HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 84.46 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v tehlovom dome s terasami a garážou v tesnej blízkosti lesa R

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

330,000 € 3907 €/m²

Top
Top

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top
Top

DIRECTREAL|3-izbový byt s výbornou dispozíciou a loggiou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adamiho | 71 m²

Directreal Doma - Ponúkame na predaj praktický a svetlý 3-izbový byt s výmerou 64 m² (+7 m2 lo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

268,000 € 3775 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dvomi loggiami, Majerníkova, Karlova Ves - BA IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 69.67 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt po novej komplet

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,900 € 3730 €/m²

Top
Top

PREDAJ, priestranný 3 izbový byt s krásnym výhľadom s dvomi balkónmi na Matejkovej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 106.73 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený, priestranný a slnečný 3 izbový byt s krásnym výhľadom na Mate

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

418,000 € 3916 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM 3i byt s veľkorysou terasou a súkromím – Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Rydzikova | 86.39 m²

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na PRENÁJOM svetlý 3-izbový byt s veľkou terasou v uzavreto

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom 3 - izbový byt, Tománkova ulica. Malé zvieratko povolené

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Tománkova | 70.45 m²

HERRYS - Na prenájom 3 - izbový byt, Tománkova ulica. Malé zvieratko povolené Realitná kancelá

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

520 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

ATRAKTÍVNY 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU V NADČASOVOM PROJEKTE VILY VEDUTA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 106 m²

FEDORS GROUP ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte VILY VEDUTA. Tento projekt spája kvalit

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

636,000 € 6000 €/m²

PLUS REALITY I Trojizbový byt po kompletnej rekonštrukcii, loggia, klimatizácia, voľný !

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 70 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom zrekonštruovaný, klimatizovaný 3-izbový

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

820 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Výnimočný mezonet v Líščom údolí - nadštandard, novostavba, 2 lódžie, elektoranabíjačka na vlastnom parkovaciom státí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Líščie údolie | 106 m²

Výnimočný mezonet v Líščom údolí – priestor, svetlo a atmosféra, ktorú si zamilujete Hľadáte b

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

450,000 € 4245 €/m²

Prenájom 3i. bytu, Jána Stanislava, KV

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 72 m²

Prenajmeme 3i. byt na Dlhých Dieloch, Jána Stanislava. * 3 samostatné izby * kuchyňa, WC, kúpeľ

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ- 3 izbový, slnečný byt s výhľadom- Sekulská ul., Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Sekulská | 64 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3- izbový byt vo výbornej lokalite a mimoriadne príjemnej časti

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

247,000 € 3859 €/m²

NA PREDAJ Slnečný 3-izbový byt v príjemnej tichej lokalite na dosah k prírode na Jamnického ulici s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jamnického | 68 m²

NA PREDAJ Slnečný 3-izbový byt v príjemnej tichej lokalite na dosah k prírode na Jamnického uli

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3528 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom klimatizovaný 3 izbový byt v tehlovej novostavbe byt s balkónom, parkovanie, Bratislava IV, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 76 m²

Ponúkame na prenájom moderný 3 izbový byt v tehlovej novostavbe byt s balkónom v lokalite Brat

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

424,900 € 6044 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 5831 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ- DLHÉ DIELY

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Dlhé diely I | 2 m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM NA DLHÝCH DIELOCH IBA 280 000 EUR ČIASTOČNÁ REKONŠTRU

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 140000 €/m²

HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4848 €/m²

3-izbový byt s 2 lodžiami a klimatizáciou

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 62.54 m²

Hľadáte bývanie pre rodinu alebo bezpečnú investíciu v obľúbenej časti Bratislavy? Ponúkame na

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3837 €/m²

Príjemný 3i byt 74m2, veľká loggia 7,38m2, plus GARÁŽ 19m2, unikátny výhľad, Púpavová ul., BA IV - Karlova Ves, 12p./13, pri lesoparku Líščie údolie

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 74 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj príjemný 3i byt s unikátnym, panoramatickým výhľadom d

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

260,000 € 3514 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie