DIRECTREAL|3-izbový byt v nízkopodlažnej bytovke v príjemnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ondrejovova | 78.25 m²

Directreal Smile - NA PREDAJ: Priestranný 3i byt v nízkopodlažnom dome (Ružinov – Pošeň) Ponúk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 3642 €/m²

PRENÁJOM, krásny, slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Jarabinky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jarabinková | 110 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Jarabinky na J

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom: Luxusný 3i byt s loggiou a parkovaním – Tomášikova, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 86 m²

Prenájom Koleseo 3i byt s loggiou a parkovaním – Tomášikova, novostavba Ponúkame na prenájom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,BALKÓN,RUŽINOV,72m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. Byt o rozlohe 72m2 plus ba

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,999 € 3889 €/m²

Hľadáme pre klienta 3 izbový byt , Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 1 m²

Hľadáme 3 izbový byt, ktorý nepresahuje 6 rokov od kolaudácie, s cenou do 240 000 €. Lokalita Z

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT NA SEBERÍNIHO, K NASŤAHOVANIU IHNEĎ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Seberíniho | 76 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt po rekonštrukcii situovaný vo vyhľadávanej lokalite Ružinov na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,900 € 4143 €/m²

EDEN PARK, PRENÁJOM, BYT - 3 IZBOVÝ, 82M2 + 17M2 TERASA, DRIEŇOVÁ ULICA, BRATISLAVA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 82 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt v Eden Parku na Dri

Publikované: 17.09.2021 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,000 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VEĽKOMETRÁŽNY SVETLÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE, MOŽNÝ ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký, presvetlený 3-izbový apartmán s veľkoformátovými oknami a vysokým

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľkometrážny 3-izbový apartmán v prémiovom projekte v blízkosti downtownu, možný odpočet DPH

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Skvelá poloha,veľký potenciál!3.izbový byt na rozhraní Starého Mesta a Ružinova.80m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúkajú na predaj: 3-izbový byt s atmosférou staromestského bývania, ktorý zaujme

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,000 € 3225 €/m²

3 IZB. MEZONET V NOVOSTAVBE NA TOMÁŠIKOVEJ ULICI, BA II - RUŽINOV, ID: 0292

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 152 m²

Slovakia Sotheby's International Realty ponúka na predaj trojizbový mezonet v novostavbe Tomach

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

637,000 € 4191 €/m²

člen NARKS

Ružinov - 3izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy – Ružinov, ulica Na piesk

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3716 €/m²

člen NARKS

PREDAJ 3-izbový VEĽKÝ byt Prešovská ulica NIVY s garážou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prešovská | 107.31 m²

BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,000 € 3252 €/m²

člen NARKS

Rodinný byt v Jégeho Aleji – parkovanie v cene, vhodný aj pre domácich miláčikov / Pet-Friendly 3-Room Flat in Jégeho Alej – Garage Included

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 80.69 m²

✅Broker Consulting ponúka na prenájom moderný 3-izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

DAHLEH- na predaj 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom- Eurovea Tower.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 118.05 m²

Dahleh – Exkluzívne ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľado

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

669,000 € 5667 €/m²

Bývanie v oblakoch: zariadený 3-izbový byt s výhľadmi, Bratislava-Ružinov - Nivy, Cena: 849.000 €

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? 117,79 m² luxusného priestoru na jednom z najvyšších poschodí projektu C

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,000 € 7208 €/m²

LUNA REALITY Predaj vzdušného 3 – izbového mezonetu s krásnym výhľadom, novostavba Miletičova, šatník, komora, 2 x parking

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 92 m²

LUNA REALITY Hľadáte moderné bývanie v centre diania na Nivách, v priestrannom byte s bezprobl

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,900 € 4782 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AMEXA REAL EXKLUZÍVNE - PRENÁJOM, 3-IZB. BYT S PARKOVANÍM, EDEN PARK - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 80.26 m²

AMEXA REAL ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom priestranný a zariadený 3-izbový byt v Eden Parku v Ru

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM: 3-izbový byt v Ružinove; Hraničná ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 60 m²

Na prenájom 3-izbová nehnuteľnosť v novom komplexe - Hraničná ulica (Ružinov). Nehnuteľnosť s p

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Plnohodnotné 3-izbové bývanie v Ružinove – rozumná voľba pre rodinu aj investora.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68 m²

Na základe poverenia vlastníka ponúkame na predaj svetlý, veľmi dobre dispozične riešený 3-izbo

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 3 izbový apartmán s terasou v EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 102 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový apartmán s terasou v úplne n

Publikované: 28.12.2024 Aktualizované: 28.12.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDANÝ Pokojné bývanie v Ružinove: Moderný 3-izbový byt v top lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 59.21 m²

Zamilujte si tento štýlový 3-izbový byt (59,21 m²) po kompletnej rekonštrukcii v srdci Miletičo

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

236,900 € 4001 €/m²

Priestranný 3izbák s veľkým balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 98 m²

Developer CZ Slovakia, a.s. ponúka na predaj priestranný 3+kk s veľkým balkónom v Novom Ružino

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

321,891 € 3043 €/m²

PREDANÝ _ EXKLUZÍVNE na predaj 3.izbový byt v novostavbe s 2x balkónom, pivnicou a 2x garážovým státím, Na križovatkách (projekt - AVIDOL), BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Križovatkách | 92.26 m²

PREDANÝ _ Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3.izbový byt v novostavbe

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie