PRENÁJOM, 3-izbový byt pri parku Ostredky | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinovská | 70 m²

Diamond Home Services ponúka na prenájom príjemný 3-izbový byt (72 m²) v okolí Ružinovskej ulic

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj: Moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt v novostavbe bytového domu v Novom Ružinove - bytový dom Roxy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 72 m²

Realitná kancelária MMP Home Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,990 € 4167 €/m²

3-izb.byt v Ružovej doline, tehlový byt s balkónom v dome Palušák

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 63.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový tehlový byt v slušnom pôvodnom stave v Ružovej doline, (oproti

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4495 €/m²

Modon | Slnečná priestranná 3-izbová ubytovacia jednotka v Novom Ružinove, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83.01 m²

Modon s.r.o. ponúka na predaj slnečnú priestrannú 3-izbovú ubytovaciu jednotku s veľkým balkóno

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

Modon | 3-izbová ubytovacia jednotka s veľkým balkónom v novostavbe Nový Ružinov, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 96.66 m²

Rozloha: • interiér (včítane skladu) – 72,53 m² • sklad – 3,38 m² • balkón – 24,13 m² • celkov

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,383 € 3335 €/m²

REZERVOVANE Predaj 3-izbový byt s celkovou výmerou 72,25 m² vrátane loggie, ulica Mierová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68.78 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt bez zariadenia nachádzajúci sa na Mierovej ulici v

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3707 €/m²

Pri Mlynoch 3-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jarabinková | 72.55 m²

Projekt je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice. Ide o brownfield, ktorý bude nahradený

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Nádherný 3.i.byt 86,2m2 s priestrannou terasou, pivnicou a parkovaním v podzemnej garáži.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 86.2 m²

Ponúkame na predaj moderný 3.i. byt v obľúbenom projekte OCTOPUS na adrese Mraziarenská 6, v me

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 4814 €/m²

Slnečný 2,5-izbový byt v tehlovom dome v Ružinove na PREDAJ – tichá lokalita, zeleň, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj slnečný a príjemne riešený 2,5-izbový byt s balkónom, situovaný v pokojnom z

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Prenájom: nový 3-izbový byt v projekte Ovocné sady – Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 71 m²

Ponúkam na prenájom nový, kompletne zariadený 3-izbový byt v modernom rezidenčnom projekte Ovoc

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3i byt, Šalviová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 59.01 m²

Ponúkame na predaj logicky a prakticky riešený 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších čast

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,500 € 4042 €/m²

CITY PARK | 23. poschodie | Lukratívny byt s nádhernou terasou a výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 115 m²

Vitajte v bratislavskom „City. Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite a zároveň kompletná infra

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

PREDANÉ - PLAN Real | Veľký rodinný 4 izbový byt v Ružinove – Ostredky

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 84 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný rodinný 4-izbový byt v Bratislave – Ružinov

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

283,000 € 3369 €/m²

REZERVOVANÉ | PLAN Real | 3-izbový byt v tehlovej bytovke Štrkovec – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Solivarská | 65 m²

Realitná kancelária PLAN Real v zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt na Štrkovci Ru

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 3523 €/m²

3-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prievozská | 84 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V rámci proje

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,020 € 4012 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TEHLA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Ha

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TEHLA, TOP REKONŠTRUKCIA A LOKALITA, ŠTRKOVEC

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na H

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

ASSENZIO | PREDAJ | 3 izbový byt s veľkou loggiou – Banšelova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Assenzio Property ponúka na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávan

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,900 € 3381 €/m²

3-izbový byt s rodinnou atmosférou, loggia a balkón, Trnávka – Kopanice

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kopanice | 64.82 m²

MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne iba u nás ponúka: na predaj útuln

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4011 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Posledný 3-izbový byt s predzáhradkou, parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vlčie hrdlo | 114 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s luxusom vlastnej záhrady? Ponúkame na pred

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,990 € 1807 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 77.53 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,058 € 4515 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 92.22 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,998 € 3502 €/m²

Ovocné Sady – 2,5 izb. bytu s balkónom, kobkou a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 55.15 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 2,5 – izbový byt s balkónom, kobkou a gar

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 14 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie