Predaj výnimočného 3 izbového bytu v Cubicone.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 128 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priestranný slnečný 3- izbový byt s možnosťou kúpiť byt aj

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

449,900 € 3515 €/m²

Svetlý 3i byt 66m2, s balkónom, v príjemnom prostredí pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 66 m²

EXPAT EXPERTS | Svetlý 3i byt 66m2, s balkónom, v príjemnom prostredí pri lese Dispozícia: Ce

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Veľmi pekný 3i byt 82 m2, A/C, s lodžiou a parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 82 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi pekný 3i byt 82 m2, A/C, s lodžiou a parkovaním, novostavba Dispozícia:

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,200 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3i byt 94m2, lodžia, pivnica, pekná lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 94 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 3i byt 94m2, s lodžiou a pivnicou, v príjemnej lokalite Dispozícia

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Príjemný, svetlý 3i byt 71m2, 2x lodžia, klimatizácia, dobrá lokalita

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 71 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, svetlý 3i byt 71m2, 2x lodžia, klimatizácia, dobrá lokalita Dispozíc

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľmi príjemný 3i byt 89m2, s lodžiou a parkovaním, KARLOVESKÉ RAMENO

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 89 m²

EXPAT EXPERTS | Veľmi príjemný 3i byt 89m2, s lodžiou a parkovaním, KARLOVESKÉ RAMENO Dispozíc

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

990 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Unikátny veľkometrážny 3i byt, TERASA 66,602, 1 x GARÁŽOVÉ MIESTO, 2x WC, ul. Majerníková, BA IV-Karlova Ves, lokalita Dlhé Diely, na skok do centra

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 170.5 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na prenájom komfortný, plne zariadený 3i byt v lukratívnej lokal

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,150 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÝ ZARIADENÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE NA HRANICI KARLOVEJ VSI A DEVÍNA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Devínska cesta | 112 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s priestrannou terasou, ktorý

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

555,000 € 4955 €/m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Elegantný 3i byt s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Rudolfa Mocka | 68 m²

REZERVOVANÉ METROPOLITAN │Elegantný 3i byt s balkónom a parkovaním Byt bol rezervovaný a momen

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izbový penthouse s veľkolepými terasami a neskutočným výhľadom na panorámu mesta

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 164 m²

V prestížnej časti Bratislavy – Staré Grunty – vznikol moderný projekt s iba 10 bytmi. Štyri z

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 2713 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT S PRIESTRANOU LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA, BA IV, PÚPAVOVA ul., KARLOVÁ VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 71.73 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom 3 izbového bytu s úžasnou atmosférou

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3206 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný 4-izbový byt s dvomi loggiami a krásnym výhľadom – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jurigovo nám. | 101.96 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt na začiatku Karlovej Vsi, vo vyhľadávane

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

340,000 € 3335 €/m²

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Na dlhodobý prenájom svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom svetlý a kompletne zariadený 3-izbový byt o výmere 71 m2 na u

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3-izbový byt na Dlhých dieloch TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3-izbový byt na Dlhých dieloch, kde

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Hany Meličkovej, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 151 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný velkometrážny 3 izbový byt na ulici Hany Meličkovej v Karlovej

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 08.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný 3-izbový byt o výmere 64 m² - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 64 m²

Ponúkame na prenájom pekný 3-izbový byt o výmere 64 m² v obľúbenej lokalite Karlova Ves na Kemp

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave – Karlova Ves, na Kempelenovej u

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

MODERNÝ 3i byt, NOVOSTAVBA, TERASA, BALKÓN, PARKING, Staré Grunty, Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 89 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný, kompletne moderne zar

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Predaj – zrekonštruovaný 3-izb byt s loggiou, 4 posch. dom, na ulici Ľ. Fullu Karlovka

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 71 m²

IBA U NAS! Ponúkame na predaj pekný zrekonštruovaný 3-izbový byt 74m2 s lodžiou, v zateplenom b

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3648 €/m²

**QREAL**Bývanie pri lese s mestom na dosah**možnosť GARÁŽE**

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 75.79 m²

Ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Karlova Ves – Dlhé diel

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

268,000 € 3536 €/m²

Predaj 3 izbový priestranný byt Kresánkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája veľkorysý priestor, výborná lokalita a bezproblémové parkovanie?

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

324,000 € 4000 €/m²

Predaj 3 izbového slnečného výnimočného bytu s vlastnou TERASOU a loggiou na ulici L. Fullu v Karlovej vsi. 150m2 byt+terasa+loggia

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | L.Fullu | 150 m²

ponúkame na predaj veľmi pekný zaujímavý slnečný 3-izbový byt s terasou na ulici Ludovíta Fullu

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 2193 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie