VEĽKÝ, SVETLÝ 3 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU A TICHOU ORIENTÁCIOU V NOVOSTAVBE, PRIBIŠOVÁ ULICA, KARLOVÁ VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Pribišova | 102 m²

Ponúkame Vám na prenájom (ZARIADENÝ ALEBO NEZARIADENÝ) veľký, svetlý 3 izbový byt lodžiou a tic

Publikované: 04.10.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na PRENÁJOM: Slnečný 3 izbový byt s loggiou a krásnym výhľadom, Beniakova, Karlova Ves - časť Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Hľadáte bývanie s výhľadom, tichom a súkromím? Máme pre vVás kompletne zrekonštruovaný, plne za

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RADO | 3-izbový byt 64m2 + loggia 5m2 | Matejkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s celkovou výmerou 71 m², z toho 64 m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RentHub | zariadený 3-i byt | parkovanie | 70 m² | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Námestie sv. Františka | 70 m²

Slavo z rentHub Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt s rozlohou 70 m², situovaný v s

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

730 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

RADO | prenájom | zariadený 3i byt | loggia | 74 m² | REZERVOVANÝ

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jamnického | 74 m²

Slavo z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s balkónom a dvomi nepriechodným

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

620 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta na kúpu 3 izbový byt - mestská časť Dúbravka.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť BOND Reality hľadá pre hotovostného klienta 3 izb. byt v Dúbravke -Pôvodný stav -V

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

AVENUE | predaj moderný 3 izbový byt s predzáhradkou, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 64.28 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,773 € 5597 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt s lodžiou/balkónom v zrekonštruovanom bytovo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3676 €/m²

METROPOLITAN │Veľkometrážny 3i byt s terasou a výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 151 m²

METROPOLITAN │Veľkometrážny 3i byt s terasou a výhľadom na Dunaj Ponúkame na prenájom slnečný

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Zariadený 3 izbový byt s veľkou loggiou a pekným výhľadom v krásnej lokalite pri Líščom údolí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt na Púpavovej ulici v Bratislave v mestskej časti v Karlovka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 3 izbový byt s dvomi loggiami vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 71 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 3 izbový byt na ulici Jána Stanislava v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3 izbový byt s balkónom v blízkosti lesa s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Ponúkame na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3 izbový byt na Beniakovej ulici v Brati

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Karlova Ves: čerstvo zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v príjemnom tichom prostredí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kempelenova | 65 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 3-izbový byt (3 samostatné izby) s obytno

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

640 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom krásny 3 izbový byt Beniakova ulica, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom krásny zrekonštruovaný 3 izbový byt, ulica Beniakova v Bratisl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REB.sk,Prenájom moderný 3 izb. byt, Sološnícka ul,124 m2, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Sološnická | 124 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS s.r.o. Ponúkame Vám na prenájom moderný 3 izbový byt v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

Ľ.Fullu: Na predaj priestranný 3.5 izbový byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľ | 84 m²

Nachádzame sa na 2 poschodí 9 poschodového bytového domu, do ktorého sa dostávame nedávno zreko

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

240,000 € 2857 €/m²

3-izbový byt v komplexe Karloveské Rameno, pivnica, možnosť dvoch parkingov

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 92.8 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 92,80 m2 (+ balkón cca 5 m2) v komplexe Karloveské ram

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 5377 €/m²

člen NARKS

Priestranný 3-izbový byt s garážou v tichej časti sídliska

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 79 m²

Papcun Reality prezentuje na prenájom priestranný 3-izbový byt v Karlovej Vsi- čast Dlhé Diely,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

890 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanom projekte Karloveské rameno

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 98 m²

Na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj pries

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

515,000 € 5255 €/m²

REZERVOVANE - 3-izb. byt, na Beniakova, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 63 m²

Na predaj 3izbový byt v peknej časti Bratislava – Karlova Ves, Beniakova 30. BYT: má 3 samo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

232,000 € 3683 €/m²

TOP MAKLÉR ponúka veľký 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s terasou v tichej lokalite.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 96 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3010 €/m²

PREDAJ : 3- izbový byt 73 m2, staršia čiastočná rekonštrukcia, Púpavová ul., Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Púpavovej ulici v Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3151 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie