BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 49.78 m²

Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ | 2 - IZBOVÝ BYT V TRENČÍNE, STROJÁRENSKÁ

Reality Trenčín

2 izbový byt | Strojarenská | 72 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v Trenčíne na ulici Str

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

148,560 € 2063 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 2 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PARKOVACÍM MIESTOM, TRENČIANSKE STANKOVCE

Reality Trenčín

2 izbový byt | Sedličná 497 | 48.95 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom a vlastným parko

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

145,560 € 2974 €/m²

REZERVOVANÉ | Moderný 2-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 65 m² v modernej nov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

181,900 € 2798 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM | 2- IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM, VILLA PARK - TRENČÍN

Reality Trenčín

2 izbový byt | Na Zongorke | 61.3 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom priestranný a vkusne zariadený 2-izbový byt s

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom slnečný 2-izbový byt na ulici Liptovská v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 41 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt na Liptovskej ulici v meste

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

640 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Trenčíne - Juh I

Reality Trenčín

2 izbový byt | - | 44 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kompletne a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Trenčíne,

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

620 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM | 2- IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | TRENČÍN - JUH

Reality Trenčín

2 izbový byt | K.Šmidkeho | 46 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom príjemný a prakticky riešený 2-izbový byt na u

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

570 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ | 2 - IZBOVÝ BYT V TRENČÍNE STROJÁRENSKÁ ULICA

Reality Trenčín

2 izbový byt | strojárenská | 56 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

148,560 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | Kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Gen. Svobodu | 45 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený 2-i

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

143,560 € 3190 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENAJATÉ | MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT V TRENČÍNE

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 65

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderný 2-izbový byt v projekte Ružičky-Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Ružičková | 57 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 2izb byt v projekte Ružičky na Ružičkovej ulici v Trenčíne, v š

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

235,000 € 4123 €/m²

Na prenájom novostavba 2izb bytu Rulandská ul. v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 51 m²

Na prenájom moderný, kompletne zariadený 2 izbový byt na ul. Rulandská v Trenčíne. Byt sa nachá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom veľkorysý 2izb byt na Zlatovskej ul. v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Zlatovská | 68 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom 2izbový, veľkometrážny byt s potrebným nábytkom, ktorý zabezp

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ | 2 - IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V TRENČÍNE

Reality Trenčín

2 izbový byt | Gen. Svobodu | 45 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený 2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Ponúknite 3-izbový 2 izbový 1-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 60 m²

Hľadáme menší 3-izbový byt prípadne 2-izbový a 1-izbový byt v pôvodnom stave v Trenčíne Rozloha

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Na predaj 2- izbový byt , Pod Sokolice, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, svetlo a výbornú lokalitu? Tento nadštandardne veľký 2-i

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Veľkometrážny 2-izbový byt na Sihoť 1

Reality Trenčín

2 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Sihoť 1 v Tr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trenčín

153,000 € 2040 €/m²

Nový dvojizbák na prenájom - Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 51 m²

Hľadáte prenájom v Trenčíne? Mám pre vás túto ponuku nového dvojizbáku na Rulandskej v Trenčíne

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 2-izbový byt na prenájom, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Kožušnícka | 50 m²

Hľadáte prenájom v Trenčíne? Mám pre vás túto ponuku dvojizbáku v novostavbe na Kožušnickej 25

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový, v obľúbenej lokalite Sihoť, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | 61 m²

Reality Alpia Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt so špajzou/ 57 m2 / v obľúbenej lok

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2-izbový byt TRENČÍN - Halalovka, klíma,parkovacie miesto

Reality Trenčín

2 izbový byt | 60 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v modernej bytovke s parkovacím miestom.Je n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Trenčín

154,900 € 2582 €/m²

NEO- priestranný slnečný 2-izbový byt

Reality Trenčín

2 izbový byt | Rulandská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný slnečný 2-izbový byt na ulici Rulandská, Trenčín - Zlatovce, V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska

Reality Trenčín

2 izbový byt | Vlárska | 64 m²

NA PRENÁJOM | Tehlový 2 izbový byt (64m2) s balkónom a parkovacím miestom, TN - Vlárska Spol.

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23047)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie