Developerský projekt SRDCE GROBU!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bratislava | 67 m²

SRDCE GROBU – MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE OBCE Realitná kancelária JKV REAL ako exkluzívny partne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

160,000 € 2388 €/m²

Veľkometrážny 3-Izbový byt v pôvodnom stave na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75 m²

VEĽKOMETRÁŽNY 3-IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE – IDEÁLNY NA REKONŠTRUKCIU PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 3333 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na Haburskej, Ružinov - Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 67.31 m²

Ponúkam na predaj pôvodne 3 izbový byt, ktorý bol prerobený na 4 izbový na Haburskej ulici v ča

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,800 € 3637 €/m²

ZNÍŹENÁ CENA! DOMOV NA DOBREJ ADRESE: 3 izbový byt – pokojná lokalita v širšom centre – Líščie Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Líščie nivy | 70 m²

JKV Real ponúka na predaj príjemný, svetlý 3 izbový byt situovaný na obľúbenej ulici Líščie Niv

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,990 € 4271 €/m²

PREDAJ: Slnkom presvetlený 3-izbový byt na zelenej ulici Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 64 m²

JKV Real ponúka na predaj komfortný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova, na tichej Kostlivé

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 3750 €/m²

Prenajmeme 3 izb byt na Bazovej ulici v GAUDI

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bazová | 76 m²

PRÉMIOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU A BALKÓNOM V KOMPLEXE GAUDI – BAZOVÁ ULICA Ponúkame na prenájo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predáme 3 izb byt na Miletičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.76 m²

-izbový byt v tehlovom dome – Miletičova ulica, Ružinov Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehl

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3748 €/m²

Prenajmeme 3 izb byt na Jelačičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 80 m²

Na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom – Jelačičova ulica, Bratislava Ponúkam

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbový mezonet s terasou, novostavba (2025) Green Atrium, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 88 m²

WIN - WIN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s terasou v projekte Green Atrium Tento š

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

374,000 € 4250 €/m²

Prenájom 3 izbový byt, Mierová ulica Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 70 m²

WIN – WIN ponúka exkluzívne na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt v obľúbenej lokalite B

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Plne zariadený 2,5 izbový byt s balkónom v tichej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 65 m²

Ponúkame na prenájom 2,5 izbový byt v Ružinove -Trávniky vedľa OC Retra ma Šalviovej ulici. Roz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Zariadený a klimatizovaný 3 izbový byt s balkónom v tichom prostredí

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 75 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Bratislave, časti Ružinov-Pošeň na Ondrejovovej ulici. Úži

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,200 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Zariadený 3 izbový byt vo vynikajúcej a tichej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3 izbový byt na Ondrejovovej ulici v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113076 | Exkluzívny prenájom štýlového trojizbového bytu vo výškovej novostavbe Klingerka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 79 m²

Exkluzívny prenájom štýlového trojizbového bytu vo výškovej novostavbe Klingerka, situovanej v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113144 | Na prenájom svetlý a prakticky riešený trojizbový byt s 2 balkónmi

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 82 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený trojizbový byt s 2 balkónmi situovaný vo vyhľad

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom pekný 3 izbový byt, Súmračná ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 70 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 3 izbový byt v lokalite Bratislava II. Ružinov, Súmračná

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

BJ7 - Ružinov - Jašíkova ulica Práve dokončený 3-izbový byt pripravený k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jašíkova | 63 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej nov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4841 €/m²

Bez maklérov predám Priestranný byt v lokalite Ružinov ID 105874

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová 876/32 | 67.63 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,000 € 3933 €/m²

DOM-REALÍT / 2izb byt s možnosťou na 3izb v žiadanej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Z poverenia majitľa ponúkame na predaj dvojizbový byt s možnosťou úpravy na 3izb. + 6/6 poscho

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,990 € 4123 €/m²

Výborná dispozícia - 3 nepriechodné izby - Seberíniho, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 67 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom výborne dispozične riešený 3 izbový byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

TARGETreal | Svetlý 3i byt s výhľadom na zeleň v TOP lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Babuškova | 78.34 m²

TARGETreal ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej a tichej časti Ružinova

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3574 €/m²

TARGETreal | Priestranný byt so spoločnou záhradou v blízkosti Kukorelliho parku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kvačalova | 64 m²

TARGETreal ponúka na predaj slnečný byt vo vyhľadávanej lokalite plnej zelene na Kvačalovej uli

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4062 €/m²

BA II. Ružinov - Krásny 3 izbový byt na Galvaniho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 100 m²

Popis • 3izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 100m2 • 2x presklený balkón (2x5m2) • 3. posch

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

BA II. Na prenájom 2,5 izbový byt na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 72 m²

Popis • 2,5 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 72 m2 • loggia do tichého vnútrobloku • 5.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie