svetlý čerstvo vymaľovaný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 65 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný svetlý 3 izb.byt, ulica Ružová dolina. Byt je o výmere 65m2

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

830 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 3 - izb. bytu v Ružinove na Teslovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový tehlový byt Bratislava - Ružinov na Teslovej ul. Podlahová ploch

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný 3-izbový byt v OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Beplan Reality ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt v OC Retro. Nachádza sa na 7. poschodí a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 2,5-IZBOVÝ BYT NA ŠTRKOVCI

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62.16 m²

Lemonpie ponúka exkluzívne na predaj 2,5-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí Ružino

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4167 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zaujímavý 3-izbový byt v ikonickom „Palušáku“

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 66 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má dušu, skvelú adresu a investičný potenciál, ktorý neklesá? Ponú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s loggiou, terasou a 2 garážovými státiami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 79 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt s loggiou, terasou, pivničnou kobkou a dvoma

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-izbový byt s výbornou dispozíciou v tichej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova 8 | 77.55 m²

Ponúkame tento priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Ružová dolina. Byt ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 3674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 v srdci Ružinova na Rumančekovej ulici *** SKVELÁ INVESTÍCIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 69.5 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=aVsPfyZScbD Ponúkame na predaj atraktí

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 4022 €/m²

príjemný 3-izbový byt v pokojnej časti

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 74 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný 3-izbový byt (70 m² + 4 m² loggia) v pokojnej časti Ružinova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Jedinečný 3-IZB. BYT s garážovým miestom vo Viktórii, BA II - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická 49 | 85.4 m²

Máme pre vás na predaj 3-izb. byt vo vyhľadávanej časti Nivy na Košickej ulici. Polyfunkčný dom

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

420,000 € 4918 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave na Sklenárovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, na u

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 3571 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom – 3 izbový byt s loggiou na Ostredkovej. Ul. Ružinov BA II

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ostredková | 68 m²

Realitná kancelária KARIN & PARTNERS Vám ponúka na prenájom zariadený samostatný 3-izbový byt n

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

870 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove ktorý môže byť zrekonštruovaný podľa vašich predstáv

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Mesačná v Ružinove kto

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3955 €/m²

3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškátová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Muškátová | 60.3 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový byt v Ružinove na ulici Muškát

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,900 € 4426 €/m²

4-izbový byt v Ružinove na ulici Trenčianska – po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 67.13 m²

Realitná kancelária Alex-real vám ponúka na predaj 4-izbový byt v Ružinove – časť Nivy, TRENČIA

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4840 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový ZARIADENÝ BYT *BALKÓN* LODŽIA* KLIMATIZÁCIA* Komárnicka ulica– RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom a lodžiou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4113 €/m²

Ružinov: 3-izbový byt v novostavbe s 2 loggiami a parkovacím státím - MOŽNOSŤ DOZARIADENIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 79 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 3-izbový byt situovaný na 2. poschodí v novostavbe na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3 IZBOVÝ BYT SO ŠATNÍKOM PÔVODNÝ STAV BALKÓN + LOGGIA BRATISLAVA RUŽINOV ŠALVIOVÁ ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 69 m²

Na predaj 3 izbový byt s loggiou a balkónom, výborná lokalita Bratislava – Ružinov časť Trávnik

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3549 €/m²

Novostavba | Šatník | 2 Wc | Parking |

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72.2 m²

Enzo Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt, s veľkorysou rozlohou, vysoký

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,900 € 5400 €/m²

3-izbový zariadený byt s balkónom v Ružinove, Súhvezdná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súhvezdná | 62 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný a zariadený 3- izb. byt, ul. Súhvezdná, v tichej časti Ružin

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

3-izbový byt (79,46 m² ) v novostavbe otočený do pokojného vnútrobloku, veža Diamant - Perla Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kaštieľska | 74.21 m²

Ponúkame na predaj pekný 3- izbový byt v obľúbenej lokalite Bratislava-Ružinov, na Kaštieľskej

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,900 € 4715 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Kompletne rzekonštr. 3 izb. byt pri centre, Nivy, Martinčekova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

Na prenájom 3i byt, projekt NUPPU voľný okamžite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 71 m²

Na prenájom 3-izbový byt s balkónom a garážovým státím v obľúbenom projekte NUPPU, Hraničná uli

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Bývaj v rezidenčnom 3-izbovom byte, ktorého súčasťou je vlastná záhrada, parkovacie miesto a hangár, kde uložíš nielen bike

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 71 m²

Nie je to panelák. Nie je to radovka. Je to praktické mestské bývanie s atmosférou domu. Komorn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,900 € 3449 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie