NA PREDAJ, 3-izb. byt v projekte TRI VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 113 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj prémiový 3-izbový byt v projekte Tri ve

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,000 € 5796 €/m²

NA PREDAJ 3-izb. byt v novostavbe RETRO, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v proj

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

413,000 € 5163 €/m²

Priestranný 3i byt, loggia, parking, projekt Boria, Drieňová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105.3 m²

Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt s loggiou, balkónikom, pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Ponúkame na prenájom 3-izb. byt v Novostavbe - Mierová ulica -Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 63 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v novostavbe na Mierovej ulici v Ružinove. - mod

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul. - Pôvodný stav

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 70 m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul.- Ružinov, 70 m2, 2/10, 2 x výťah, loggia, pôvodný stav

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3443 €/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3- izbový byt s lodžiou na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 68 m²

CENTRAL ESTATES /Priestranný 3-izbový byt s lodžiou v TOP lokalite Ružinova – pri OC Retro s lo

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3750 €/m²

Pekný 3-izbový byt s lodžiou na prenájom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súťažná | 75.37 m²

Čiastočne zrekonštruovaný priestranný 3 -izbový byt na prenájomv Ružinove je situovaný na 2. po

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3-izbový byt | 67 m² | pôvodný stav | Kostlivého ulica | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 67 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ružinova na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3433 €/m²

PREDANÉ: Veľkometrážny 3 izbový byt, 2xbalkón neďaleko centra, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Levická | 82 m²

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO NOVINKU NA TRHU REALÍT """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 3535 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - atypický 3-izbový byt s nebytovým priestorom BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

REZERVOVANÉ - 3i byt v širšom centre mesta - 64 m2, Miletičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.57 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 63,57 m2, nachádzajúci

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 108 m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.) – BRATISLAVA, NIVY Ponúkame na predaj exk

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 8333 €/m²

PLAN Real | Štrkovec svetlý 2,5 -izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 63 m²

Ponúkame na predaj svetlý -izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s celkovou výmerou 65 m² (byt

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Hľadám pre klienta na kúpu 3 izbový byt, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 08.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na Záhradníckej ulici – Bratislava II – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 92 m²

Ponúkame na predaj kvalitný 3-izbový byt v zánovnej novostavbe z roku 2007, nachádzajúcej sa na

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 3967 €/m²

REZERVOVANÉ - Slnečný tehlový 3-izbový byt s balkónom v srdci Ružinova, Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kapušianska | 66.33 m²

Rezervovaný: Tento 3-izbový byt na Kapušianskej ulici v Ružinove nie je len o metroch štvorcový

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

247,000 € 3724 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP priestranný 3-izb. mezonet /možnosť úpravy na 4-izb./ 113 m², 2x balkón, garáž, Bajzova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajzova | 113 m²

IBA U NÁS! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový mezonetový byt s UP 113 m² s pivnicou, nach

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,000 € 4416 €/m²

Prenajom do konca Augusta 3-izb. byt. 2x balkón, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šándorova | 78 m²

KRÁTKODOBÝ PRENÁJOM V RUŽINOVE DO KONCA AUGUSTA | IDEÁLNE AJ PRE TÝCH, ČO PRICHÁDZAJÚ DO BA NA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019), 3 - 4 izbový VEĽKOMETRÁŽNY byt (127m2), pri DULOVOM námestí, Trenčianska ul., Bratislava - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019) byt, kde sa KOMFORT snúbi s čist

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,600 € 3540 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Neibrs | Dizajnový 3 izb. byt s 2 loggiami a balkónom, Martinčekova ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 83.89 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj krásny, štýlovo zariadený 3-izbový byt s

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,000 € 3922 €/m²

NARCISOVÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII s VEĽKOU LOGGIOU

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

POZRITE si TENTO PRIESTRANNÝ 3i BYT v RUŽINOVE. BYT sa NACHÁDZA na NARCISOVEJ ULICI pri PARKU A

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

MESAČNÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII blízko parku v RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75.83 m²

KÚPTE si TENTO 3i BYT, ktorý MÔŽE BYŤ ZREKONŠTRUOVANÝ podľa VAŠICH PREDSTÁV. Byt sa nachádza na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 3955 €/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | výborná lokalita Ružinova - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | líščie nivy | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy. Lokalita ponúka ide

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie