NOVINKA: 3-izbový byt s terasou a výhľadom na hrad - Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Brančíkova | 95 m²

Tento vkusne prerobený, priestranný 3-izbový byt poskytne príjemné bývanie s pocitom rodinného

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,000 € 2095 €/m²

Top
Top

IBA U NÁS! Priestranný 3i byt, 81m2, Sihot, Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Komenského | 80.22 m²

🌞 PRIESTRANNÝ BYT, KDE SA BUDETE CÍTIŤ NAOZAJ DOMA – SIHOŤ, TRENČÍN 🏰✨ Sú byty, ktoré si pozri

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

215,900 € 2691 €/m²

Top
Top

Nový trojizbový byt Trenčín, Na Pažiti

Reality Trenčín

3 izbový byt | Na pažiti | 81 m²

Hľadáme mladú rodinku do krásneho moderného trojizbáku v Trenčíne v lokalite Na Pažiti. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

3 izbový vzorový byt č.6 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 299.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.14 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čis

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

248,500 € 2819 €/m²

Top
Top

3 izbový byt Trenčín na predaj, Sihoť

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hodžova | 67 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo výbornej lokalite Trenčína na Sihoti, Hodžova ul. Byt s celk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

3 izbový byt Trenčín, na prenájom, Piaristická ul.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Piaristická | 87 m²

Ponúkame na prenájom veľký, zrekonštruovaný, kompletne zariadený trojizbový byt v centre Trenčí

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3‑izbový byt s garážou v novostavbe – Trenčín, I. Olbrachta

Reality Trenčín

3 izbový byt | I. Olbrachta | 88 m²

Moderný 3‑izbový byt s garážou v novostavbe – Trenčín, I. Olbrachta Hľadáte nadštandardné býva

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

1,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt Trenčín - Pod Sokolice, 73 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pod Sokolice | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v Trenčíne časť Pod Sokolice . Byt má rozlohu 73 m2

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 30.07.2025
Byty na predaj Trenčín

159,000 € 2192 €/m²

TOP 3 izbový byt v TN - Saratovská, novostavba

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 71 m²

Ponúkame na predaj parádny 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Trenčíne na Juhu - Saratovská

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Hľadáme 3 izbový byt v Trenčíne - Soblahovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Soblahovská | 72 m²

Hľadáme 3 izbový byt v Trenčíne - Soblahovská . Podmienka: balkón, výťah, slnečná strana, prí

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na kúpa Trenčín

Info v RK

Na predaj | 3 izbový byt | lodžia 2x | Trenčín | Liptovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 95 m²

DASH reality vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na ulici Liptovská v Trenčíne. Celko

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

225,000 € 2368 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ | Moderný 3-izbový byt v novostavbe s vlastným parkovaním

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská 1N | 70.8 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v Trenčíne, nac

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

218,400 € 3085 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Exkluzívny 3- izbový byt s veľkorysou terasou v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Kožušnícka | 71 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt s veľkorysou terasou v T

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

279,900 € 3942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | PRIESTRANNÝ 3 -IZBOVÝ BYT NA SIHOTI V TRENČÍNE

Reality Trenčín

3 izbový byt | žilinská | 83.61 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj 3-izbový byt prerobený zo 4-izbového vo vyhľadáv

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

168,560 € 2016 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM | 3 - IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU | TRENČÍN - UL. OLBRACHTOVA

Reality Trenčín

3 izbový byt | Ivana Olbrachta | 60 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s veľkou tera

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

960 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM | 3 - IZBOVÝ BYT V ŠIRŠOM CENTRE TRENČÍNA | PET FRIENDLY

Reality Trenčín

3 izbový byt | Beckovská | 68 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvoma

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ | 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou v Trenčíne na ul. Liptovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská 1A | 95 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nadštandardnou výmero

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

225,000 € 2368 €/m²

NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT + GARSÓNKA + 64 m² TERASA S VÝHĽADOM NA HRAD - SIHOŤ I.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Hurbanova | 130 m²

Moderný maklér vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v Trenčíne, nachádzajúcu sa vo vyhľa

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

284,560 € 2189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | 3 - IZBOVÝ BYT V TRENČÍNE, UL. VÝCHODNÁ

Reality Trenčín

3 izbový byt | Východná | 65 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v Trenčíne na ulici Výc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

143,560 € 2209 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt 79 m2 s terasou v novostavbe Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj (Prvá Trenčianska Realitná s.r.o.) 3-izbový zariadený byt s terasou v novo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

235,000 € 2938 €/m²

3-izbový veľkometrážny tehlový byt 103 m2 s balkónom Námestie sv. Anny Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 103 m²

Ponúkame na predaj (trencianskarealitna.sk) meštiacky veľkometrážny tehlový 3-izbový byt s dvo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

216,500 € 2102 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový zrekonštruovaný byt 72 m2 ul. Východná Trenčín-Juh

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame na predaj iba u nás (Prvá Trenčianska Realitná s.r.o.) slnečný zrekonštruovaný 3-iz

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trenčín

165,000 € 2292 €/m²

REZERVOVANÉ -3-izb. byt – Trenčín, Bavlnárska ulica

Reality Trenčín

3 izbový byt | Bavlnárska | 86 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na predaj Trenčín

169,990 € 1977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM - ŠTÝLOVÝ 3 IZBOVÝ BYT - TRENČÍN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pod Sokolice | 71 m²

Realitná kancelária REG4U Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na PRENÁJOM 3 izbový byt v lokalite

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie