CITY PARK PETRŽALKA - 3 izbový byt - akciová cena

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 84.6 m²

CityPark Petržalka prináša nový štandard bývania v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite. Naše byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

334,905 € 3959 €/m²

Predaj: Priestranný 3i byt v Matadorke – TOP stav ako nový, veľká kuchyňa, výhľad na Hrad

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Pet

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,800 € 4317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s novou kuchyňou v cene | čerstvá rekonštrukcia | 2 loggie | 85 m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Topoľčianska | 85 m²

Tento svetlý a nadštandardne priestranný byt s loggiou o výmere až 85 m² patrí medzi väčšie byt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,900 € 3234 €/m²

Novinka
Novinka

VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT, 2 LODŽIE, BRATISLAVA-PETRŽALKA, FUXOVA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 91 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s dvomi veľkými lodžiami a panoramatickým výhľadom v projekte Fuxova, P

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 3 izbový BYT, NOVOSTAVBA, Šustekova u., GARÁŽ A PIVNICA V PRÍPADE ZÁUJMU, ZAČIATOK PETRŽALKY, 3D

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 83 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/n9u629ZQR Ponuka na predaj príjemného a priest

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

344,900 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný byt na Beňadickej ul., BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 69.92 m²

Ponúkame na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt v jednej z najobľúbenejší

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 3990 €/m²

Babony TRE I Ppriestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lachova | 83.13 m²

Realitná kancelária Babony TRE ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

WFG | Na predaj 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej mestskej časti Bratisla

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásny 3 izbový byt s výbornou dispozíciou, loggiou a výhľadom, Smolenická

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 65.74 m²

3D obhliadku nájdete tu: https://my.matterport.com/show/?m=RnFqoCPhbU4 V exkluzívnom zastúpení

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3953 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Neibrs | 3 izb. byt, vyhľadávaná lokalita blízko Draždiaku, čiastočná rekonštrukcia, loggia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 68 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadáav

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3662 €/m²

PREDAJ – 3i, 66 m2 byt, Vígľašská, BA – Petržalka.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vígľašská | 66 m²

F-1one reality Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a výborne dispozične riešený 3-izbový byt

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

257,500 € 3902 €/m²

360° 3D prehliadka, 3 izbový, Harmanecká ulica, tehlový dom, balkón

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Harmanecká | 75.57 m²

Predstavujeme vám zaujímavú príležitosť stať sa majiteľom praktického trojizbového bytu, ktorý

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3295 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3-izb. byt s garážovým státim v novostavbe EINPARK Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj elegantný, moderne zariadený 3-izbový byt v novostavbe EINPARK Residence. Na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

BA – PETRŽALKA – 3 – izb. byt / ul. LIETAVSKÁ / 70 m2 / balkón

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lietavská | 70 m²

Typ: PREDAJ, Izby: 3 – izbový byt, Mesto: Bratislava, Lokalita: Petržalka, Lietavská ulica,

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3557 €/m²

3 izbový byt v Petržalke, 70m2, vhodný na investíciu

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | - | 70 m²

SaleA Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový byt v mestskej časti Petržalka s celkov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3357 €/m²

NUERA︱PREDAJ - 3i byt v pôvodnom stave v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 68.27 m²

Realitná kancelária Nuera ponúka na predaj veľmi príjemný 3-izbový byt v pôvodnom stave v obľúb

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3442 €/m²

Štýlové bývanie bez kompromisov – zariadený 3i byt v novostavbe Einpark

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Spoločnosť Shark Real ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Einpark, kt

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

510,000 € 6538 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 3-izb byt s balkónom v Bratislave –Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 73 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3562 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Turnianska

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 3194 €/m²

RADO | Moderný 3i s garážovým státím + kobka | Fuxova | Bosákova, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 65.61 m²

Existujú byty, ktoré pôsobia dobre na fotkách. A potom sú byty, v ktorých si už pri prvej obhli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

369,990 € 5639 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRIESTRANNÝ 2,5-IZBOVÝ APARTMÁN | VIENNA GATE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 82 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a nadštandardnou výmero

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4134 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Jasovská ulica – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 68 m²

Byt, ktorý má dušu… a priestor pre váš príbeh Na Jasovskej ulici vás čaká 3-izbový byt, ktorý

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3662 €/m²

člen NARKS

Na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Petržalka

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 4118 €/m²

3-izb. byt, Haanova, BA V - Petržalka, kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Haanova | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Haanova, BA V - Petržalka. Výmera 67 m2, nachádza sa na 1

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,000 € 4313 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Upresniť hľadanie