3-izb.byt na začiatku Petržalky, Mamateyova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 70 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt na ul. Mamateyova, Petržalka, pri Ekonomickej univerzite. Výmera

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3641 €/m²

Luxusný dizajnový kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 56.26 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný svetlý 3-izbo

Publikované: 22.08.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

320,000 € 5688 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dokonalý 3 izbový mestský byt – Slnečnice POP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 71 m²

Objavte dokonalú symbiózu mestského života a pohodlia v srdci Slnečníc – vítame vás v Slnečnici

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

365,000 € 5141 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-i byt v obľúbenom Petržalskom Ovsišti

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova 1584/1 | 72 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo výmere 72m2, vo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3540 €/m²

Luxusný 3-izbový byt v prémiovej novostavbe Einpark – Zadunajská cesta, začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj výnimočne vkusne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa v renomovanom projek

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

498,000 € 6385 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s loggiou a výhľadom na zeleň na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 75 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou na Mamateyovej ulici v Bratislave na začiatku Petržal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3399 €/m²

REB.SK Predaj 3-Izbový byt v pôvodnom stave Bratislava Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Turnianska | 68.35 m²

REB.SK Ponúka na predaj 3-izbový byt vhodný na rekonštrukciu v Bratislavskej Petržalke. Byt sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,900 € 3364 €/m²

REZERVOVANE - 3-izbový byt v Petržalke – Draždiak na skok

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 0 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve na ulici Znievska, Bratislava – Petržalka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

244,000 €

Tichý 3i byt s loggiou v Petržalke: Bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Černyševského | 0 m²

🌟 EXKLUZÍVNE: Priestranný a mimoriadne tichý 3-izbový byt s loggiou v Petržalke – Ideálny na bý

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ PRÍJEMNÝ 3-IZB.BYT S LOGGIOU V OBĽÚBENEJ ČASTI PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 68 m²

JKV REAL so súhlasom vlastníka ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v centrálnej časti Petrž

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

238,990 € 3515 €/m²

3-Izbový byt pripravený na nasťahovanie v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Budatínska. Plo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 3692 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krásnou loggiou.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 75.4 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krá

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3316 €/m²

DOM-REALÍT ponúka priestranný 3 izbový byt po kompletnej novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lachova | 71 m²

TOP ponuka – kompletne zrekonštruovaný byt v tichom prostredí Petržalky, Lachova ulica Len zrie

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

275,000 € 3873 €/m²

REZERVOVANÉ !EXKLUZÍVNE! 3izbový byt s krásnym výhľadom na Dubnickej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Dubnická | 84 m²

Zenith reality pre Vás exkluzívne pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom s ná

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,900 € 3689 €/m²

3-izbový byt pri Chorvátskom ramene – pokoj, zeleň a dostupnosť mesta

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Hálova | 71 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Hallovej ulici v obľúbenej a vyh

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

!PREDANÉ! Slnečnice-Krásny 3izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 82.41 m²

Zenith reality Vám exkluzívne ponúka krásny moderne zariadený 3 izbový byt v Petržalke v novost

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,900 € 4307 €/m²

3i byt, prémiové materialy, parking s nabíjanim pre elektromobily

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 97 m²

Dizajnový, priestranný 3i byt, ktorý bol za posledných 5 rokov postupne komplet zrekonštruovaný

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

340,000 € 3505 €/m²

PREDAJ | zrekonštruovaný 3-izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST vám exkluzívne prináša na predaj tento štýlový, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

261,500 € 3790 €/m²

Veľkometrážny 3-izb. byt s parkovacím miestom v novostavbe, Peržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska 24 | 96.5 m²

Máme pre vás na predaj 3-izb. byt v Polyfunkčnom dome SOLAR z roku 2014 na Budatínskej ulici. I

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

370,000 € 3834 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70 m²

EXKLUZÍVNE ZNÍŽENÁ CENA – PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PETRŽALKY NA PREDAJ

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

243,000 € 3471 €/m²

Predaj 3-izbového bytu s loggiou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

Zahoďte kompromisy medzi mestom a pokojom – čo ak môžete mať oboje na jednom mieste? REALL INV

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 € 3754 €/m²

3-izbový byt v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v na Ľubovnianskej ulci. Byt je po čiastočnej rekonštrukc

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,000 € 3800 €/m²

Predaj 3 - izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 71 m²

Ponúkame na predaj trojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

300,660 € 4235 €/m²

NA PREDAJ 3-izbový byt po rekonštrukcii ( Mamateyova )

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúb

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 € 3754 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie