EXKLUZÍVNA PONUKA | Veľkometrážny 2-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a garážou – Trenčín, Rezidencia Zlatovská

Reality Trenčín

2 izbový byt | Zlatovská | 71.6 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť bývať v modernom, štýlovo zariadenom byte v jednej z na

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

199,900 € 2792 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zrekonštruovaný a vkusne zariadený 2-izbový byt

Reality Trenčín

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na predaj príjemný, zrekonštruovaný a vkusne zariadený 2-izbový byt, ktorý sa nachádza

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

151,500 € 2755 €/m²

!PROVÍZIU NEPLATÍTE! Trenčín – centrum: kompletne zariadený 2-izbový byt po rekonštrukcii v tehlovom dome

Reality Trenčín

2 izbový byt | Súdna | 60 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom priestranný (60 m2) 2-izbový byt na Súdne

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

470 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

IBA U NÁS! Vkusný 2-izbový ateliér, 58m, Pod Sokolice,Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pod Sokolice | 58 m²

AstonReal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj pekný, priestranný a vkusný 2-izbov

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

137,000 € 2362 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM pre klienta 2-izbový byt, balkón, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 0 m²

RK AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s balkónom buď v pôvodnom stave alebo minimálne po

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

128,000 €

člen NARKS

PREDANÉ! Ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Trenčín

2 izbový byt | Beckovská | 53 m²

AstonReal ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj priestranný, zrekonštruovaný, slnečn

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

člen NARKS

Znížená cena - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním v garáži a komunitnou záhradou, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pod Sokolice | 63 m²

Exkluzívne, len v ponuke našej realitnej kancelárie www.nehnutelnostitrencin.sk, vám predstavuj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Trenčín

179,000 € 2841 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ! 2i byt s potenciálom premeny na 3i byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | 57 m²

REZERVA NA VLASTNÝ PRÍBEH – 2-IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM NA 3 IZBY | TRENČÍN – DLHÉ HONY V pokoj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

142,999 € 2509 €/m²

IBA U NÁS! 2 izbový byt -projekt SITKA, Bezručova, 60m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Bezručova | 60 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny 2-izbový byt s úžitkovou plochou 60 m², nachádzajúci sa v moderne

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

174,900 € 2915 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

IBA U NÁS! 2 izbový byt -projekt Sitka , Bezručova,60m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Bezručova | 60 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt s úžitkovou plochou 60 m², situ

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

174,900 € 2915 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | 2-izbový byt s lodžiou, Soblahovská ul., Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 44 m²

Na predaj 2-izbový byt s lodžiou, Soblahovská ul., Trenčíne Vo výhradnom zastúpení ponúkame na

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Trenčín

125,000 € 2841 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | 2 izbový byt s balkónom a garážovým státím.

Reality Trenčín

2 izbový byt | Východná | 50 m²

NA PREDAJ | 2 izbový byt s balkónom a garážovým státím. Spol. ZAJO Reality, s.r.o. vám výhradne

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Trenčín

152,000 € 3040 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2-izbový byt v novostavbe, 2× parking, ul. Armádna, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Armádna | 56 m²

Na predaj priestranný a veľmi príjemný 2-izbový byt v modernom a kvalitnom bytovom dome od skús

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

210,000 € 3750 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v novostavbe, 1× parking, ul. Armádna, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Armádna | 56 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,000 € 3304 €/m²

REZERVOVANÉ! - VYMEŇ SUSEDA! – VÝNIMOČNÝ, SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S LOGGIOU, ŽILINSKÁ, TRENČÍN - KUBRÁ.

Reality Trenčín

2 izbový byt | Žilinská | 43.95 m²

Ponúkame na predaj slnečný, čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Tre

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

129,999 € 2958 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Predaj 2 - izbový zrekonštruovaný byt v tehlovom bytovom dome

Reality Trenčín

2 izbový byt | 28. októbra | 62 m²

Directreal Pro - Ponúkame na predaj priestranný 2 - izbový byt v tehlovom bytovom dome na ulic

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Na Predaj 2. Izbovy byt - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a presvetlený 2-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

149,000 € 2709 €/m²

PRENÁJOM 2 IZBOVÉHO MEZONETOVÉHO BYTU, PRIAMO V HISTORICKOM CENTRE MESTA TRENČÍN!

Reality Trenčín

2 izbový byt | Farská | 82 m²

CIBULKOVA REALITY ponúka na prenájom štýlový 2 izbový, mezonetový byt po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

790 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ!!! 2 izbový byt, čiastočná rekonštrukcia, ul. Halalovka, Trenčín!

Reality Trenčín

2 izbový byt | Halalovka | 50 m²

CIBULKOVA REALITY Vám na predaj 2 izbový, čiastočne zrekonštruovaný byt v lokalite plnej zelene

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,900 € 2498 €/m²

NA PREDAJ slnečný 2i byt (57 m²) s víziou 3 izieb a maximálnym súkromím na Dlhých Honoch

Reality Trenčín

2 izbový byt | Dlhé Hony | 57 m²

Hľadáte priestor, ktorému môžete vdýchnuť vlastný štýl a zároveň si užívať nerušený pokoj? BIZ

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trenčín

142,999 € 2509 €/m²

2 izbový byt + terasa, 47 m2, Biskupická ul., Trenčín / Biskupice

Reality Trenčín

2 izbový byt | Biskupická | 47 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt na Biskupickej ulici v Trenčíne. Celková výmera bytu s te

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom: novostavba 2 izbového bytu, 50 m2 + 6 m2 balkón Žilinská ul., Trenčín / Sihoť

Reality Trenčín

2 izbový byt | Žilinská | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe bytového domu na Žilinskej ul

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Slnečný 2 izbový byt 64 m2 + 5 m2 balkón, parkovacie státie, Liptovská ul., Trenčín / Juh II

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný a slnečný 2 izbový byt na ul. Liptovská v Trenčíne, na sídlisku J

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,000 € 2551 €/m²

2i byt v novostavbe 66 m2 + 5m2 balkón, parkovacie státie, Východná ul. / Juh III

Reality Trenčín

2 izbový byt | Východná | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt s balkónom na Východnej ulici, na sídlisku Juh v Trenčíne

Publikované: 16.12.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

550 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23047)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie