FINDIESEL reality - 2 izbový byt, vyhľadávaná lokalita

Reality Prievidza

2 izbový byt | M. Hodžu | 57 m²

Hľadáte byt pripravený na okamžité bývanie bez nutnosti ďalších investícií? Ponúkame na predaj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

113,300 € 1988 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2-izbového bytu s balkónom, 60 m2 – Björnsonova ulica, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom kompletne prerobený 2-izbový byt s balkónom na Björnsonovej ulici v Prievi

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj slnečný 2-izbový byt / ul. Veľkonecpalská

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s výmerou 51 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí z 5 v z

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

85,900 € 1684 €/m²

Na predaj dvojizbový byt s balkónom na starom sídlisku v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt na starom sídlisku s balkónom v dobrej lokalite starého s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

Cena na vyžiadanie

Hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Na podlaží nezáleží v prípade výťahu. Cena

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

95,000 € 1583 €/m²

Hľadáme dvojizbový byt v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 60 m²

Kúpa 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 60m2. Nachádza sa na 1. podlaží. Cena 50 000 - 70

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

70,000 € 1167 €/m²

Prenájom dvojizbový byt v novostavbe v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na prenájom moderný, zariadený 2i byt s balkónom v novostavbe na starom sídlisku. Výme

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom dvojizbový byt v novostavbe v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom dvojizbový byt s priestranou terasou vo vyhľadávanej lokalite na staro

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2 - izbový byt v Centre mesta Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 54 m²

MAXA reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Centre mesta Prievidz

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

99,900 € 1850 €/m²

PRENÁJOM DVOJIZBOVÝ BYT NA STAROM SÍDLISKU V PRIEVIDZI

Reality Prievidza

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 - izbový byt na Starok Sídlisku. Byt o rozlohe 56 m2 sa nachádza na

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

460 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2 - Izbový byt na prenájom Staré sídlisko

Reality Prievidza

2 izbový byt | 63 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt Prievidza. Plocha: úžitková 63m2. Nachádza sa n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Dvojizbový veľkometrážny byt, Nábr. Sv Cyrila, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Nábrežie Sv. Cyri

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

95,000 € 1439 €/m²

DVOJIZBOVÝ BYT SÍDLISKO ŽABNÍK PRIEVIDZA

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídlisko Žabník v Prievidzi. Byt

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Dvojizbový byt Necpaly, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 50 m²

Investičná príležitosť v Prievidzi – 2-izbový byt s potenciálom na zhodnotenie Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

87,000 € 1740 €/m²

Dvojizbový byt na prenájom v projekte Riverside, Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 54 m²

MAXA reality Vám ponúka na prenájom 2 - izbový byt v novostavbe RIVERSIDE. Byt o rozlohe 54m2

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom pekný 2 izbový byt .

Reality Prievidza

2 izbový byt | Svätoplukova | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2 izbový byt v Prievidzi. Samotný bytový dom sa nachádza

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

480 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALIY -Na prenájom kompl. zariadený 2-i byt prerobený na 3-i ,

Reality Prievidza

2 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 66 m²

DOBRÉ REALITY, s.r.o. Vám exkluzívne ponúkajú na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v pr

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponukame na prenájom nadštandardný 2 izbovy byt v novostavbe RIVERSID

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Stodolu | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny slnečný byt v novostavbe v lokalite Starého sídliska v Prievi

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

545 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom krasny 2 izbový byt .

Reality Prievidza

2 izbový byt | Svätoplukova | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny luxusne prerobený priestranný 2 izbový byt v Prievidzi. Samotn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

495 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ......Na prenájom nadštandardný byt na Slnečnom nábreží

Reality Prievidza

2 izbový byt | Stančeka | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom nádherný byt na Slnečnom Nábreží v Prievidzi. Ide o veľko metrážny pln

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj panoramatický 2 izbový byt po komplet

Reality Prievidza

2 izbový byt | A. Stodolu | 50 m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj panoramatický 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prievidza

89,000 € 1780 €/m²

PREDAJ: 2-izbový byt s možnosťou mezonetu

Reality Prievidza

2 izbový byt | Nábrežie sv. Cyrila | 46 m²

Finalreality v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 2-izbový byt s rozlohou 46 m² v

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prievidza

86,000 € 1870 €/m²

Štýlový 2izbový byt v tichej lokalite, komplet zariadený

Reality Prievidza

2 izbový byt | B. Björnsona | 58 m²

DOSPA reality ponuka na prenájom nový kompletne zariadený 2-izbový byt (58 m²) s balkónom v po

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom 2 izbový byt / komplet zariadený , 6 km od Prievidze, Kanianka

Reality Prievidza

2 izbový byt | 51 m²

Hľadáte pokojné bývanie blízko prírody s plným komfortom? V obľúbenej obci Kanianka ponúkame n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Prievidza

540 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie