídlisku Juh, ul. Západná. B

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 27.06.2025
Byty na predaj Trenčín

121,990 € 1694 €/m²

člen NARKS

Bytový dom Pod Skalkou so súkromnou záhradou v obľúbenej lokalite Sihoť II.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pod Skalkou | 73 m²

Bytový dom sa nachádza v mestskej časti Trenčín – Sihoť II. Pokojná lokalita neďaleko

Publikované: 04.06.2023 Aktualizované: 02.05.2025
Byty na predaj Trenčín

186,600 € 2556 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ MEZONETOVÝ 3-IZBOVÝ BYT - TRENČÍN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 81 m²

Na predaj: Štýlový mezonetový byt s dvomi balkónmi v obľúbenej lokalite Trenčína – Halalovka A

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Trenčín

174,900 € 2159 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný 3 izb. mezonet s bazénom, garážou, terasou v komplexe Rezidencia Biskupická

Reality Trenčín

3 izbový byt | Biskupická | 160 m²

Nečakaj - znížili sme cenu. Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame luxusne vybavený, slne

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

375,000 € 2344 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ!- priestranný 3-izbový byt na predaj – ul. 28. októbra

Reality Trenčín

3 izbový byt | 28. októbra | 84.88 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

189,900 € 2237 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ - SIMREA ponúka exkluzívne na predaj 3 - izbový byt čiastočne zrekonštruovaný - so samostatnými izbami a s balkónom (4,83 m2) v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Duklianskych hrdinov | 72 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj 3 - izbový byt čiastočne zrekonštruovaný so samostatnými izb

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Trenčín

139,900 € 1943 €/m²

Na predaj 3 izb. byt, Trenčín, ulica Považská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Považská | 61 m²

Realitná kancelária Reality KOVÁČOVÁ ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Považská v Trenčíne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

157,000 € 2574 €/m²

PREDANÉ! Ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Trenčín

3 izbový byt | Gagarinova | 61 m²

PREDANÉ! AstonReal pripravuje, vo výhradnom zastúpení majiteľa, do ponuky na predaj vkusný, mo

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 3-izbový byt - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 68 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 15.04.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

140,000 € 2059 €/m²

člen NARKS

IBA U NÁS! Na predaj pekný 3i byt po rekonštr.TN-Sihoť, 65m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | M.Turkovej | 65 m²

🏠 Hľadáte domov, kde slovo „pohoda“ naberá reálny rozmer? ✨ Predstavujeme vám tento krásny, ko

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

164,999 € 2538 €/m²

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nad Tehelňou | 83 m²

NA PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt s garážou, Trenčín – Nad Tehelňou Spoločnosť ZAJO Reality

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

281,500 € 3392 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²

na predaj 3 – izbový byt s vlastnou záhradou, Rezidencia Vinohrady Vo výhradnom zastúpení Vám

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

274,000 € 3513 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANĚ - Na predaj 3 izbový byt na sídlisku JUH, ulica Mateja Bela, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mateja Bela | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Mateja Bela, na obľúbenom sídlisku JUH v meste Trenčín

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Trenčín

134,000 € 2000 €/m²

3‑izbový byt v novostavbe – zariadený, balkón, garáž

Reality Trenčín

3 izbový byt | Tramínová | 73 m²

Kompletne zariadený 3‑izbový byt v modernej novostavbe Rezidencia Vinohrady. Svetlý, elegantný,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,000 € 3411 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom 3 - izb. byt

Reality Trenčín

3 izbový byt | Veľkomoravská | 109 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 3 izbový nadšta

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3 izbový byt Trenčín - Kubrá 77m2, balkón

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pred poľom | 77 m²

Ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt o výmere 77m2 vo vyhľadávanej lokalite Trenčín - Kubrá, u

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

153,900 € 1999 €/m²

Luxusný 3 izbový mezonetový byt v UrbanParku (105 m2)-Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 165 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa , ponúka na predaj veľký

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

370,000 € 2242 €/m²

Na predaj 3i byt pre aktívnych ľudí na kompletnú rekonštrukciu- najvyššie poschodie a top výhľady, Sihoť 1

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nábrežná | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 76 m² na vyhľadávanej ulici Nábrežná v Tr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,900 € 2236 €/m²

REZERVOVANÉ!!!! 3 IZBOVÝ SLNEČNÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT, ul. BAZOVSKÉHO, TRENČÍN!

Reality Trenčín

3 izbový byt | Bazovského | 70 m²

Južania pozor! Mám pre Vás ponuku, ktorú si zamilujete. Ponúkam Vám na predaj 3 izbový slnečný

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

169,900 € 2427 €/m²

NA PREDAJ | 3 IZBOVÝ BYT, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Zlatovská | 81 m²

BIZ REALITY ponúka na predaj nový 3 izbový byt v Trenčíne na ulici Zlatovská. Výhodou tohto byt

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčín

159,900 € 1974 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie