3 izbový byt Trenčín na prenájom, ul. Inovecká

Reality Trenčín

3 izbový byt | Inovecká | 57 m²

Ponúkame na prenájom zariadený menší trojizbový byt v Trenčíne na ul. Inovecká. Byt s celkovou

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-izbový mezanín s 2 balkónmi 87 m2 ul. Halalovka, Trenčín - Juh III

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 87 m²

Ponúkame na predaj slnečný, tehlový a zrekonštruovaný 3-izbový mezanín s 2 balkónmi 87 m2, v ti

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,900 € 1953 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa: 3-izbový, tehlový byt Dlhé Hony, Sihoť Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 28. októbra | 80 m²

Hľadáme pre klienta tehlový 3-izbový byt v lokalite Dlhé Hony, ul. 28. októbra, Partizánska, Si

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 3-izbový byt na ul. J.Halašu, Ľ. Novomeského, K. Šmidkeho v Trenčíne - Juh I

Reality Trenčín

3 izbový byt | Jána Halašu | 70 m²

Hľadáme pre klienta 3 alebo 4 izbový byt na ul. Jána Halašu, prípadne Ľ. Novomeského alebo K. Š

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 3 alebo 4-izbový byt na ul. J.Halašu, Ľ. Novomeského, K. Šmidkeho v Trenčíne - Juh I

Reality Trenčín

3 izbový byt | Jána Halašu | 70 m²

Hľadáme pre klienta 3 alebo 4-izbový byt na ul. Jána Halašu, prípadne Ľ. Novomeského alebo K. Š

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

TOP ponuka! Priestranný 3-izbový byt s balkónom, 78m2, Sihoť I,Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nábrežná | 78 m²

AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom o celkovej

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,900 € 2178 €/m²

člen NARKS

3-izb. tehlový byt , 76 m2, s výhľadom na Váh a Trenčiansky hrad | Sihoť I – Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nábrežná | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite Sihoť I, na ulici

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

169,900 € 2236 €/m²

Na Predaj 3 izbový byt Trenčín Istebník

Reality Trenčín

3 izbový byt | istebnik | 84 m²

023-113-STSIa 3-izbová dizajnovka v Istebníku – na predaj (alebo výmena za dom) Tento byt nie

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

285,000 € 3393 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Trenčín, Halalovka

Reality Trenčín

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ľudovít Danko, kontakt: 0944 095 767, nehnuteľnosť s ID: TN-

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

163,000 € 2470 €/m²

REZERVOVANÉ! 3i byt po rekonštrukcii v perfektnej lokalite

Reality Trenčín

3 izbový byt | 28. oktobra | 60 m²

PREDAJ | Štýlový 3-izbový byt po dispozičnej úprave | Trenčín, ul. 28. októbra Ponúkame na pr

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

158,000 € 2633 €/m²

REZERVOVANÝ/ 3-izbový byt s terasou a garážou v TOP lokalite – Pod Brezinou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nad Tehelňou | 123 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3-izbový byt s priznaným krovom, nachádzajúci sa vo vyhľadávan

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

239,990 € 1951 €/m²

Bývanie bez investícií: 3-izbový byt v Trenčíne na predaj

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 65 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný, slnečný 3-izbový byt, ktorý spája praktickú dispoz

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

158,990 € 2446 €/m²

3 izbový slnečný byt na predaj v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafáriková | 73 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na Šafárikovej ulici v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,990 € 1918 €/m²

Priestranný 3-izbový tehlový byt s vlastným kúrením

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 70 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkame na predaj veľ

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

148,990 € 2128 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s vynikajúcou dispozíciou – Trenčín, Juh

Reality Trenčín

3 izbový byt | Trenčín | 65 m²

Ponúkame na predaj príjemný a slnečný 3-izbový byt o výmere 65 m², situovaný vo vyhľadávanej lo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Trenčín

164,990 € 2538 €/m²

Prenájom: Útulný 3-izbový byt - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | 28.októbra | 63 m²

JKV REAL ponúka na prenájom príjemný, zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici 28.októbra v Trenčí

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Vážky | 3-izbový byt vo viladome (B6.2B)

Reality Trenčín

3 izbový byt | 82 m²

Popis: Rezidenčný projekt Vážky Trenčín je v predaji. Dohodnite si osobné stretnutie už dnes a

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

271,523 € 3311 €/m²

Vážky | 3-izbový byt (A1.2E)

Reality Trenčín

3 izbový byt | 67 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,623 € 2890 €/m²

NA PREDAJ 3,5 IZBOVÝ BYT TRENČÍN, POD SOKOLICE

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pod Sokolice | 73 m²

Ponúkame na predaj veľký 3,5 izbový byt v Trenčíne, Pod Sokolice (

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 01.07.2025
Byty na predaj Trenčín

159,000 € 2178 €/m²

Novostavba -3 izbový byt neďaleko Trenčína

Reality Trenčín

3 izbový byt | 79 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe, len kúsok od mesta Trenčín o výmere 79m2 +

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

150,900 € 1910 €/m²

3 izbový MEZONET v obľúbenej lokalite sídliska Juh | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Halalovka | 75 m²

B10 Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj priestranný 3 izbový MEZONET o výmere 75m2 v obľúbenej čast

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

153,000 € 2040 €/m²

Ponúkame Vám na predaj krásny trojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sihoť v Trenčíne na ulici Clementisova.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Clementisova | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny trojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sihoť v Trenčíne na ulici

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Trenčín

Info v RK

člen NARKS

Ponúkame Vám na predaj 3i byt v budúcej novastavbe na ul. Beckovskej v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 74.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Trenčín, Beckovská. Plocha:

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 09.07.2025
Byty na predaj Trenčín

259,000 € 3477 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj pristranny štýlový 3i byt na ul. Šafárikova v Trenčíne.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafárikova | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj prietranný štýlový 3i byt v Trenčíne. Byt o výmere 73 m2 sa nachádza na

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

159,000 € 2178 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie