VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s potenciálom na 3 izby - novostavba, ul. Na Križovatkách, TRNÁVKA - BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 67.78 m²

VYMEŇ SUSEDA! - Výnimočný 2 izb. byt s veľkým balkónom a murovanou pivnicou s výnimočným potenc

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3969 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ BYT s BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA RUŽINOV, HABURSKÁ UL., BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 68.77 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zrekonštruovaný, kompletne zariadený, 3 izb. byt s balkó

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4070 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

TOP PONUKA MODERNIZÁCIA V CENTRE, TEHLA, PARKOVANIE VO DVORE 94m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave II.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované - PRÁVE rekonštruujeme 3i byt v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 74.6 m²

Ak hľadáte byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova, ktorý ponúka praktickú dispozíciu, b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 4290 €/m²

Rezervované - Kompletne zrekonštruovaný 3.izb. byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 69 m²

Ponúkame na predaj novo zrekonštruovaný byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova. Tento 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4565 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Práve rekonštruujeme 3.izb. byt v tehlovom dome v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kašmírska | 70.59 m²

Ak si zarezervujete tento byt v najbližších dňoch, máte ešte šancu ovplyvniť jeho aktuálne preb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,900 € 4603 €/m²

BA/TRNÁVKA-Prenájom prerobeného 3i bytu s lodžiou + súkromný parking

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Studená | 68 m²

Nájsť dobre dispozične riešený, prerobený a skoro úplne zariadený 3izbový byt s 2 nepriechodným

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

730 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIVY/CityPark Ružinov – Predaj moderného 2,5-izbový bytu s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 65.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2,5-izbový byt s priestranným balkónom, vlastným garážový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NIVY - ZWIRN - NOVÝ 3 iz. byt, stropné chladenie

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 88 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v modernom projekte ZWINR na ul. Košická, 4/8 posch. Výmera

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NIVY / PRIEVOZSKÁ - 3 iz byt, balkón, WIFI, moderne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 65 m²

Na prenájom 3 izbový byt o výmere 65 m2 + balkón 3,5 m2. Byt sa nachádza na ulici Sklenárova v

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 2,5-izbový byt na Nivách v tehlovom dome

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 66.9 m²

Centrum mesta, výborná doprava aj kompletná občianska vybavenosť na skok, no doma vás čaká tich

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,900 € 4034 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt v novostavbe, 4. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 4

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 5403 €/m²

3-izbový byt v novostavbe, 3. NP, Záhradnícka 91 od Immocap

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izbový byt (3 + KK) vo vysokom štandarde, nachádzajúci sa na 3

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 5208 €/m²

Moderný, klimatizovaný 3-i. byt s terasou a 2 park. miestami–Hrachová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hrachová | 86.59 m²

Bytový dom sa nachádza v obľúbenej časti Ružinova – na Hrachovej ulici. Táto lokalita je vyhľad

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom - 3i zrekonštruovaný byt s loggiou, Jadrová, BA - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jadrová | 82 m²

Ak patríte k tým, ktorí ocenia dizajnové bývanie na dobrej adrese, táto ponuka je určená práve

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom nový a plne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanom projekte NUPPU TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 69 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový a plne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanom projekte NUPPU v Ru

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbového bytu – Prešovská ulica, Bratislava (Ružinov)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prešovská | 92 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

435,000 € 4728 €/m²

Zariadený 3i byt v modernej novostavbe na Miletičovej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt (80 m2 + velká loggia) v modernej novostavbe

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Hraničná 32, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 73.5 m²

Ponúkame na prenájom moderný a vkusne zariadený 3i byt s balkónom a možnosťou prenájmu až dvoch

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,150 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

štýlový 2,5-izbový apartmán v projekte NUPPU, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 59 m²

Ponúkame Vám štýlový a elegantne zariadený 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a dostatk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5593 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s rohovým balkónom, Exnárova ulica a garáž 18 m² na Súmračnej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na Exnárovej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 4400 €/m²

Pekný 3 izbový byt na predaj, BA-Ružinov-Banšelova ul.,

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Banšelovej ulici v Bratislave-Trnávke-R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 3162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie