Zariadený 3‑izbový byt s klimatizáciou a garážou – Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Bavlnárska | 94 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3‑izbový byt na Bavlnárskej ulici v Trenčíne. Byt sa n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom nového 3i bytu Trenčín - Rezidencia Vinohrady, Rulandská

Reality Trenčín

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na prenájom nový, čiastočne zariadený 3-izbový byt +KK v novostavbe, Rulandská, Rezide

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Trenčín

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom kompletne zariadeného 3i bytu v retro štýle, Švermova, Trenčín-Sihoť 1

Reality Trenčín

3 izbový byt | Švermova | 68 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt v retro štýle na ul. Švermo

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na prenájom Trenčín

760 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom kompletne zariadeného 3i bytu Dlhé Hony, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Dlhé Hony | 57 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3-izbový byt na ul. Dlhé H

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

SKOLAUDOVANÉ : Predaj 3 izbového bytu v centre Trenčína na Námestí Sv. Anny v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 85.48 m²

Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–PLATZ Predstavujeme vám príležitosť vla

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trenčín

331,153 € 3874 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie s výhľadom, ktorý sa nemení stáročia...3-izbový byt priamo na Mierovom námestí – Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Mierové nám. | 80 m²

Prenájom 3-izbového bytu priamo na Mierovom námestí – Trenčín Niektoré adresy netreba vysvetľov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! 3 izb. byt na Sihoti + garsónka, pozemok, garáž, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hodžova | 127 m²

Rodinný dom na predaj v Trenčíne TK Reality ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt v dvojpodlažn

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

339,000 € 2669 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VILA KUZMÁNY | Na predaj 3-izbový byt 81m2 s predzáhradkou 122m2, TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kuzmányho | 80.58 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj prízemný 3-izbový byt s rozlohou 80,58 m² v prestížnom projekte V

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

306,430 € 3803 €/m²

VILA KUZMÁNY | Na predaj nadštandardný 3i byt so záhradou (122 m2) v novostavbe, TrenčínVILA KUZMÁNY

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kuzmányho | 80.58 m²

V srdci Trenčína, na pokojnej ulici obklopenej zeleňou a nízkou zástavbou, vzniká projekt, ktor

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Trenčín

306,430 € 3803 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ NOVOSTAVBA 3-IZBOVÉHO BYTU (82 m2) S TERASOU NA JUHU V TRENČÍNE.

Reality Trenčín

3 izbový byt | 82 m²

TUreality exkluzívne ponúka na predaj krásny 3-izbový byt (82m2), nachádzajúcu sa v novostavbe

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

219,990 € 2683 €/m²

OS Pod Brezinou BD2 na predaj 3 izbový byt č.14 s parkovacím miestom za 219.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 76.7 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v atraktívnej lokalite sídliska Juh. Čistá vým

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

209,000 € 2725 €/m²

3 izbový byt č.6 v OS Za Južnou BD2 na predaj za 271.400 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.25 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čistá výmer

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

247,400 € 2803 €/m²

OS Pod Brezinou BD2 na predaj 3 izbový byt č.8, pivnicou a parkovacím miestom za 193.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 66.95 m²

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

183,000 € 2733 €/m²

OS Pod Brezinou BD3 na predaj 3 izbový byt č.14, pivnicou a parkovacím miestom za 219.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 76.7 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt v atraktívnej lokalite sídliska Juh. Čistá vým

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

209,000 € 2725 €/m²

3 izbový byt č.10 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 271.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.21 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čistá výmera bytu je 85

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

247,700 € 2808 €/m²

3 izbový byt č.1 v OS Za Južnou BD2 na predaj za 263.600 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.09 m²

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,600 € 2833 €/m²

3-izbový byt na prenájom v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Karpatská | 75 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v Trenčíne, lokalita Noviny. Byt má rozlohu 75 m2, pozostáva

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt, Trenčín, ul. Šafárikova

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafárikova | 73 m²

Realitná kancelária Reality KOVÁČOVÁ ponúka na predaj 3-izbový byt v Trenčíne na ulici Šafáriko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Sihoti v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | M. Turkovej | 63 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Trenčíne – ul. M. Turkovej Ponúkame Vám na

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

174,900 € 2776 €/m²

DIRECTREAL|Predaj 3 - izbového bytu

Reality Trenčín

3 izbový byt | Vladimíra Predmerského | 80 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt s parkovac

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

259,000 € 3238 €/m²

DIRECTREAL|3 izbový byt

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pred poľom | 77 m²

Directreal Pro - Páni a dámy, pozor! Máme tu pre vás ponuku - príjemný 3-izbový byt na preda

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

140,000 € 1818 €/m²

DIRECTREAL|Znížená cena! 2 izbový byt s výhľadom a parkovacím miestom

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 69 m²

Directreal Pro - Slnko už teplé svieti a my Vám prinášame na predaj tento slnečný štýlový byt.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,000 € 2551 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Veľký slnečný 3 - izbový byt s top výhľadom v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pred Poľom | 77 m²

Directreal Pro - Directreal Pro | Pokojné bývanie v meste s prírodou na dosah ruky – 3-izbový

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

142,000 € 1844 €/m²

DIRECTREAL|2 parkovacie miesta , 3-i byt 109 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Veľkomoravská | 109 m²

Directreal Pro - DIRECTREAL PRO Ponúkame Vám na predaj zariadený 3 izbový nadštandardný veľ

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

220,000 € 2018 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie