RADO | Rezidencia Karpatská (C.2F), 2i byt 60 m2 s loggiou 6 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 60 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2F v bytovom dome C, s inte

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

254,832 € 4247 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.3C), 2i byt 63,3 m2 s loggiou 7,6 m2,TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 63.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.3C v bytovom dome C, nachád

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

268,164 € 4236 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.3B), 2i byt 57 m2 s loggiou 5,9 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 57.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.3B v bytovom dome C, nachád

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

244,263 € 4263 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.3E, 2i byt 56,9m2 s terasou 5,6 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.3E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

230,607 € 4053 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1E), 2i byt 60 m2 s predzáhradkou 74 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 60 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt C.1E v bytovom dome C, v jedinečnom rezid

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

285,720 € 4762 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1F, 2i byt 55,9m2 s predzáhradkou 93,6m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 55.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1F, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

282,722 € 5058 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1B, 2i byt 56,9m2 s predzáhradkou 48,8m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1B, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

252,709 € 4441 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2E), 2i byt 60 m2 s loggiou 6 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 60 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2E v bytovom dome C, s inte

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

255,033 € 4251 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.3E), 2i byt 60 m2 s loggiou 6 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.8 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.3E v bytovom dome C, nachád

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

255,033 € 4265 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2C), 2i byt 63 m2 s loggiou 6,7 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 63.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2C v bytovom dome C, s inte

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

252,841 € 3994 €/m²

BOSEN | Na prenájom novostavba 2i byt s parkovacím miestom - Trenčín, Halalovka

Reality Trenčín

2 izbový byt | 49 m²

Realitná kancelária Bosen group Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2- izbový

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 2-izbový byt s garážovým státim, OLBRACHTOVA, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | I. Olbrachta | 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľkometrážny 2-izbový byt v novostavbe, na ulici I. Olbrachta v širšo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kúpim 1-2 izbový byt v Trenčíne - pôvodný stav

Reality Trenčín

2 izbový byt | 0 m²

Kúpim 1-2 izbvý byt v Trenčíne a okolí, najlepšie pôvodný stav. Cena po vzájomnej dohode. Platb

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena na vyžiadanie

Kúpime 2-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | 0 m²

Kúpime 2-izbový byt v Trenčíne a okolí. Cena po vzajomnej dohode. Platba ihneď!!!

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena dohodou

Predaj 2 i. byt, Trenčín (N074-112-DASEa)

Reality Trenčín

2 izbový byt | 56 m²

(N074-112-DASEa) Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt situovaný na 4. nadzemnom podlaží byt

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

194,000 € 3464 €/m²

Hľadám pre môjho klienta 2 izb. byt v Trenčíne na JUHU .

Reality Trenčín

2 izbový byt | 0 m²

Popis nehnuteľnosti Hľadám pre klienta 2 izbový byt v meste Trenčín ideálne na sídlisku JUH /

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

119,000 €

Predaj 2-izbového bytu – 1. poschodie, Domus

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pod sokolice | 0 m²

262-112-MACHO Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 58 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

139,000 €

DOPYT 1 - 2 Izbový byt Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 0 m²

001-MIKU Pre konkrétneho klienta hľadáme zariadený 2 izbový byt - novostavba , po kompletnej re

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

170,000 €

Hľadám byt v Trenčíne novostavbu

Reality Trenčín

2 izbový byt | Trencin | 0 m²

106-MACHO Pre konkrétneho klienta hľadáme byt novostavbu do 8 rokov nie panelák. platba dohodo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

120,000 €

Dopyt 2 izbový byt Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | sihot | 0 m²

Pre nášho klienta hladáme 2 izbovy byt v Trenčíne preferovaná lokalita Sihoť , Juh.

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Trenčín

Cena dohodou

Vážky | 2-izbový byt vo viladome (B6.3C)

Reality Trenčín

2 izbový byt | 50 m²

Popis: Rezidenčný projekt Vážky Trenčín je v predaji. Dohodnite si osobné stretnutie už dnes a

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

189,523 € 3790 €/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Trenčín, Sihoť I - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Trenčín

2 izbový byt | M. Rázusa | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ľudovít Danko, kontakt: 0944 095 767, nehnuteľnosť s ID: TN-

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt v novostavbe

Reality Trenčín

2 izbový byt | Trenčín | 53 m²

Ponúkame na predaj moderný a elegantný 2-izbový byt nachádzajúci sa v kvalitnej novostavbe na v

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

174,990 € 3302 €/m²

Predám slnečný 2-izbový byt v novostavbe

Reality Trenčín

2 izbový byt | Armádna | 56 m²

Hľadáte moderné a pohodlné bývanie v novostavbe? Tento útulný 2-izbový byt vás očarí hneď na pr

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

183,990 € 3286 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie