Pekný, moderný 3i byt 117 m2,s klimatizáciou, krb, 2x lodžia, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 117 m²

EXPAT EXPERTS | Pekný, moderný 3i byt 117 m2, s klimatizáciou, krb, 2x lodžia, parkovanie Disp

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 3i byt 69m2, s lodžiou, pivnicou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 69 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 3i byt 69m2, s lodžiou, pivnicou a parkovaním vo výbornej lokalite Dis

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3i byt 96 m2, s loggiou, pivnicou a parkovaním, BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 93 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný, slnečný 3i byt 96 m2, s loggiou, pivnicou a parkovaním, BORIA Disp

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zaujímavý 3i byt 79m2, nezariadený s balkónom, výborná lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

EXPAT EXPERTS |Zaujímavý 3i byt 79m2, nezariadený s balkónom, výborná lokalita Dispozícia: Ce

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3i byt 101 m2, A/C, 2x balkón a parkovanie, skvelá lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 101 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 3i byt 101 m2, A/C, 2x balkón, pivnica a parkovanie, skvelá lokalita

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom moderného 3-izbového bytu s terasou v lokalite 500 bytov, Svätoplukova ul. - Bratislava, Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svätoplukova | 149 m²

Prenájom moderného 3-izbového bytu s terasou v lokalite 500 bytov, Svätoplukova ul. - Bratislav

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou a balkónom na Exnárovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75.69 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou a balkónom na Exnárovej ulici v obľúbenej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3686 €/m²

3 izb.byt, balkón, klíma, tichá ulica Uránová - BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Uránová | 67 m²

ABERTAL REALITY v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne zariadený, klimatiz

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4015 €/m²

3i byt 70m pri OC RETRO a jazere "Rohlík", Sedmokrásková ul., Trávniky, 9/12p., výhľad, kompletná RŠ, DOBRÁ ADRESA, aj ako INVESTIČNÝ BYT,kúpou voľné

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najatraktívnejších č

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 70 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 4557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RK4 - HĽADÁM pre klienta 3 izbový byt - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | OSTREDKY | 70 m²

HĽADÁM PRE KLIENTA 3 izbový BYT - RUŽINOV (Ostredky, Štrkovec, Trávniky) Hľadám 3 izbový

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

KOŠICKÁ ul. - NADSTAVBA 3i MEZONET - 105M2 - LOGGIA - TERASA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 105 m²

V tesnej blízkosti OC NIVY CENTRUM, v bezprostrednom susedstve ZWIRNU a DULOVHO námestia Vám po

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

328,800 € 3131 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Ružinove Exnárova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnarova | 72 m²

3-izbový byt s výbornou dispozíciou na Exnárovej ulici – Ružinov Na predaj ponúkame kompletne

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 5000 €/m²

VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 90.16 m²

FEDORS Group ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Miletičovej ulici v Bratislave, vo ve

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 3659 €/m²

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.04 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 70.98 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s lodžiou, BRENNER – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 60.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 66.42 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s lodžiou, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 62.19 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | 3-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.18 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

GRAVITAS | NA PREDAJ | 3izb. veľkometrážny ateliér | Prístavná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj veľkometrážny 3 izb. ateliér v novovznikajúcej atraktívnej rezide

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

512,940 € 4980 €/m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Moderný 3i byt po rekonštrukcii, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 72 m²

METROPOLITAN │ 3-izbový byt po rekonštrukcii, Ružinov Byt bol rezervovaný a momentálne je v št

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ 3 IZB. ZARIADENÝ BYT, PET FRIENDLY, BAZOVÁ, GAUDI, BA II, RUŽINOV.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 94 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 3-izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova na ulici Bazová v p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Upresniť hľadanie