2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A PARK. MIESTOM – TRENČÍN / NA PRENÁJOM

Reality Trenčín

2 izbový byt | Halalovka | 50 m²

NA PRENÁJOM SVETLÝ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU – TRENČÍN Ponúkame Vám na prenájom krásny 2 izbový b

Publikované: 12.12.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt s potenciálom

Reality Trenčín

2 izbový byt | Martina Rázusa | 60 m²

SHARK REAL Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj 2 izbový byt v Trenčíne. Tento byt s p

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčín

1 € 0 €/m²

Wealth Group | Hľadáme 1-2 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií - Trenčín, Dubnica nad Váhom

Reality Trenčín

2 izbový byt | 55 m²

Wealth Group | hľadáme pre nášho seriózneho klienta útuľný - 1 alebo 2 -izbový byt po čiastočn

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

130,000 € 2364 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.2F), 2i byt 60 m2 s loggiou 5,4 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.96 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením D.2F v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

246,144 € 4105 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.2B, 2i byt 56,9m2 s terasou 7,4 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.2B, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

231,173 € 4063 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.4C, 2i byt 53,6 m2 s terasou 31,8 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 53.6 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.4C, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

286,856 € 5352 €/m²

NA PRENÁJOM | Luxusný 2 izbový byt s parkovacím miestom – Vinohrady

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 54 m²

NA PRENÁJOM |Luxusný 2 izbový byt 54 m2 s parkovacím miestom – Vinohrady Pripravujem na na

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

RentHub |2-izbový byt + parking a garáž, VINOHRADY| Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Predmerského | 55 m²

Natália z RentHub ponúka na prenájom 2-izbový byt na ul. Predmerského v Trenčíne - VINOHRADY. B

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | PRIPRAVUJEME 2-izbový byt +parkovanie, ul. Liptovská | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 62 m²

RADO Reality pripravuje do ponuky 2-izbový byt o rozlohe 62m2 na ul. Liptovská v Trenčíne. Byt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

680 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.1C), 2i byt 59 m2 s predzáhradkou 90 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.24 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt D.1C v bytovom dome D, v jedinečnom rezid

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

266,411 € 4497 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.1A, 2i byt 59,9 m2 s predzáhradkou 65,7m

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1A, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

286,402 € 4781 €/m²

RentHub | 2-izbový byt + parking, ul. Východná | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Východná | 45 m²

Natália z RentHub ponúka na prenájom 2-izbový byt na ul. Východná v Trenčíne - sídlisko JUH. By

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

540 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RADO | Rezidencia Karpatská A.4B, 2i byt 54,9m2 s terasou 63,3 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 54.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.4B, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

329,059 € 5994 €/m²

RADO I 2-izbový byt 63m² I ul. Partizánska I Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Partizánska | 63 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Partizánska v Trenčíne. Základn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

124,900 € 1983 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.1D, 2i byt 56,9m2 s predzáhradkou 40,5m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.1D, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

250,850 € 4409 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (C.2B), 2i byt 57 m2, loggia 5,3 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 57.3 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením C.2B v bytovom dome C, s inte

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

244,303 € 4264 €/m²

RADO | CAPITIS 2-izbový byt 49,82m2 + park. státie | Sihoť - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Žilinská | 49.82 m²

RADOReality Vám ponúka na prenájom tento úžasný 2-izbový byt s rozlohou 49,82m2 v novostavbe CA

Publikované: 28.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 2i byt | ul. Švermova | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 51.74 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Švermova, Sihoť - Trenčín. Cel

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

157,900 € 3052 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská A.2E, 2i byt 56,9m2 s terasou 5,6m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 56.9 m²

RADO Reality ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt s označením A.2E, ktorý spája špičkový diz

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

230,871 € 4057 €/m²

RADO | 2i byt 54m2 + 20m2 pivnica + pozemok, Hrabovská - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hrabovská | 74 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt (malý 3-izbový) s podlahovou plochou 54m2 na uli

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

104,900 € 1418 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | PRENAJATÉ! 2i byt s terasami a parkovacím miestom | Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Pred poľom | 47 m²

„Dve terasy, dvojnásobný zážitok z bývania – moderný byt s prepojením interiéru a exteriéru.“ R

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Rezidencia Karpatská (C.1D), 2i byt 60 m2 s predzáhradkou 75 m2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 59.98 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj elegantný 2-izbový byt s označením C.1D – ideálny pre

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

286,676 € 4780 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D2E), 2i byt 58 m2 s loggiou 5,4 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 58.38 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením D.2E v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

239,819 € 4108 €/m²

RADO | Rezidencia Karpatská (D.3D), 2i byt 60 m2, loggia 6,8 m2, TN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Karpatská | 60 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj 2-izbový byt s označením D.3D v bytovom dome D, s veľk

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

245,944 € 4099 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23047)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie