Herlianska 3 izbový byt s výhľadom na Slavín

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Herlianska | 66 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku - úchvatný 3-izbový byt po rozsiahlej a luxusnej rekonštruk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 4379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ – 3-izbový byt s parkovaním a loggiou | Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Piesku | 67 m²

Hľadáte praktický 3-izbový byt s vlastným parkovaním a možnosťou okamžitého bývania? Realitná k

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4015 €/m²

PREDAJ Slnečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 70.39 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt na Exnárovej ulici v Ružinove. Lokalita má výbornú obči

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3694 €/m²

Prenájom 3 izbový byt Jelačičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jelačičova | 70 m²

Jelačičova ul . -prenájom 3 izbového bytu na 5. posch., kúpelňa so sprchovým kútom, oddelené WC

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj exkluzívny 3-izbový byt s panoramatickou terasou, saunou a dizajnovým interiérom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 100 m²

Ak hľadáte prémiové bývanie s dôrazom na dizajn, komfort a súkromie, tento výnimočný byt na uli

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

599,000 € 5990 €/m²

Prémiový 3 izb. byt Ružinov-Trnavka - Balkóny-1 Parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Na prenájom 3 iz byt + 2 balkóny + jedno parkovacie miesto v cene Ponúkame Vám na prenájom pr

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac

PRENÁJOM 3-izb.byt+2 balkóny+parkovanie Bratislava-Trnávka (N037-213-ANHO)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 0 m²

Ak hľadáte miesto, kde sa hneď budete cítiť ako doma, tento vkusne a kompletne zariadený 3-izbo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac

Pripravujem na predaj 3 izb. mezonet - TRHOVISKO Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Pripravujem na predaj 2j poschodový 3+ izb. byt v blizkosti Trhoviska Miletičova, Park Kukorell

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 €

Prenájom: Výnimočný svojou dispozíciou aj lokalitou, elegantný 3-izbový byt s dvomi balkónmi a parkovaním – Ružinov - ideálna dopravná dostupnosť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 0 m²

Výnimočný svojou dispozíciou aj lokalitou, 3-izbový byt s dvomi balkónmi a parkovaním – Ružinov

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

890 €/mesiac

(F004-113PANEa) REZIDENČNÝ PROJEKT NOVÉ ZÁHRADY – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domove role | 0 m²

V exkluzívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite **Nové záhrady – Domové role** na okraji mes

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 €

(F003-113PANEa) REZIDENČNÝ PROJEKT NOVÉ ZÁHRADY – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domove role | 0 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,000 €

✅3-izbový veľkometrážny byt v bytovom dome UNIVERSO

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 113 m²

Ponúkame Vám priestranný 3-izbový byt (113 m²) s loggiou a potenciálom na 4-izbový v projekte

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

460,000 € 4071 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

90 m2 - priestor vhodný na bývanie ( prípadne spojenie bývania s kanceláriou)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 90 m²

■ 90 m2 – samostatný celok v malom polyfunkčnom objekte ■ novostavba v tichom prostredí v Ružin

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRIPRAVUJEME - 3 IZBOVÝ BYT | 76m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 76 m²

🔥 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 76m² | BRATISLAVA – RUŽINOV Ponúkame na predaj 3-izbový byt nac

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

METROPOLITAN │Nadštandardný 3 izbový byt s vírivkou na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 105 m²

METROPOLITAN │Nadštandardný 3 izbový byt s vírivkou na prenájom Byt sa nachádza na 2. poscho

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN | Jedinečný 3i byt s veľkým balkónom na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Niťová | 93 m²

METROPOLITAN | Jedinečný 3i byt s veľkým balkónom na prenájom Byt sa nachádza na 3. poschodí v

Publikované: 18.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE METROPOLITAN │Nákladne renovovaný 3i byt s parkovaním Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 75 m²

EXKLUZIVNE METROPOLITAN │Nadštandardne novo zrekonštruovaný 3i byt, Nivy Byt je dispozične rie

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │ Renovovaný 3-izbový byt, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 65 m²

METROPOLITAN │ Renovovaný 3-izbový byt, Ružinov METROPOLITAN ponúka na prenájom 3-izbový byt p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Krásny zrekonštruovaný 3i byt v centre na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 82 m²

METROPOLITAN │Krásny zrekonštruovaný 3i byt v centre na prenájom Byt prešiel rekonštrukciou a

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 3i byt s balkónom, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Studená | 68 m²

METROPOLITAN │Zariadený 3i byt s balkónom, Ružinov METROPOLITAN ponúka na prenájom zrekonštruo

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

880 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou, balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici. Byt ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3866 €/m²

priestranný 3-izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 93 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom zariadený 3-izbový byt s b

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 3-izbový byt bez investícií, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 80 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový vzdušný byt s čistými líniami a svetlým interiérom na 2. poschodí, k

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,900 € 3936 €/m²

Na predaj – štýlový 3-izbový byt na Trenčianskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame vám priestranný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, n

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5308 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8508)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie