RADO | Nájom 3i bytu v centre mesta Trenčín 100 m2 so zimnou záhradou

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 100 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt priamo v centre mesta Tre

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.3F, 3i byt 75,5 m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.3F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

321,693 € 4261 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1E, 3i byt 75,5m2 s predzáhradkou 177m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.1E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

381,789 € 5057 €/m²

RADO | 3i byt 54m2 + 20m2 pivnica + pozemok, Hrabovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hrabovská | 74 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s podlahovou plochou 54m2 na ulici Hrabovská v T

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

104,900 € 1418 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.2F, 3i byt 75,5m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75.5 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.2F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

299,876 € 3972 €/m²

RADO | 3i byt 80m2 + terasa, GEMINIM, Saratovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 80 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj štýlový, moderný 3-izbový byt s rozlohou 80m2 v novostavbe GE

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

275,000 € 3438 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2G), 3i byt 87 m2, loggia 13,2 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.19 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením D.2G v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

360,449 € 4134 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1A), 3i byt 84 m2, predzáhradka 111 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 84.14 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením C.1A, ktorý spája š

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

398,830 € 4740 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1C,3i byt 88,8m2 s predzáhradkou 80,3m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 88.8 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.1C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

389,371 € 4385 €/m²

RADO | PRENAJATÉ! 3i byt | Sihoť I, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Študentská | 60 m²

RADO Reality ponúka na prenájom zrekonštruovaný, čiastočne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nac

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Predaj 3-izb. bytu 77 m2, Trenčín - Legionárska ul.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Legionárska | 77 m²

RADO Reality ponúka na predaj 3-izb. byt na Legionárskej ul. v Trenčíne. Byt, pri ktorom sa roz

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,000 € 2584 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2A), 3i byt 80 m2, loggia 6,7 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 80.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením C.2A v bytovom dome C, s veľk

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

338,188 € 4212 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2D), 2i byt 88 m2 s loggiou 12 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 88 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2D v bytovom dome C, s veľk

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

346,344 € 3936 €/m²

RADO | Zrekonštruovaný - 3i byt | ul. Horný Šianec | Trenčin

Reality Trenčín

3 izbový byt | 72.54 m²

RADO Reality ponúka na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, ktorý sa na

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

193,000 € 2838 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1A), 3i byt 85 m2, predzáhradka 190 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 85.46 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením D.1A, ktorý spája š

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

431,688 € 5051 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1D), 3i byt 81 m2 s predzáhradkou 51 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 81.5 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3 izbový byt s označením D.1D v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

352,551 € 4326 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3A, 3i byt 79,3m2 s terasou 6,7 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 79.3 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s označením A.3A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

333,144 € 4201 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2G), 3i byt 87 m2 s loggiou 13 m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 87.1 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 3-izbový byt s označením C.2G v bytovom dome C, s veľk

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

365,253 € 4193 €/m²

RADO | Na predaj 3i byt 78.72m2 ul. Liptovská | Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 78.72 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Liptovská, Trenčín.

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

209,000 € 2655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i byt + záhradka 94m2 + parking, Vinohrady, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 78 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe s charakterom rodinného domu. Byt s

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

319,900 € 4101 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Nebytový priestor, 3 izby, 98m2, Beckovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 98 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor s rozlohou 98m2 n

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

119,900 € 1223 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 3i byt, 70m2 v super lokalite, Beckovská - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 70 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s podlahovou plochou 70m2 na ulici B

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,900 € 1999 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt Trenčín na prenájom, Piaristická ul., od 01.05.2026

Reality Trenčín

3 izbový byt | Piaristická | 75 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt vo výbornej lokalite Trenčíne na Piaristickej ul

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

720 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NOMA | SOBLAHOVSKÁ- PRIPRAVUJEME NA PREDAJ-Veľkorysý 3-izbový UNIKÁT v modernej NOVOSTAVBE 2x parking/pivnica

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 92.5 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento nadčasový 3-izbový byt na skok o

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

349,990 € 3784 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie