Na prenájom 3i byt, projekt NUPPU voľný okamžite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 71 m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom a garážovým státím v obľúbenom projekte NUPPU, Hraničná uli

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Bývaj v rezidenčnom 3-izbovom byte, ktorého súčasťou je vlastná záhrada, parkovacie miesto a hangár, kde uložíš nielen bike

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 71 m²

Nie je to panelák. Nie je to radovka. Je to praktické mestské bývanie s atmosférou domu. Komorn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3449 €/m²

GCK s.r.o. ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom, klimatizáciou, Bratislava, Štrkovec, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 71 m²

GCK s.r.o. ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom, v Ružinove – Štrkovci na Haburskej ulici

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

BE.LIVE COMPANY- NA PREDAJ- 3-IZBOVÝ BYT- LOGGIA- PIVNIČNÁ KOBKA- VO VYHĽADÁVANOM PROJEKTE OCTOPUS HABITAT- RUŽINOV- MRAZIARENSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 68.8 m²

Hľadáte štýlové mestské bývanie vo vyhľadávanej lokalite, kde máte všetko na dosah a zároveň si

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 4650 €/m²

Rezervovaný,IBA U NÁS! 2,5-izbový byt, Ružinov, Komárnicka Ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 61 m²

Interiér tohto 2,5-izbového bytu v Ružinove na Komárnickej ulici ponúka harmonickú kombináciu m

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

254,999 € 4180 €/m²

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt s garážou na prenájom, BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vrútocká | 64 m²

Byt má výbornú dispozíciu a dostatok prirodzeného svetla v obývačke a kuchyni. Vďaka orientácii

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

610 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 3-izbového bytu Jelačičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 79 m²

Ponúkame na prenájom svetlý 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Bratislava – R

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt, Zálužicka ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 59 m²

RE/​MAX exkluzívne ponúka na prenájom 2,5-​izbový byt po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou a parkingom – projekt BORIA, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou loggiou v prestížnom projekte BORIA na Drieňovej u

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3-izb.byt, 65m2, Trenčianska ul. – Ružinov/Nivy - BA II, komora, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 65 m²

RE/MAX ponúka na predaj príjemný, tichý, dispozične veľmi dobre riešený a vynovený 3-izbový by

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,000 € 4754 €/m²

Veľký, 3 izbový byt s parkovaním v projekte "City Park Ružinov" na Plynárenskej ul. v Bratislave II, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

Luxusný 3 izbový byt, rozloha 117,79 m² s balkónom a lodžiou. Popis / Štandardy Nachádza sa v n

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 23.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 7641 €/m²

Skvelý 3i byt 59 m2 vo výbornej lokalite, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 59 m²

EXPAT EXPERTS | Skvelý 3i byt 59 m2, vo výbornej lokalite, novostavba Dispozícia: celková roz

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný 3i mezonet 68m2 v nadstavbe, skvelá terasa, top lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Výnimočný 3i mezonet 68m2 v nadstavbe, skvelá terasa, top lokalita Dispozícia:

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný 3i byt 79m2, s A/C, veľký balkónom a parkovaním, III VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

EXPAT EXPERTS |Slnečný 3i byt 79m2, s A/C, veľký balkónom s panoramatický výhľadom a parkovaním

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 3i byt 67 m2, s lodžiou a parkovaním v príjemnej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 62 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný 3i byt 67 m2, s lodžiou a parkovaním v príjemnej lokalite Dispozícia

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny, svetlý 3i byt 79m2, nezariadený, s balkónom, v dobrej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

EXPAT EXPERTS |Krásny, svetlý 3i byt 79m2, nezariadený, s balkónom, v dobrej lokalite Dispozíc

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svetlý, moderný 3i byt 73m2, s balkónom, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 73 m²

EXPAT EXPERTS I Svetlý, moderný 3i byt 73m2, s balkónom, skvelá lokalita Dispozícia: celková

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný 3i byt 78 m2, s dvoma terasami, pivnicou a parkovaním, GAUDÍ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 78 m²

EXPAT EXPERTS |Príjemný 3i byt 78 m2, s dvoma terasami, pivnicou a parkovaním, GAUDÍ Dispozíci

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný, dizajnový 3i byt 73m2, balkón,parkovanie, pivnica, ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 73 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný, dizajnový 3i byt 73m2, balkón, parkovanie, pivnica, ZWIRN Dispo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,450 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dizajnový 3i byt 83m2, balkón 6m2, pivnicou a parkovaním, ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 84 m²

EXPAT EXPERTS | Dizajnový 3i byt 83m2, balkón 6m2, pivnicou a parkovaním, ZWIRN Dispozícia: c

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny, svetlý 3i byt 80m2 vo výbornej lokalite, A/C, dvor

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 80 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny, svetlý 3i byt 80m2, vo výbornej lokalite, klimatizácia, dvor Dispozíci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Slnečný 3izb. byt, 81 m2, loggia 8,5m2, 3 x balkón, BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

Popis: Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový slnečný byt (možnosť prerobiť na 4i byt) v blí

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 4620 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nový, krásny 3i byt 63 m2, s A/C, lodžiou a parkovaním, NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 62 m²

EXPAT EXPERTS | Nový, krásny 3i byt 63 m2, s A/C, lodžiou a parkovaním, NUPPU Dispozícia: cel

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 3i byt 69m2, s lodžiou, pivnicou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 69 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 3i byt 69m2, s lodžiou, pivnicou a parkovaním vo výbornej lokalite Dis

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie