Ovocné Sady – 2,5 izb. bytu s balkónom, kobkou a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 55.15 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 2,5 – izbový byt s balkónom, kobkou a gar

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 14 €/m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný 3. izbový byt s veľkou terasou v projekte nový ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný 3. izbový byt s veľkou terasou v projekte nový ružinov. Vynik

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

379,000 € 3935 €/m²

Hľadáme pre hotovostného klienta 2-3 izbový, v lokalite Ružinov do 250 000

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 66.76 m²

Pre hotovostného klienta hľadáme 2- až 3-izbový byt v Ružinove. Rozpočet do 250 000 €. Hotovos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 3745 €/m²

OCCAM | Mestský život bez kompromisov – 3i byt v projekte Prístavná na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 100.5 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

353,658 € 3519 €/m²

Na predaj svetlý 3 izb. byt so samostatnou kuchyňou – Zálužická ul., Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 67 m²

Na predaj svetlý byt s 3 samostatnými miestnosťami a samostatnou kuchyňou – Zálužická ul., Brat

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

268,000 € 4000 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt, Domkárska

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domkárska | 76 m²

Na predaj 3-izbový byt na Domkárskej ulici v mestskej časti Ružinov. Byt sa nachádza na 3. posc

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3276 €/m²

DIRECTREAL|Klimatizovaný 3-izbový byt s perfektnou dispozíciou pri parku Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputnikova | 76.4 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt na Spu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 3664 €/m²

DIRECTREAL|Zariadený byt s loggiou a klimatizáciou v príjemnej časti Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sputniková | 76.4 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 3-izbový byt s loggiou na Sputnikovej ulici v Ružinove

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

880 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt / Martinčekova ul. / Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 68 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v TOP lokalite Nivy Predstavte si bývanie, kde máte vše

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4043 €/m²

NIDAL: Predaj - 3 izbový byt v novostavbe na Banšelovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 72 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového bytu na Banšelovej ulici. Byt má

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 3125 €/m²

BOSEN | Mestské bývanie s priestorom a svetlom – 3 izb. byt, Polárna, Ružinov, 83m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Polárna | 82.94 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s l

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 3846 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN |Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, Ružinov – Trnávka, Na križovatkách

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na križovatkách | 80.08 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s lodžiou vo vyhľadávanej lo

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,900 € 3995 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 3-izbový byt s loggiou a pivnicou v Ružinove pri OC Retro, 73m².

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 67 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt na Sedmokráskovej ulici v o

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

TOP PONUKA, VÝBORNA CENA, VEĽKÝ PRIESTOR, DOBRÁ INVESTICIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Rezidencia Mierova - dostupné, skolaudované byty v centre Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 69.07 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierova Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,225 € 4882 €/m²

Rezidencia Mierova - skolaudované byty , dostupné ihneď

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 69.32 m²

Moderné bývanie v srdci Ružinova – Rezidencia Mierová Hľadáte dokonalý domov v jednej z najžia

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

363,875 € 5249 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej lokalite, na ul. Dohnányho, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 95 m²

Ponúkame na prenájom krásny, zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej lokalite, n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 95 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej loka

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

550,000 € 5789 €/m²

VYNIKAJÚCA POLOHA - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 61.6 m²

Grand Real Vám ponúka na predaj príjemný 2,5 - izbový byt na skvelej adrese na Kvačalovej ulici

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4221 €/m²

OCCAM | Stačí sa nasťahovať - dizajnový 3i byt v projekte Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 101 m²

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

435,000 € 4307 €/m²

Managersky 3 izbový byt s 30m2 terasou, vnútorný parking a internet, novostavba City Park Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 105 m²

Ponúkame na prenájom moderný 3 -izbový byt modernej novostavbe CITY PARK, lokalita je ideálna p

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ BYT,MODERNIZÁCIA TEHLY, TOP PONUKA: 92 m² , PARKOVANIE v centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

Na predaj 3-izbový pôvodný stav 66 m² – Gregorovej ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Ružinov, Gregorov

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,999 € 3636 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 64.42 m²

Hľadáte príjemný byt vo výnimočnej lokalite? Ponúkame nový 3-izbový byt s rozlohou 64,42 m² v o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

326,549 € 5069 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie